Pesti Srácok

A „tévé ügyvédje” lekurvázta Lévai Katalint

A „tévé ügyvédje” lekurvázta Lévai Katalint

A baloldal televíziós ügyvédje, Juszt László magából kikelve esett neki az MSZP volt esélyegyenlőségi miniszterének. Lévai Katalinról a minap írtuk meg, hogy nyugdíjas pártja versenybe száll a tavaszi parlamenti választáson, ő maga Zuglóban indul egyéni képviselőjelöltként. Juszt a volt szocialista politikust gyakorlatilag egy az egyben "politikai prostituáltnak" nevezte Facebook posztjában, a prostituáltaktól bocsánatot kérve a hasonlatért.

Az ATV egykori műsorvezetőjének a lenti képen látható Facebook posztjában jól kiosztotta Lévai Katalin volt esélyegyenlőségi minisztert és pártját. Juszt László arra a hírre reagált, hogy az írónőként is tevékeny, Lendülettel Magyarországért nyugdíjas pártja mind a 106 egyéni választókerületben jelöltet állítana és elindul a választásokon. Juszt azt írja, "azt sem tudtam, hogy ennek a politikai prostinak pártja van".

Juszt a fenti, kedvesnek nem nevezhető szavakkal illette a volt esélyegyenlőségi minisztert; Fotó: Facebook.com

A helyzetelemzés után azt is latolgatja, vajon mennyi pénzt kaphatott a szerepléséért Lévai:

PestiSracok facebook image

Juszt László a balliberális kormányok idején a köztévében vezethetteA tévé ügyvédje című műsorát. A műsorvezető mellesleg a balatonszárszói balliberális roncsderbik visszatérő vendége volt. Mindezek tükrében nem meglepő, hogy ilyen mélyen érintette, hogy valaki veszélybe sodorja kedvenc pártja(i) választási esélyeit.

Nem ez az első bosszússág, amit Lévai Katalinnak el kell viselnie bejelentése óta. Néhány nappal ezelőtt betörtek a lakásába. Amire pártja közleményben úgy reagált: Remélik,hogy ez a cselekedet, nem hozható összefüggésbe a politikai szereplésével, mert elfogadhatatlannak tartunk minden olyan tisztességtelen megnyilvánulást, ami átlépi a törvényes kereteket és amely alkalmas a politikai megfélemlítésre.

Lévai Katalin a történtekre a PS-nek úgy reagált, hogy "szeretné azt hinni", hogy az MSZP jelöltjének nincs köze a betöréshez.

Ajánljuk még

Vasárnapi autóbusz-szerencsétlenség: voltak már problémák a szervezőkhöz köthető utak körül

Exkluzív 2021 augusztus 17.
Nem először került a sajtóhírekbe és a figyelem középpontjába az az utazásszervező cég, amelynek bérelt autóbusza vasárnap hajnalban 8 ember halálát okozó balesetet szenvedett az M7-es autópályán – tudta meg a PestiSrácok.hu. 2019-ben több sajtóorgánum is beszámolt róla, hogy magyar egyetemisták franciaországi síútja vált tortúrává, miután a magyar utazásszervezők hibás műszaki állapotú, román buszokkal vágtak neki a több ezer kilométeres útnak, végül az utasok egy része saját költségére, önállóan utazott haza. Majd még kártérítést sem kaptak. A "Suli Sí" szervezőcsapat és a hétvégi szerencsétlenségben érintett Rolitúra gyakorlatilag azonos céges hátteret mutat. Az Index és az Origo korábbi cikkei szerint az utakat szervező vállalkozók korábbi utazási irodáit többször megbüntették; volt olyan iroda, amely éveken át engedélyek nélkül hirdetett utakat.

Egyszerű, buta embereknek titulálja a választókat egy hangfelvételen Balatonalmádi jegyzője

Exkluzív 2022 március 7.
Egyszerű, buta embereknek titulálja a választókat egy nyilvánosságra került hangfelvételen Balatonalmádi alig két hete kinevezett jegyzője. A mindössze 25 másodperces hanganyag egy hacker által üzemeltetett online blogfelületen bukkant fel hétfőn délután, amit – a címzés szerint – több szerkesztőségnek is elküldtek. Az üzenetből az is kiderül, hogy több felvétel is létezik, ezek alapján pedig igencsak megkérdőjelezhető a helyi választási irodát is vezető Gáspár-Fekete Judit függetlensége, illetve az, hogy vajon miként lehet felelősséget vállalni az április 3-i választás szabályos lebonyolításáért...?