Pesti Srácok

Tisztelt Olvasó! Mi elmegyünk szavazni! És Ön?

Tisztelt Olvasó! Mi elmegyünk szavazni! És Ön?

Kedves Olvasónk! Vannak, akiknél nem hír, ha Jobbik második embere nőket gyaláz, vagy budapesti vezetője maffiaügybe keveredik. Más kollégák ingerküszöbét nem éri el, ha védett tanúk fedik fel az elcsalt szocialista és dékás kampánypénzek útját. Vagy elfelejtik szembesíteni a nemrég még a teljes politikai garnitúra elzavarását ígérgető momentumosokat és az LMP-seket, hogy ha visszalépnek a gyűlölt szélsőjobb és a megvetett posztkommunisták javára, akkor egészen biztosan nem lesz más a politika. Ugyanők elhallgatják, hogy a függetlenség hódmezővásárhelyi szupersztárja mégsem lehet olyan független, hiszen a kampányát a Jobbik szervezte, az arca pedig védjegyként szerepel az egyik legnagyobb Soros-szervezet, az Avaaz az egész magyar internetet törvénytelenül elárasztó propagandaanyagain.

Velük, a valódi manipulátorokkal és propagandistákkal szemben mi ugyanazok az arcok vagyunk, mint húsz éve. Ugyanazt mondjuk és ugyanazt írjuk. Hajt minket a kíváncsiság és az igazság tisztelete. És akik az egyetem padjaiból kikerülve csatlakoznak hozzánk, szintén azért jönnek, mert nem szeretnének akkor is hazudni, ha kérdeznek, nem szeretnének másnak mutatkozni, mint akik. Törzsolvasóink azt is láthatják, hogy bár világos véleményünk van arról, ki képes ezt az országot jól kormányozni, mégsem kell máshova kattintaniuk, ha a hatalmon lévőkkel kritikus híreket, nyilatkozatokat szeretnék elolvasni. Hogy mást ne idézzünk, a PestiSrácok.hu fényévekkel a G-nap előtt, 2012-ben leplezte le Simicska Lajos "kecskés ügyét", amikor a dölyfös üzletember egyre kellemetlenebb módon próbált állami földeket kicsikarni a pályázatokon. E kormányzás javára váljék egyébként - sikertelenül.

Mindezekért talán nem esünk az önámítás hibájába, ha hiteles csapatként gondolunk önmagunkra, a PestiSrácok.hu szerzőgárdájára. És talán nem tiszteletlenség e krédóval felrázni mindenkit, aki talán nem gondolta át kellően a választás tétjét: ne maradjon otthon, hiszen a mai nap valóban sorsdöntő! Nincs más helyes választás, mint 2 x-et húzni a nemzeti kormányzás folytatására. Minden más önámítás, hiszen az ellenzéki roncskoalíció visszarepítene minket oda, ahonnan jöttünk: a húsz évvel ezelőtti káoszba, kifosztottságba és politikai aljasságba.

Vigye el barátját, rokonát, kollégáját és húzzanak be hozzánk hasonlóan

PestiSracok facebook image

2 x-et a Fidesz-KDNP-re!

Kell még valamit mondanunk, Ildikó?

A vezető képet a PestiSrácok.hu az őszödi beszéd tízéves évfordulójára szervezett "Őszödi járat" című demonstratív buszozásán Horváth Péter Gyula/PS készítette.

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!