Pesti Srácok

Korrupt baloldali maffiahálózatok állnak a teszetosza Karácsony mögött Volner szerint

Korrupt baloldali maffiahálózatok állnak a teszetosza Karácsony mögött Volner szerint

Karácsony Gergely főpolgármester a baloldali korrupció arca Magyarországon, de különösen Budapesten – jelentette ki a Volner Párt elnöke csütörtökön, sajtótájékoztatón, Budapesten. A politikus kiemelte, hogy mindenhol, ahol Karácsony Gergely vezető beosztást látott el önkormányzatoknál, a baloldali korrupció ott virágzott a legerőteljesebben.

Hozzátette, Zuglóban Karácsony polgármestersége idején alakult ki a legerősebb parkolási maffia Budapesten, aztán a fővárosban pedig a főpolgármestersége idején ütötte fel a fejét az a jutalékos rendszerben működő baloldali maffia, amely még a Városháza műemlék épületét is megpróbálta eladni. A független országgyűlési képviselő szerint minden esetben elmondható, hogy a korrupt baloldali maffiahálózatok Karácsony Gergely ártatlannak tűnő arcával próbálták ezeket a kőkemény gazdasági bűncselekményeket eltitkolni a közvélemény elől. Azért, mert úgy gondolták, hogy Karácsony Gergely van annyira teszetosza, hogy az emberek nem feltételezik róla, hogy ilyen kemény gazdasági maffiaszervezetek állnak az általa vezetett szervezeteknél mögötte. Felidézte: egy 2019-ben napvilágra került felvételen Karácsony Gergely arról beszél, hogy Horváth Csaba, aki őt követte a zuglói polgármesteri poszton, "nem annyira hülye, hogy börtönbe menjen".

– értékelt Volner János. Ebben a helyzetben továbbra is várja a nyomozó hatóság válaszát arra, hogy mikor hallgatják meg, vonják kérdőre Karácsony Gergelyt az ügyben – fűzte hozzá a pártelnök, aki azt mondta: 2017-ben megtett feljelentése nyomán ötéves megfeszített munkája érett be azzal, hogy a nyomozóhatóság leleplezte a baloldali zuglói parkolási maffiát.

PestiSracok facebook image

– jegyezte meg Volner János.

Forrás: MTI; Fotó: Facebook

Ajánljuk még

Boros Lajos, az "erkölcsi nulla", a "tégla" – Így lett a KISZ dalnokából a Hanglemezgyár cenzora

A Hálózat 2020 június 14.
Boros Lajos, a ma is népszerű "Lali király" a Danubius Rádiónál, Bochkor Gábor társaként lett igazán ismert. A hetvenes években még politikai csasztuskákat énekelt, olyan gyengén, hogy azt még az akkori sajtó is kritizálta. A KISZ egyik kedvence eredetileg mérnök volt, de olyan jól helyezkedett, hogy 1973-ban már ő is kimehetett a berlini VIT-fesztiválra. Egy másik rendszerkedvenc duó szerint Boros feljegyzéseket írt róluk, ők ezért nem mehettek a következő VIT-re, Kubába, holott Fidel Castro öccse is rajongott értük. Ők egyszerűen "téglának" nevezték Borost. Tény, hogy Boros jól helyezkedett, mert a Hanglemezgyárnál folytatta, ahol Bors Jenő és Erdős Péter befolyásos munkatársa lett. Galla Miklós szerint Boros "erkölcsi nulla" volt, és szándékosan gyereklemezként adta ki az albumukat. A ma már kevéssé ismert, de akkor nagyon népszerű Névtelen Nulla szerint nekik is Boros tartott be, legnagyobb sikereik idején nem adta ki a lemezüket, és később is C kategóriásak lettek. Boros Lajos ismeretlen története.

Jobba Gabi színésznő tragikus élete és öngyilkossága – Kik „vették el tőle a levegőt”?

Magyar ugar 2021 január 9.
Jobba Gabi hatalmas csillaga volt a Kádár-rendszernek, Aczél egyik kedvenc írója, Gyurkó László is támogatta, valamint az az Erdős Péter, akinek az egyik kedvese volt. Mégis öngyilkos lett, tragikusan fiatalon, mindössze harminchat évesen. „Nincs több erőm ezzel a lelki nyomorúsággal élni és nem akarok tovább senkinek a terhére lenni” – írta utolsó levelében, míg Gyurkó arra célzott, valakik tönkretették, elvették tőle a levegőt. Mi történhetett? Tóth Eszter Zsófia történész tragikus életének és halálának járt utána.