vezető
Bűnszervezetben elkövetett csalás miatt öt évre ítélték Kisbandit, az alvilág pénztárosát
Öt év szabadságvesztésre ítélte első fokon az alvilág pénztárosának, bankárának gúnyolt Lakatos Andrást a Debreceni Törvényszék – értesült a PestiSrácok.hu. A férfit öt évre a közügyektől is eltiltották. A vád szerint Kisbandiék 2011 októbere és 2012 augusztusa között 21 vagyon elleni csalást követtek el, amivel 355 millió forint kárt okoztak. A bíróság döntése szerint a vádlottak hazai és nemzetközi szinten is nagy nevű társaságokat károsítottak meg.Háborús helyzet Hamburgban - Megtámadták Putyin stábját is
Háborús helyzet alakult ki Hamburgban, a G20 csoport csúcstalálkozójának kezdetén. Sajtóértesülés szerint a helyi rendőrség sürgős erősítést kért más tartományoktól, elismerve, hogy alábecsülte a Húszak találkozója ellen szervezett megmozdulások veszélyességét. Putyin biztonsági stábját is megtámadták.Orbán Viktor szerint Soros tervét hajtják végre Brüsszelben
Soros György bevándorlási tervét hajtják végre Brüsszelben, és helyes, ha a magyarok tudnak erről - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök a jelenleg zajló kormányzati plakátkampányról szólva pénteken a Kossuth rádió 180 perc című műsorában.Szakad a Jobbik? Toroczkai vármegyései is ott lesznek az új párt zászlóbontásán
Szabó Attila, a vecsési Jobbik pártból ma kilépő elnöke és önkormányzati képviselője a házigazdája a július 8-i Erő ünnepe elnevezésű rendezvénynek, amelyet több, nyíltan „szélsőjobbos” szervezet is egy új jobboldali erő születéseként reklámoz – írta az Azonnali.hu. Szabó a portálnak azt mondta: engedélyt kapott a rendezvényre a Jobbik vezetésétől is. A Jobbik viszont azt közölte: Szabó és több vecsési jobbikos is kilép a pártból az esemény miatt. Ám ennél is sokkal érdekesebb, hogy Szabó elmondása szerint a Toroczkai László Jobbik-alelnök által alapított Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalom emberei is ott lesznek a szombati rendezvényen. Egyre komolyabb pártszakadás fenyegeti a Jobbikot.Simicska nem az az ember, aki ne szólna bele...
Hogyan formálódik át az Index Simicska Lajos árnyékában? – többek között ezzel foglalkozik csütörtöki számában a Figyelő. A lap szerint az üzletember korábban kifejezetten gyűlölte a Jobbikot, most mégis kész lehet médiabirodalmát a radikális párt rendelkezésére bocsátani, és ennek már jelenleg is vannak nyomai a HírTV-MagyarNemzet-LánchídRádió hírfolyamaiban. Egyes források az Index-szel kapcsolatban megjegyzik, Simicska nem az az ember, aki megszerez valamit, és csak úgy hagyja.Most egy gyurcsányista politikus vesztett pert Budai Gyula ellen
Elutasította a Fővárosi Törvényszék Neupor Zsolt volt MSZP-s, jelenlegi DK-s politikus személyiségi jogi keresetét, aki azért perelte be Budai Gyulát, mert a volt elszámoltatási kormánybiztos feljelentést tett a korábban Neupor által vezetett vidékfejlesztési intézet korrupciógyanús ügyletei miatt. Neupor végül teljesen bohócot csinált magából, hiszen az elsőfokú ítéletből kiderül: Budai semmi sértőt nem mondott róla, ráadásul kijelentéseinek egy részéről különösebb vizsgálódás nélkül is megállapítható, hogy azok cáfolhatatlan tények.Lázár: Nem Soros származásáról, hanem tetteiről szól a plakátkampány
A kormányzati plakátkampány nem Soros származásáról szól, hanem cselekedeteiről: a magyar üzletember programot hirdetett a határok megnyitásáról, egymillió bevándorló beengedéséről, mindez már nemzetbiztonsági kérdés – jelentette ki Lázár János a 94. Kormányinfón. A kancelláriaminiszter arról is beszélt: 163 országból hazánk a 15. legbiztonságosabb, de Orbán Viktor miniszterelnök elvárása, hogy az első tízbe kerüljünk. A tárcavezető jelezte: a dél-budai szuperkórház helyszínére van B és C terv is, mivel a jelenlegi terület megvétele kapcsán árvita alakult ki a tulajdonos és az állam között.Ajánljuk még

















