Pesti Srácok

Az ég kék, a fű zöld, a DK pedig lehazudja a csillagokat az égről

Az ég kék, a fű zöld, a DK pedig lehazudja a csillagokat az égről

Régi álhíreket terjeszt a Demokratikus Koalíció: most ismét Rogán Antalt és feleségét támadják, pedig a bank és a kormányhivatal is megerősítette, hogy a Gyurcsány-párt hamis vádakkal dobálózik.

Barkóczi Balázs, a gyurcsányista Demokratikus Koalíció szóvivője (képünkön) a szombati, Facebookon tartott sajtótájékoztatóján bejelentette, hogy pártja vagyonnyilatkozati eljárást kezdeményezett Rogán Antal, a Miniszterelnöki Kabinetirodát vezető miniszter ellen.

– közölte Barkóczi. Hozzátette: beadványukra Hargitai Miklós, a bizottság elnöke azóta sem reagált. A DK szóvivője – pártjához méltóan – a videóban is felolvasta kérdésként azt az álhírt, amelyet a baloldali média nagy erőkkel igyekezett terjeszteni az elmúlt hetekben:

PestiSracok facebook image

Az eset pikantériája, hogy a Barkóczi által feltett kérdésben rejlő sugalmazást maga a pénzintézet is cáfolta – írja a Magyar Nemzet. Azt írták, a Budapest Bank Zrt. nem kötött földvásárlási célú hitelszerződést a miniszter feleségével, sem pedig családjával, ennek megfelelően nem folyósított hitelt erre a célra.

– szögezte le a pénzintézet. Mint azt a baloldali sajtó – hazugságot terjesztve – megírta, a kölcsön egy földvásárlási ügylet finanszírozására szolgált volna. Ám mint arról portálunk is beszámolt, sem Rogán Antal, sem felesége, sem pedig utóbbi családja nem vásárolt földeket.

– mondta a Magyar Nemzetnek Rogán Antal. A hivatalos iratok is cáfolják, hogy létrejött volna a földvásárlás.

A gyurcsányista Homonnay Dobrevnek is a szíve csücske

Mint két hete megírtuk, a földvásárlásról szóló álhír csak a jéghegy csúcsa, hiszen Rogán Antal felesége ellen a személyiségi jogokat és az emberi méltóságot súlyosan sértő hecckampányt indítottak az elmúlt hetekben, amelynek élére Homonnay Gergely, a Gyurcsány-párt Rómában élő aktivistája állt, aki Dobrev Klárával és Gyurcsány Ferenccel egyaránt közeli kapcsolatot ápol.

Forrás: Magyar Nemzet; Fotó: Horváth Péter Gyula/PestiSrácok.hu

Ajánljuk még

Éles lőszerek és beütött, csuklyás alakok a tévészékház ostrománál – Császár Attila volt a Polbeat vendége

‎Polbeat 2023 március 11.
Hiába híresztelték az ellenkezőjét, azaz, hogy a 2006. szeptember 18-i tévéostrom idején a Hír TV és a mögötte állók szándékosan irányították a tömegeket, valójában mi oda mentünk, ahol a drámai események zajlottak, még a közvetlen feletteseinkkel sem volt idő egyeztetni róla. Gyűjtöttük az információkat az utca történéseiről, megvolt a technikánk, hogy ország-világ élőben követhesse azokat, tehát (sajnos egyedüliként a magyar médiában) a munkánkat végeztük – mondta a Polbeatben a Nézőpont Intézet Jótollú Magyar Újságíró-díjával frissen kitüntetett Császár Attila, aki az MTVA-nál, a Hír TV-nél és az Echo TV-nél végzett bő három évtizedes riporteri, szerkesztő-műsorvezetői munkájával érdemelte ki a kuratórium elismerését. Huth Gergely a műsorban lejátszotta azt az először a PestiSrácok.hu-n bemutatott, drámai belső rádiófelvételt, amelyen a lángoló tévészékházban minden bizonnyal szándékosan magukra hagyott rendőrök kiabálnak kétségbeesetten. Császár Attila válaszul kifejtette sok év oknyomozó riporteri munkája révén megalkotott teóriáját Gyurcsányék akkori, ördögi tervéről. Stefka István pedig a közös médiaháborús élményeket elevenítette fel "Csaszival", hiszen mindketten megtapasztalták, hogy milyen a sajtószabadság "balliberális" módra, amikor 1994-ben a visszatérő MSZP–SZDSZ-hatalom úgy rúgatta ki őket azonnali hatállyal a Magyar Televízióból, hogy még a hivatalos vezetőváltást sem várták ki.

Így árulták el az 1956-os szabadságharcot és a magyar rendszerváltozást az amerikaiak - Molnár Tamás a Polbeatben (videó)

‎Polbeat 2022 október 23.
Százmillió halott van a kommunizmus mögött, kivel akartok ti kiegyezni? - Molnár Tamás képzőművész és antikommunista ellenálló, a 2006. őszi tüntetések szóvivőjének elhíresült mondata ez, aki a Polbeat legutóbbi felvételén Huth Gergellyel és Stefka Istvánnal beszélgetve döntött le egy sor tabu(témát), amikor közösen felelevenítettük azt, hogy az amerikaiak hogyan árulták el 1956-ot, majd a magyar rendszerváltozást is, hiszen akkor is és a nyolcvanas évek végén is kiegyeztek a Szovjetunióval.