Pesti Srácok

Az erkölcstelen baloldal inkább Gréczyt vagy Wittinghoffot oktassa moralitásról! – Karanténvlog

A péntek esti Karanténvlog vendége Dódity Gabriella, a Fidesz kispesti frakcióvezetője volt, aki részletesen elmondta, hogy mi zajlik jelenleg Kispesten, ahol a szocialista atomhármas, Gajda Péter, Lackner Csaba és Kránitz Krisztián fémjelezte társaság van hatalmon. Szabó Gergő, Dezse Balázs és Szalai Szilárd sokat beszélgetett Dódity Gabriellával a Szájer-ügyről is, valamint arról, hogy a levitézlett baloldal erkölcscsőszt játszik akkor, amikor az ő tarsolyukban olyan gusztustalan tetteket végrehajtó emberek vannak, mint Wittinghoff, a DK-s Gréczy, de arra sem lehetnek büszkék, hogy nácik mögé állnak be. A kispesti sztorinál sokak álla eshet le, akik nincsenek képben azzal, hogy miket enged meg magának Gajda, Lackner és Kránitz. Utóbbiról, akit Miszter Negyven Százaléknak is neveznek, most kiderült, hogy három éve szociális bérlakást intézett a barátnőjének, aki havi 21 ezer forintért jutott ehhez a lehetőséghez. A helyzet pikantériája, hogy egyrészt nem is lakik ott a hölgy, másrészt, a pár nappal ezelőtti lakástűz károsultjainak a baloldali önkormányzat azt mondta, hogy nem tudnak olyan önkormányzati lakást adni, ahol ideiglenesen lakhatnak, egy család így hotelben lakik azóta. A Karanténvlogban szóba került még a magyargyűlölő ukrán retorika is, hiszen napról napra egyre durvább hírek érkeznek Kárpátaljáról, ahol sztálini módszerekkel vegzálják a magyarokat. Dobsa István, Tiszakeresztúr polgármestere, a KMKSZ Ijfúsági Szervezetének elnöke rövid üzenetet küldött a Karanténvlognak a helyi magyarok helyzetéről, ezt is kibeszélték a műsor szereplői. Természetesen nem maradhatott ki a péntek esti szórásból az MSZP két agytrösztjének a megidézése sem, hiszen Kunhalmi Ágnes egy percben volt képes teljesen összefüggéstelen zagyvaságokat beszélni, míg Gurmai Zita bohóckodását a parlamentben rendezte le Völner Pál államtitkár, aki pirulásra késztette a cáfolataival Gurmait. Az adás végén szóba került az olasz helyzet is, hiszen a baloldali kormány ellen tüntettek a jobboldali olasz pártok, hogy Conte végre mondjon le, aki migránsáradatot zúdított Olaszországra és a migránsok szabadon mozoghatnak mindenhol, míg az olaszokra súlyos és szigorú szabályok vonatkoznak. Nézzétek meg a Karanténvlogot!

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!