vezető
Úgy tűnik, mégsem erőszakoltak meg három lányt a tavalyi Balaton Soundon
A rendőrök arra jutottak, hogy nem történt nemi erőszak tavaly a Balaton Soundon, a DVBBS nevű együttes öltözőjében, ahol eszméletlenül találtak rá három lányra – értesült a Zsaru Magazin. A nyomozás hamarosan lezárul.Fél kézzel húzta ki a gazt Orbán Viktor a Vigadónál (Videó!)
Külföldi állami vezetők fogadása közepette Orbán Viktornak arra is van érkezése, hogy lehajoljon, és sajátkezűleg kihúzzon a földből egy oda nem illő gazt – derül ki a miniszterelnök Facebook-oldalára föltett legújabb videóból.Kovács Béla elismerte, Abháziában is kezelték
El volt szakítva a külvilágtól, mivel Abháziában internet és telefon sem működik, ezért nem tudott értesíteni senkit hollétéről Kovács Béla, aki egyébként vérmérgezést is kapott. Minderről a Népszavának beszélt a jobbikos képviselő.Feljelentik az NGO-k miatt Sorost, aki persze Orbánt hibáztatja a kialakult helyzetért
A radikális olasz párt, a Forza Nuova szerint a migránsokat Olaszországba szállító civil szervezetek többségét Soros György finanszírozza, ezért feljelentik a milliárdost, aki közben véleménycikkben értekezik az Európát fenyegető veszélyről és a magyar belpolitikáról.Bírókat befolyásolnak a jogvédők
Több mint száz bíró és igazságügyi alkalmazott vett részt az elmúlt évben a Soros Györgyhöz köthető szervezetek által bőkezűen támogatott Magyar Helsinki Bizottság képzésein – közölte a Magyar Időkkel az Országos Bírósági Hivatal (OBH). A foglalkozások középpontjában a migránsok, a homoszexuálisok és a társadalom peremén élő egyéb csoportok problémái állnak.Deutsch Tamás:"vajon miért titkolózik az Európai Bizottság a Soros-Juncker találkozóról?"
Nem kapott válaszokat a Soros-Juncker találkozóval kapcsolatban feltett kérdéseire Deutsch Tamás. A fideszes EP-képviselő elsőbbséget élvező írásbeli kérdéssel fordult az Európai Bizottsághoz az április végi brüsszeli Soros-Juncker találkozóról, s bár a válaszadási határidő június 22-án lejárt, a Bizottság azóta sem válaszolta meg azokat.Újabb antiszemita botrány a Jobbikban: most egy megyei vezetőjük zsidózott
Itt a Jobbik újabb antiszemita botránya! Néppártosodás ide vagy oda, az ellenzéki párt politikusai a jelek szerint nem bírnak leszokni a rasszista gyűlöletbeszédről. Kedden egy újabb jobbikos vezetőnek, a párt Fejér megyei alelnökének sikerült lezsidóznia Varga-Bíró Tamás zenész-publicistát. Egyébként Varga-Bírót pár hete Zagyva György Gyula volt jobbikos országgyűlési képviselő is lezsidózta és megfenyegette. Abban az ügyben büntetőeljárás indult.Ajánljuk még

















