Pesti Srácok

A járvány terjesztésére kéri harcosait az Iszlám Állam

null

A járvány szándékos terjesztésére kéri harcosait az Iszlám Állam nevű terrorszervezet - mondta Földi László biztonságpolitikai szakértő vasárnap az M1 aktuális csatornán.

Földi az interjúban hangsúlyozta, hogy a határokon végre rend uralkodik, ugyanakkor Európában már több tíz- vagy akár százezer dzsihadista harcos is tartózkodhat. A szakértő kitért arra is, hogy még mindig vannak olyan civil szervezetek, amelyek hajóik fedélzetére Líbia partjairól egészségügyi kivizsgálás nélkül vesznek fel és szállítanak Európába illegális bevándorlókat. Akik ezt teszik, hazaárulók, hiszen olyan bűncselekményeket követnek el, amelyek saját országaik szempontjából közveszély okozásán túl emberéleteket is követelhetnek - vélekedett Földi László.

Forrás: MTI; Kiemelt kép: MTI/EPA/Murtadzsa Latíf

PestiSracok facebook image

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.