Pesti Srácok

"Vérlázító, hogy közpénzen film készül a HVG románpárti újságírójáról" – Kifakadtak a Troll vendégei az Echo TV-ben

Ismét az ellenzéki és balliberális médiabirodalom hazugságai, szándékos ferdítései, acsarkodásai kerültek terítékre az Echo TV tegnapi Troll című műsorában. Boros Bánk Levente, a Médianéző ügyvezetője, Kacsoh Dániel, a Magyar Hírlap főmunkatársa és Szarvas Szilveszter, portálunk főszerkesztő-helyettese az adásban kifejtette, az ellenzéki újságírók még mindig azt hiszik, hogy csak nekik lehet igazuk, csak ők mondhatják meg a frankót, miközben egyre agresszívabban nyomják a saját propagandájukat.

A Dobos Marianne vezette műsorban az is szóba került, hogy az ellenzéki sajtó szerint a pap nem politizálhat, csak akkor, ha a ballib kottát mondja fel. Hogy ez mennyire így van, arról egy megdöbbentő sztori árulkodik, amelyet Boros Bánk Levente osztott meg az ECHO TV Troll című műsorában. A Médianéző ügyvezetője a következőt mesélte el, miután napok óta egymást érik a hódmezővásárhelyi plébános, Németh László elleni támadások az ellenzéki sajtó részéről:

Szarvas Szilveszter, a PestiSrácok.hu főszerkesztő-helyettes vérlázítónak nevezte, hogy a székelyek akasztását kilátásba helyező román ex-miniszterelnököt az a HVG-s Parászka Boróka mosdatjanapok óta, akiről egyébként idén nyáron közpénzből dokumentumfilm készül Az újságíró címmel. "A Parászka Borókáról készülő dokumentumfilmet a Magyar Média Mecenatúra támogatja, a szervezet hétmillió forintot ad erre" - fejtette ki Szarvas Szilveszter.

A Trollban szó volt még a kormány által befogadott menekültekről is. Kacsoh Dániel szerint az ellenzéki médiumok keverik a szezont a fazonnal."A kormány nem fogadott be senkit, de olyan valódi menekültek, tényleg bajban lévő emberek kaptak menekültstátuszt, akikről a miniszterelnök többször is elmondta, hogy velük másként bánunk, mint a gazdasági bevándorlókkal" - fogalmazott Kacsoh Dániel. Szarvas Szilveszter leszögezte, az ellenzéki médiumok a fogalmakkal sincsenek tisztában, nem tudnak különbséget tenni valódi menekült és migráns, illegális bevándorló között. "Azok, akik menekültstátuszt kaptak, ők nem az Ahmed Hamedek, nem a kerítésdöntögetők, a határzárkor lázítók, a rendőrsorfalnak nekimenők" - hívta fel a figyelmet Szarvas Szilveszter.
Nézze meg a teljes adást!
PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!