Pesti Srácok

várpalota

Devecserben még így "integrálta" a "féreg, patkány cigányokat" a mára a baloldallal összenőtt Jobbik (Videóval)

Magyar ugar 2019 szeptember 8.
A minap Sneider Tamás Jobbik-elnök arról beszélt az ATV-ben, hogy roma integrációs programjuk van, és ma már "nem olyan mértékben etnicizált a bűnözés, mint 10-15 éve", sőt, "ma már etnikai szempontból teljesen mindegy az, hogy magyar vagy cigány ember követ el bűncselekményt". Megtaláltuk a legnagyobb videomegosztó portálon az esemény felvételét a hét éve Devecserben rendezett szélsőjobboldali erődemonstrációról, ahol bizony a ma már balliberálisokkal közös szekeret toló Jobbik vezetésével a Betyársereg és Magyar Gárda különböző formációi összesen több százan vonultak végig a város utcáin, hogy megfélemlítsék az ott élő cigányságot. Bár az akcióban részt vevő jobbikos politikusok mára kikoptak, elvesztek a süllyesztőben, a demonstráció egyik szervezője, moderátora, a Jobbik Veszprém megyei elnöke (akkoriban alelnöke) a várpalotai összellenzéki roncsderbi egyik mostani képviselőjelöltje. Videó-összeállításunkban megmutatjuk, néhány éve hogy vélekedett a cigányokról, sőt, a felvétel tanúsága szerint a zsidókról és a négerekről is a Jobbik, és annak politikusai, akik a jelek szerint a cél érdekében minden gond nélkül vállalhatók azoknak a baloldali pártoknak, akik nem is olyan régen még ördögtől valónak és a közéletből kiirtandónak tartották az ilyen fokú fajgyűlöletet.
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!