vezető
Tusványos - Kósa szerint az MSZP még Gyurcsányt is visszaültetné a Parlamentbe a győzelemért
Egyesek ma úgy gondolják az MSZP-ben, hogy nem szabad finnyásdkodni, és mindenkivel össze kell fogni a 2018-as győzelem érdekében, így előfordulhat, hogy Gyurcsány Ferencet is visszaültetnék a Parlamentbe – jelentette ki Kósa Lajos, a Fidesz alelnöke a tusnádfürdői szabadegyetemen tartott beszélgetésen. Hozzátette, Botka László és támogatói ugyanakkor azt a taktikát választanák, hogy nem fognak össze senkivel, így a kisebb ellenzéki pártok kiesnének, és 2022-re csak egy nagy balodlali ellenzéki erő maradna. Kósa Lajos arról is beszélt, a Jobbikban tartja magát egy legenda, hogy 2018 márciusában előjön Vona Gábor a csodafegyverrel, olyan információkat fog a Fideszről elmondani, hogy „a fal adja a másikat”, és a Vona ölébe hullik a győzelem. Hozzátette, a Jobbikon belül most olyasmiben reménykednek, hogy Simicska Lajos, vagy a Fideszből kiábrándult valaki, vagy egy titkos rekeszből származó információ, amelynek az irattárban Vona Gábor véletlenül nekidőlt, hozhatja el a Fidesz vesztét.Schiffer: Az önző német politikának a gyümölcse az önjáró Kelet-Európa - Videó!
A Magyarországot nemrégiben elítélő EU-határozat is annak szólt, hogy Nyugat-Európában is érzékelik a kelet-európai országok egyre szorosabb együttműködését, és azt is, hogy ennek hazánk a kovásza, ez zavarja a magországokat – jelentette ki Schiffer András a tusnádfürdői szabadegyetemen tartott beszélgetésen. Az LMP politikusa megjegyezte, új európai berendezkedésre van szükség, ennek belátására rá kell kényszeríteni a magországokat, különben az EU szétesik. Schiffer András a PestiSrácok.hu-nak Tusványoson adott interjúban egyebek mellett arról is beszélt, hogy "tök jó fej dolog tüntetés címén goa-partyzni az Oktogonon".Ujhelyi a szokásosnál is nagyobbat hazudott az Orbán-levélről
Sikerült túlteljesítenie a napi hazugságkvótáját Ujhelyi Istvánnak, az MSZP európai parlamenti (EP) képviselőjének, aki csütörtökön azt állította: Orbán Viktor a határon túli magyaroknak írt levelében a Fideszre való szavazásra buzdított. Ám hazug embert hamarabb utolérik, mint a sánta kutyát: szó szerint közzétesszük a miniszterelnök levelét, amelyből kiderül, Ujhelyi nem mond igazat, és megint a határon túli nemzettestvéreink ellen uszít, miként tette azt – pártjával együtt – 2004. december 5-e előtt is.Orbán és Netanjahu után Köves Slomót és az izraeli főrabbit is kiosztotta a Mazsihisz elnöke
Köves Slomó mindössze egy „kis minoritását” képezi a magyarországi zsidóságnak – ezzel a sértéssel hessegette el magától Heisler András Mazsihisz-elnök az ATV-ben azt a fölvetést, hogy Köves szerint a Soros-kampány nem is antiszemita. Heisler sértődötten az izraeli főrabbinak is odaszúrt egyet, amiért a Mazsihiszhez nem, csak a Köves vezette EMIH-hez látogatott el. Mióta Izrael visszavonatta a Soros-kampányt elítélő nagyköveti közleményt, a Mazsihisz-vezér harapós kedvében van: szerdán például magát Benjamin Netanjahut és Orbán Viktort is kiosztotta.A határok megvédése nemzeti feladat
Amelyik ország nem tudja megvédeni a határát, az az ország nincsen - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió 180 perc című műsorában.Így kell ezt csinálni: mintajátékkal vertük Hollandiát!
Kimondottan brusztolós, kimagasló védekezőjátékot hozó meccset kerekített a magyar és a holland női válogatott a vízilabdatornán. A magyar csapat megadta a módját a hazai pályának, pazar védekezéssel és kreatív támadójátékkal rukkolt elő. Világklasszis teljesítménnyel vertük meg a nemzetközi mezőny egyik legjobb válogatottját, csoportelsők lettünk, és ha így tudunk játszani, akkor egészen szép reményeket szőhetünk.Ajánljuk még

















