Pesti Srácok

A kormánytól kapott pénzzel tömnék tele a zsebüket a baloldali városvezetők; mennyit számítanak ma a fehér életek? (Karantén-vlog)

Ismét mozgalmas hetünk volt, hiszen négy hónapot követően újra összeült a Fővárosi Közgyűlés, azonban a baloldali arrogancia tragikomédiát csinált az ülésnapból, de leginkább önmagából. Lesöpört fideszes javaslatok, kunyerálás és tehetetlenség uralta a szerdai közgyűlést, de legalább nyolc órán keresztül tartott. A Karantén bemutatja, ahogy Karácsony Gergely a PestiSrácok.hu kérdéseit kezelte, valamint a városvezetés nyegle gúnyolódásai is terítékre kerülnek. A megbízható baloldali önkormányzati vezetők teljes felelősséghárítása is tettenérhető lesz videónkban, hiszen ahogy a járványveszély elmúlt, egymás szájából veszik ki a szót a pénzért óbégató baloldali potentátok. Fény derül arra is, hogy vajon milyen viszonyban van egymással a közétkeztetés, a romlott hús és Pikó András, de ki-ki lemérheti azt is, hogy mennyit ér manapság egy fehér ember élete, és mi valójában a rasszizmus. Helyet kapott műsorunkban Weöres Sándor nagy lebukása is, hiszen a költő szobrát a pécsi balliberális városvezetés át akarja helyezni, tanulva a bölcs nyugati példákból, végül egy kis szemétségről rántjuk le a leplet, ami a Jobbik miskolci önkormányzati képviselőjéhez köthető. Tartsanak velünk, nézzék meg videónkat!

A videót készítette: Szabó Gergő és Ragács András

PestiSracok facebook image

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.