Pesti Srácok

Az Ördög ügyvédje után itt az Angyal ügyvédje, aki az ellenzék Borkai Zsoltjának megnevezését ígéri

null

Az ellenzék Borkai Zsoltjának megnevezését ígéri a magát Angyal ügyvédjeként nevező szivárogtató blog, amely december 5-én azzal robbantott, hogy január elsején két korrupt, kokainozó, fiatal örömlányokkal orgiázó ellenzéki politikus drog- és szexpartijairól rántja le a leplet, ha addig nem vonulnak vissza a közélettől. A Kiss Krisztina néven blogoló Angyal ügyvédje a "Még az idén kiderülhet, ki az ellenzék Borkai Zsoltja" című posztjában annyit már most elárult, hogy egy frissen megválasztott ellenzéki polgármesterről, valamint pártjának egyik első számú vezetőjéről van szó, akik a VI. kerületi Szinyei Merse utca egyik új építésű házában évek óta drogos szexpartikat folytatnak.

Fiatal örömlányok, kokain, ellenzéki politikusok, korrupció – nagy vonalakban ez a sztori rajzolódott ki az Angyal Ügyvédje blog szivárogtatásából. Az oldal előre jelzi, hogy nem kívánja szétzúzni az érintett politikusok magánéletét, így amennyiben a magukra ismerő politikusok 2019. december 31-ig visszavonulnak a közélettől, úgy január 1-én a blog nem nevezi meg őket. Az Angyal ügyvédje szerint a bulikon résztvevő három örömlány a hatóságoknak a bizonyítékokat is hajlandók bemutatni. A fiatal lányok az Angyal ügyvédjének azt állítják, egy zárt luxusescortlány-közvetítő email-listán keresztül rendelték őket a házhoz, ahol óránként 80-100 ezer forintért szolgálták ki a politikusok igényeit. A lányok többször két órát töltött el a két politikussal, akik a társaságukban vélhetően kokaint fogyasztottak. A blog szerint a drogot az októberben megválasztott ellenzéki polgármester és az ő egyik barátja szerezte be egy budai dílertől, ráadásul a két politikus "beszerzője" október 13-a után állást is kapott a polgármester által vezetett önkormányzatban, ahol állítólag a mai napig is dolgozik, és a két ellenzéki politikus pártját erősíti.

– olvasható az Angyal ügyvédje blogon.

PestiSracok facebook image

Ismert, az Ördög ügyvédje október elején tette közzé a korábbi győri polgármesterről, Borkai Zsoltról készült videót, kokaint és korrupciót emlegetve, amelyekre azóta sem szolgáltatott bizonyítékot. Azóta kiderült az is, hogy a Demokratikus Koalíció állhat az Ördög ügyvédje mögött, a Borkai-videó ugyanis jóval az ügy kirobbanása előtt Gyurcsány Ferencéknél landolhatott. Az ügy akkor nagyot robbant, annak az október 13-i választásra is komoly hatása volt. Ezek után kíváncsian várjuk, az Angyal ügyvédjének sztorija egyáltalán igaz-e, és mekkorát fog szólni.

A vezető kép illusztráció.

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.