Pesti Srácok

Elképesztő hataloméhséggel és demagógiával zárta a kampányt Karácsony, Gyurcsányné és hű szövetségeseik (Képgalériával)

null

Közeleg a vasárnapi megmérettetés: a hazugságait egyre nyeglébben viselő Karácsony Gergely és baloldali sleppje gyalázkodással teli szeánsszal dicsőítette önmagát Budapesten, amit kampányzáróként emlegettek. Az emelkedett hangulathoz dukált egy veretes Gyurcsányné, de ott volt az ország nagy ismerője, Fekete-Győr András, és ne feledjük Kunhalmi Ágnest, az ajtók elleni kérlelhetetlen harc bajnokát sem. A mai este fő mondanivalója természetesen az volt, hogy diktatúrába hajlik az ország, amitől csak a posztkommunisták menthetik meg a magyar népet, hiszen nekik sok tapasztalatuk van a témában. Az ötvenes évek kommunista gyűlölete lengte be a teret; az biztos, hogy Karácsonyék hihetetlen akarattal készülnek Budapest elfoglalására. A helyszínen tartózkodó kollégánk segítségével mi is meg tudjuk idézni az idilli piknik hangulatát, ahol Karácsony Gergely keverte a bólét.

– idézte Karácsony Gergelyt Kunhalmi Ágnes, aki hónapok óta arról beszél, hogy az ország éppen a demokráciából a diktatúrába vezető úton tart. A hagymázas gondolatokat harcias, tanácsköztársasági lendülettel hadarta tovább az MSZP nagy gondolkodója, őt pedig a Momentum mindenre nemet mondó elnöke, Fekete-Győr András követte, aki nagy bátran kijelentette, hogy Orbán Viktor a Várban trónoló legkisebb magyar. A frappáns kötözködő minden szavából áradt a gyűlölet, a terveket viszont ő is elfelejtette megosztani az őt hallgató forradalmárokkal. Sajnos az üzenete csupán annyiban merült ki, hogy háborúzni akarnak a kormánnyal, az önös érdekeik oltárán gondolkodás nélkül feláldozva az ország békéjét és fejlődését, hiszen egyetlen céljuk a hatalom, bármi áron.

Fotó: Horváth Péter Gyula/PS
PestiSracok facebook image

Az is kiderült a rendezvények rendezvényén, hogy Tarlós legnagyobb bűne a patkánykérdés, azonban Fegyőrt simán überelte kollégánk beszámolója szerint Gyurcsányné, aki féktelen tobzódást rendezett kampányzáró beszéd helyett, amelynek lényege a fideszoligarchák önkénye, a maffiaállapotok és az elmaradhatatlan kórházügy részletezése volt, mi pedig nyugodtan konstatálhatjuk és emlékezhetünk könnyes szemmel, hogy kedves férje regnálása alatt mekkora rend honolt az országban – azóta is mindenki azt sírja vissza.

Fotó: Horváth Péter Gyula/PS

Gyurcsányné magabiztosan elmondta, hogy Karácsony Gergelyt budapestiek milliói támogatják. A prímszámok pártja ismét nagyot alkotott, hiszen a közel 1,7 millió budapesti lakosból mintegy 1,3 millió választópolgárról beszélhetünk, és vélhetően összesen egymillió ember sem megy el szavazni. A kígyók viszont kígyóznak, a számok pedig kiszúrnak az emberrel, ha nem figyel oda eléggé. Lehet, hogy Gyurcsányné a szemére ereszkedett vörös ködön keresztül a régi nagy elvtársak Moszkváját látta maga előtt több millió lelkesen hurrázó szovjet kommunistával, mert ha a bolgár fővárosra gondolt, sajnos az sem számlál többet 1,2 millió lakosnál.

Fotó: Horváth Péter Gyula/PS

Érkezett azonban az est fénypontja: Karácsony Gergely. Picit izgult, de hát tudjuk, nagy a tét. Karácsony pedig fontos üzeneteket osztott meg a nagyérdeművel:

A bölcsesség és a konkrétumok koronázatlan királya most is elkényeztetett bennünket, hiszen a demagóg üzenetek töltötték ki mondandója nagy részét. Szükség is volt a harcos üzenetekre, hiszen nem volt gond, hogy Zugló szóba sem került, nehogy a végén még elássanak valakit. Karácsony szerencsére tudja, hogy a változás mindig Budapestről indul, a vátesz pedig már érzi is ennek a szelét. Karácsony Gergely szerencsére igen vastag bőrrel rendelkezik, hiszen arra ösztönzi az embereket, hogy a kábítószerező tolvajokat tüntessék el a közéletből. Vajon mit szólnak ehhez a kispesti szocialisták és Lackner Csaba? A nagy igazságosztó valahogy mindig megfeledkezik a saját szövetségeseiről, akik több százmillió forintot lopnak évente bevallásuk szerint a rájuk bízott kerület büdzséjéből.

Fotó: Horváth Péter Gyula/PS

Az őszinteség tehát ismét elpártolt Karácsony Gergelytől, a szégyen pedig az, hogy ezzel a teljesítménnyel és tudással egyáltalán esélye lehet arra, hogy Budapest főpolgármestere lehessen. Az eseményről hamarosan videós beszámolónkat is láthatják.

Kampányzáró 1-HPGy
Kampányzáró 2-HPGy
Kampányzáró 3-HPGy
Kampányzáró 4-HPGy
Kampányzáró 5-HPGy
Kampányzáró 6-HPGy
Kampányzáró 7-HPGy
Kampányzáró 8-HPGy
Kampányzáró 9-HPGy
Kampányzáró 10-HPGy
Kampányzáró 11-HPGy
Kampányzáró 12-HPGy
Kampányzáró 13-HPGy
Kampányzáró 14-HPGy
Kampányzáró 15-HPGy
Kampányzáró 16-HPGy
Kampányzáró 17-HPGy
Kampányzáró 18-HPGy
Kampányzáró 19-HPGy

Vezetőkép: Horváth Péter Gyula/PS

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.