Pesti Srácok

Ez várna ránk is az oktatás baloldali reformjaival: Lengyelországban betiltják a házi feladatot a kisdiákoknak – Kocsmai igazságok

A baloldal nagyon szeret az oktatással és az egészségüggyel foglalkozni. Elsősorban akkor, amikor nincsenek hatalmon, mert akkor mindent is megígérnek. Amikor ők kerülnek kormányra, akkor a saját múltunkból is tudjuk, hogy kő kövön nem marad. Kórházakat zárnak be, egészségügyi dolgozókat tesznek utcára, a tanárokat kiröhögik és kiherélik a nemzeti tanterveket. De ígérni mindig tudnak. A valóság azonban borzasztóan fájó, amit most Lengyelországban láthatunk, mely intő példa nekünk, magyaroknak is. A lengyeleknél ugyanis a szinte nyíltan diktatúrát építő baloldal azt találta ki, hogy a diákok ne írjanak házi feladatot, mert minek az, ezért be akarják tiltani. Persze, ha van olyan elvetemült gyerek, aki házi feladatot kér, annak van lehetősége erre, de nyilván az egész osztály, a tanárok és a baloldali kormány rosszallását is magára vonja ezzel az ostoba lépéssel. Tanulni, tanulni, tanulni, mondta Lenin, és ahogy ismerjük a kommunisták szellemi magasságát, ezt manapság is betartják, sőt, továbbra is teljesen hülyét akarnak csinálni a társadalmakból. Lengyelországban most ismét tettek egy lépést ebben az irányban.

Ajánljuk még

Háromgyermekes postáskisasszonnyal, a pártklub kalandos múltú sztárjával bukott le Jakab Péter

Exkluzív 2021 november 24.
Háromgyermekes édesanya Molnár Enikő, Jakab Péter kabinetfőnöke, akivel lebukott a Jobbik elnöke – tudta meg a PestiSrácok.hu. Hétfőn a Bors hozott hozott nyilvánosságra egy videofelvételt, amelyen az látható, hogy Jakab egy budapesti lakásnál várja a nőt, majd széttárt karokkal rohan elé, másnap reggel pedig nagy körültekintéssel, együtt is távoztak a lakásból. Az azóta megjelent cikkek szerint Jakab autója többször is ennél a lakásnál parkolt és olyan fotó is nyilvánosságra került, amelyen a Jobbik elnöke egy bőrönddel érkezik a lakáshoz. Kedden pedig arról írt a Bors, hogy bár Molnár Enikő letagadta, hogy Jakab ezúttal is nála töltötte az éjszakát, később úgy menekítették ki a politikust a lakásból. Jakab Péter persze tagad és perrel fenyeget mindenkit, azt próbálja elhitetni, hogy csak munkakapcsolat fűzi a kabinetfőnökéhez, és egész éjszakákon át csak dolgoznak.