Pesti Srácok

Nyugaton senkit nem érdekelnek a magyarellenes támadások? - Csóti György és Csibra Tibor a Polbeat vendége (ÉLŐ 19 órától)

Diplomáciai egyezkedéssel, a bűnök elkenésével zárulhat a három évtizede, a marosvásárhelyi pogrom óta nem látott durvaságú úzvölgyi provokáció ügye, miközben a nyugati véleményelit ismét hallgatással asszisztál a magyarok megfélemlítéséhez - ez lesz a fő témája a mai Polbeatnek, amelynek vendége Csóti György, a Kisebbségi Jogvédő Intézet igazgatója és Csibra Tibor, a Csíksomlyóról, illetve az úzvölgyi pogromról frissen hazatérő kollégánk lesz. A beszélgetés és annak közvetítése szokás szerint kedden 19 órakor kezdődik az R56 Sörözőből.

Két idézettel indítjuk a vitát:

- írja friss cikkébenCsonka Ákos a Felvidék.ma portálon.

PestiSracok facebook image

- fogalmazta meg Bayer Zsolt a Magyar Nemzet szombati vezércikkében.

Polbeat minden kedden este 19 órakor élőben közvetítve a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőből (Budapest, II. kerület, Bem rakpart 53., a Margit híd budai hídfőjénél).

A közvetítést az Itt.Ott TV támogatja. 51 magyar tévécsatorna, bárhol a világon, kötöttségek nélkül! Smart TV-n és mobilon is nézhető!

Az élő közvetítések között a PestiSrácok.hu PS Mozi archív videóriportjai láthatóak!

PESTISRÁCOK.HU produkció - A vezető képen Csóti György látható, miután idén tavasszal meglátogatta a román börtönben a székely politikai foglyokat, Beke Istvánt és Szőcs Zoltánt.

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.