vezető
Októberben folytatódhat a vörösiszapper
Úgy tűnik, hogy október közepén, nem nyilvános, úgynevezett előkészítő tanácsülésen kezdi meg az újrakezdődő vörösiszapper vádlottjai büntetőügyének tárgyalását a Győri Törvényszék - írta a hirado.hu a Magyar Hírlapra hivatkozva."Szemeikben gyűlölet, szájukban szennyvíz" - Fideszes nyugdíjasokat ócsárol Vona
Vona Gábor, a Jobbik elnöke kiakadt a nyugdíjasokra a Facebookján: szerinte az idősek "az aljas orbánizmus játékszereivé váltak".Hitlert isteníti a képviselőnek készülő ifjú jobbikos
Megdöbbentő olvasói levelet kapott a PestiSrácok.hu. Az informátorunk által megküldött internetes levelezés tanúsága szerint a kecskeméti Jobbik ifjúsági tagozatának egyik tagja, egy 17 éves lány harsány nemzetiszocialista nézeteket vall, Hitlert élteti, aki szerinte mindent „jól tett”, hiszen egy tökéletes világot akart létrehozni. A tinédzser aktív kapcsolatot ápol a párt vezetésével, határozott ambíciói vannak, politikai pályára készül: országgyűlési képviselő szeretne lenni... Egyébként Hitler után a második nagy kedvence Vona Gábor, akit szintén imád..."Ez egy szimbólum és az a lényeg, hogy az anyaország emberszámba vesz minket." - PS-videó Tusnádról
Támadás! Egy, Két, Há! Kicsiny kis csapatunk megbecsült tagja, Jurák Kata a tusványosi Beatrice koncert apropóján próbálta felderíteni, miként vélekedik az egyszeri koncertlátogató a tőlük elvileg távoli magyar belpolitikáról és arról, változott-e a román-magyar viszony az elmúlt években.„Minden idők legjobb világbajnoksága zajlik” – mondta a FINA szombaton újraválasztott elnöke
A várakozásoknak megfelelően a Nemzetközi Úszó Szövetség (FINA) szombati, budapesti kongresszusán újraválasztották az uruguayi Julio C. Maglione-t, így további négy esztendeig ő irányítja a szövetséget. A rutinos sportvezető fölényesen, 258-77 arányban győzött az elnökválasztáson az olasz Paolo Barellivel szemben, majd beszédében kiemelte: minden idők legjobb világbajnoksága a magyarországi. Gyárfás Tamás újabb négy éven át a FINA Bureau vezetőtestület tagja lesz."Szembe akarja állítani a magyarokat Európával" - Így ment neki az ellenzék Orbán tusnádfürdői beszédének
Botka László, az MSZP miniszterelnök-jelöltje szerint a 2018-as választások tétje az, hogy Orbán Viktorra vagy Európára szavaznak-e a magyarok. A Demokratikus Koalíció (DK) úgy látja, Orbán Viktor miniszterelnök teljesen elvesztette kapcsolatát a magyar valósággal, és rabja lett a saját propagandájának. Szél Bernadett, az LMP társelnöke azt írta, a Fidesz nem Európa jövője, hanem Magyarország múltja. Juhász Péter, az Együtt elnöke pedig kijelentette, hogy Orbán Viktor mai tusnádfürdői beszédében nem volt egy olyan bekezdés, amelyben ne hazudott volna. Vona Gábor, a Jobbik elnöke szerint Orbán Viktor miniszterelnök ismét bebizonyította, hogy tisztességes bérek és nyugdíjak, modern egészségügy és oktatás helyett csak ellenségképet tud adni a népnek.Ajánljuk még

















