Pesti Srácok

Szebb múltat! - Szakács Árpád, Ferkó Dániel, Stefka István és Huth Gergely a mai Polbeatben (ÉLŐ, 19 órától!)

Szakács Árpád Lovas István-sajtódíjas újságíró lesz a mai Polbeat vendége. A szokás szerint este hét órakor kezdődő élő adásban vele, Ferkó Dániel történésszel, a PestiSrácok.hu főmunkatársával, Stefka Istvánnal, portálunk lapigazgatójával a most készülő: A halál népbiztosa című, Szamuely Tibor és a vörös terror gaztetteit bemutató történelmi dokumentum-játékfilm ötletgazdájával Huth Gergely főszerkesztő fog beszélgetni. Természetesen szóba kerül az a legújabb, tonnás kőtömb is, amit Szakács Árpád a hétvégi Magyar Nemzetben a "történész-céh" békés dagonyájába hajított, illetve Ferkó Dániel népszerű szombati írása a magyarság fennmaradását megalapozó, mégis érthetetlen módon elhallgatott-eljelentéktelenített 907-es pozsonyi csatáról és persze nem hagyhatjuk szó nélkül korunk történész morállóf@szának, Ungváry Krisztiánnak Pilhál Tamás mai cikkében kitudódott esetét, miszerint szabadidejében a rettegett SA egyenruhák gyűjtésével és adásvételével foglalkozik. Utóbbit persze szekértáborokon átívelő és szűnni nem akaró elhatárolódás- és tiltakozáshullám övezi.... ja, persze nem. Várjuk Önöket a helyszínre, a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, vagy ide a képernyő elé.

Polbeat minden kedden este 19 órakor élőben közvetítve a Revolution ’56 Szabadságharcos Sörözőből (Budapest, II. kerület, Bem rakpart 53. – A Margit híd budai hídfőjénél) . Az adás ITT nézhető vissza!

A KÖZVETÍTÉST AZ ITT.OTT TV TÁMOGATJA. 51 MAGYAR TÉVÉCSATORNA, BÁRHOL A VILÁGON, KÖTÖTTSÉGEK NÉLKÜL! SMART TV-N ÉS MOBILON IS NÉZHETŐ!

Az élő közvetítések között a PestiSrácok.hu PS Mozi archív videó riportjai láthatóak! Ha leállna az adás, frissítse az oldalt!

PestiSracok facebook image

PESTISRÁCOK.HU produkció

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!