Pesti Srácok

Menczer kiakadt a Müller Cecíliát ért kritikán: "Ez még egy gyurcsányistától is fölháborító" (Videó)

"A gyurcsányista Varga Zoltán politikai elfogultsággal vádolta meg Müller Cecília országos tisztifőorvos asszonyt. Nem hagyhattam szó nélkül" – írta Facebook-oldalán Menczer Tamás, aki igazság szerint úgy kiosztotta a Demokratikus Koalíció képviselőjét, hogy azt egészen biztosan sokáig emlegetni fogja majd. A Tájékoztatásért és Magyarország Nemzetközi Megjelenítéséért Felelős államtitkár közölte Vargával, hogy szégyellje magát az elhangzottak miatt, majd hozzátette: "Ön egy szégyen." És mindaz, amit mondott, "még egy gyurcsányistától is fölháborító!"

Varga Zoltán (DK) képviselő egy keddi bizottsági ülésen arról beszélt, hogy szerinte Müller Cecília "egy olyan útra lépett, amikor szemmel láthatóan megpróbálja kiszolgálni a politikát. Ha ez fenyegetésnek minősül, akkor pereljen be nyugodtan."

– kezdte viszonválaszát Menczer Tamás, akit érzékelhetően mélyen felháborított mindaz, amit Varga Zoltán mondott. Az államtitkár hozzátette:

PestiSracok facebook image

Hozzátette: amit Varga csinál, az ócska politikai haszonszerzés, aminek semmi köze a valósághoz, majd emlékeztette arra is, hogy a Gyurcsány-éra alatt gyakorlatilag tönkretették az országot.

– zárta válaszát Menczer Tamás államtitkár, aki eddig sem rejtette véka alá véleményét, ha egy ellenzéki képviselő felszólalása kiverte nála a biztosítékot.

Forrás: Facebook

Ajánljuk még

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.