Pesti Srácok

Ismét az MTVA székházánál bohóckodik az ellenzék - Hadházy sorozatot ígér

Ismét az MTVA székházánál bohóckodik az ellenzék - Hadházy sorozatot ígér

Ismét az MTVA székházánál cirkuszol a fetrengő, ajtónak futó, pókemberkedő, helyesírásáról híres ellenzék; az újabb bohóckodást ezúttal is Hadházy Ákos, Szél Bernadett, Tordai Bence és Varju László vezeti. Hadházyék ma is azért mentek a közmédiához, hogy bevigyék a követeléseiket és találkozzanak az MTVA vezetőivel. Hadházy azt ígérte: "a mai nap egy sorozat része".

Élő, facebookos közvetítésben tudatta Hadházy Ákos, hogy Szél Bernadettel, Tordai Bencével, Varju Lászlóval és más ellenzéki politikusokkal újfent az MTVA Kunigunda útjai székházához vonultak a követeléseikkel. Hadházyék rögtönzött sajtótájékoztató után ismét be akartak jutni a követeléseikkel az épületbe, de miután ez nem sikerült, a székházra ragasztották a plakátjaikat. Az újabb cirkuszban Mellár Tamás, a momentumos Berg Dániel és Hajnal Miklós, valamint Csányi Tamás jobbikos képviselő is részt vett. Hadházyék a vendégváróig jutottak, tovább ma sem engedték őket.

A Facebook-közvetítésből kiderült, hogy az épületből éppen távozó Fábry Sándor humorista odaszólt Hadházyéknak, hogy ő szívesen beengedi őket, ha akarják, de a biztonsági őrök türelemre intették a politikusokat, hogy előbb telefonálnak az ügyükben.

Vádolom Orbán Viktort, vádolom a hírhamisító Papp Dánielt, hogy a legtöbb kárt ők okozzák Magyarországnak, és éppen ezért követeléseinknek újra és újra hangot fogunk adni - keménykedett tíz társával néhány kamera előtt a DK-s Varju László. Hadházy Ákos azt ígérte: a mai nap egy sorozat része.

PestiSracok facebook image

- nevettetett meg néhány újságírót Hadházy Ákos. Elárulta: egyik követelésük, hogy törvény tiltsa meg a propagandát.

Szél Bernadett arról delirált, hogy amíg az ő öt pontjuk nem valósul meg, addig tiszta választás sem lesz Magyarországon. Szél szerint ők azok, akik a "lelküket kidolgozva dolgoznak az országért".

Ajánljuk még

Egy politikus fiaként nekem kétszer annyit kell teljesítenem, mint az átlagnak – Portrébeszélgetés Hoppál Hunorral (VIDEÓ!)

‎PS Riport 2023 február 25.
Beleszületett a politikába, hiszen édesapja a Fidesz országgyűlési képviselője, kultúráért felelős kormánybiztos, ennek ellenére őt a média most sokkal jobban izgatja, mint egy esetleges politikai karrier. Bár sokan azt gondolhatják, hogy éppen a családi háttér miatt számára az akadályok könnyebben átugorhatóak, éppen ellenkezőleg: mindig többet kellett teljesítenie másoknál. Ahogyan a politika iránti érdeklődését, úgy a zene iránti szeretetét is a családból hozza, ha teheti, zongora mellett kapcsol ki. Pécsett született, de tanulmányait már Budapesten végzi, és most úgy látja, hogy a jövőre vonatkozó elképzeléseit itt tudja majd megvalósítani a későbbiekben. A PS Portrék e heti műsorában Hoppál Hunorral, a Grund című műsorunk műsorvezetőjével beszélgettünk.