Pesti Srácok

„El kell menni, Niedermüller szerint ránk nincs szükség” – Utcára tette a 100 Tagú Cigányzenekart a legvadabb gyurcsányista (videó!)

A DK-s Niedermüller Péter utcára tette a 100 Tagú Cigányzenekart, a Magyar Örökség- és Hungarikum-díjas együttes megható és könnyfakasztó siratóval búcsúzott az erzsébetvárosi Eröművházból, amelyről a Pesti TV A riporter című műsora élőben tudósított. A VII. kerület DK-s polgármestere Európa egyetlen zsidó televíziója mellett a 100 Tagú Cigányzenekart is kipaterolta a kerületből. A 100 Tagú Cigányzenekar 12 éve próbált a VII. kerületi Erőművházban, eddig! Niedermüller libsi janicsárképzőt költöztet az épületbe!

Beke Farkas Nándor, az együttes elnöke A riporternek adott interjúban kifejtette, végtelenül szomorúak, elsiratják a helyüket, de ha menni kell, akkor menni kell.

– mondta Beke Farkas Nándor.

PestiSracok facebook image

Nézze meg a 100 Tagú Cigányzenekar búcsúzását!

Forrás, videó, fotó: Pesti TV

Ajánljuk még

Eldorádóból Mexikóba – Ma negyven éve, hogy utoljára vb-re jutott a magyar válogatott

Exkluzív 2025 április 17.
Napra pontosan negyven éve annak, hogy a magyar labdarúgó-válogatott kijutott a mexikói világbajnokságra. Akkor még csak nem is sejthettük, hogy a következő négy évtized vb-mentes lesz számunkra. Ma, ennek ismeretében még inkább felértékelődik a negyven évvel ezelőtti fantasztikus vb-selejtezős menetelés, amelyre a koronát a Hanappi-stadionban tette fel Mezey György legénysége. A máig emlékezetes bécsi diadalt idézzük most fel az évforduló alkalmából.

Vérrel írt üzenet, fegyverarzenál, eltévedt lövedék – Fokozódik a feszültség a déli határnál

Exkluzív 2023 szeptember 5.
Tovább súlyosbodott a helyzet a déli határunk szerb oldalán azóta, hogy Az Akta bemutatta a terrorista embercsempész bandák táborait, akiknek az egymással folytatott háborúja a helyi magyarok életét veszélyezteti. Ahogy riportunkban bemutattuk, afgán és észak- afrikai terrorista csoportok tanyáznak a Szabadka környéki erdőkben, sorozatlövő, gránátvető fegyverekkel és gránátokkal ellátva, és most már naponta vannak tűzharcok, lőnek és robbantanak, gyakran a lakóházak közelében. Ezek a bandák szervezik a napi több száz, Zágrábból a Délvidékre érkező illegális migráns továbbjuttatását. Az elmúlt napokban fokozódott az amúgy is tarthatatlan helyzet. A lövöldözések maradványait, lőszerhüvelyeket néhány tíz méterre a határtól százával találni – már a határon lőnek, miközben 300–400 fős csoportok invázióját irányítják neki a kerítésnek. És már nem létráznak: végigvágják a kerítést, azon tuszkolják át az embereket az akciót fegyveresekkel fedező embercsempészek. A PestiSrácok.hu számos exkluzív felvételt kapott a terroristákról és a felkutatásukra irányuló akciókról. Megtaláltuk a TikTokon az embercsempész bandák egymásnak szóló hadüzeneteit, különböző üzenetekkel ellátott videóit. Ezek a felvételek is jól mutatják, hogy elit terrorista csoportok háborúja dúl az embercsempész piacért, illetve területekért. A BIRN balkáni oknyomozó portálnak pedig a csoportok vezetőit is sikerült beazonosítania, és belső informátoraik által a területfelosztási harcok eseményeit is feltérképezték. Hat hónapon át tartó kutató-elemző munkájukból az is kiderül, hogy a marokkói és afgán bandák háborújához főleg Koszovóból albán bűnözői körök biztosítják a fegyvereket, méghozzá igencsak borsos áron.