Pesti Srácok

ukrán sovinizmus

Kálmán Olga szerénységében elárulta, hogy sokan akarták miniszterelnöknek és régen MINDENKI a műsorát várta (Karanténvlog)

Ps TV 2023 március 25.
A független és természetesen objektív Kálmán Olga-mítosz évekkel korábban is a vicc kategóriába tartozott, de a Gyurcsány által már jó pár éve leigazolt hivatásos gyűlölködő közel öt éve egy öntelt és öntömjénező beszélgetésben azt is elárulta beképzelt ábrázattal, hogy sokan akarták miniszterelnöknek is, ami persze nem meglepő. Az ugyancsak független és objektív D. Tóth Kriszta autókázós műsorából akkor az is kiderült, hogy Kálmán Olga és D. Tóth szerint egy ország, egy nemzet, sőt talán egy egész világ várta, hogy ki jön Kálmán Olgához a műsorába, akit természetesen kifiléz a profi műsorvezető, aki még ekkor sem vedli le függetlenségét. A Karanténvlog némi kajánsággal idézte fel a korábbi jeleneteket, ahol a kinyilatkoztató fejjel észt osztó Kálmán Olgát össze lehetett vetni a Gyurcsány-szekta legvaskosabb demagóg maszlagait felböffentő jelenkori állapottal. Kálmán Olga legutóbb is tanácsköztársasági ömlengést rendezett korábbi munkahelyén, az ATV-ben, ahol tönkretett országról és hazug Orbán Viktorról perorált. A kiszélesedő szélsőbaloldali portrén kívül a Karanténban foglalkoztunk kedvenc momentumos viccemberünkkel, Tompos Mártonnal, aki szó szerint semmi mással nem foglalkozik, csak az ukránokkal, miközben időnként igyekszik méreteseket rúgni saját hazájába, aki pedig nem ért egyet vele, az természetesen putyinista. Legutóbb Tompos a PestiSrácok.hu-ba is beleszállt, mindezt zavaros módon orosz tankokkal hozta párhuzamba és az 1956-os forradalommal. Végül Gyöngyösi Márton, "az igazi konzervatív" is szerzett néhány idegőrlő pillanatot számunkra, ne hagyjátok ki!
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!