Pesti Srácok

"Ezek jakobinusok, diktatúrát akarnak építeni lépésről lépésre" – Tuzson Bence az ellenzékről a Karanténvlogban

Mozgalmas hetet beszélt ki a Karanténvlog legénysége péntek este 20 órakor a Pesti TV stúdiójában, ahol a megszokott csapat, Szabó Gergő, Dezse Balázs és Szalai Szilárd szokásos hármasa Tuzson Bencével, a Miniszterelnöki Kabinet kormányzati államtitkárával egészült ki, aki tűpontosan cáfolta meg a baloldali ellenzék vergődő hazugságait a műsorban. A legelső téma rögtön egy fajsúlyos történés volt, hiszen Fekete-Győr András bolsevik leszámolási terve sokakban kiverte a biztosítékot. Tuzson Bence szerint a Momentum elnöke jakobinus pusztításra készül, a kommunista hataloméhséget egyre nehezebb palástolni, a Momentum pedig kapkodásában egyre brutálisabb tettekre ragadtatja magát. A műsorban Harangozó Tamás migránssimogatása és Tordai Bence álságos Facebook-posztja is szerepet kapott, hiszen utóbbi szerint azért tiltották le a Facebookról, mert a Fidesz úgy akarta. A hihetetlen hazugságok azonban már nem tűnnek meglepőnek, főleg azok után, hogy Gyurcsányék egyre aljasabb és egyértelműbb hergelésekkel jönnek elő. Szóba került még Kálmán Olga gusztustalan pánikkeltése is, hiszen a "független-objektív" volt műsorvezető szerint az ország összeomlott, a kormányra nem lehet számítani, itt van a zombiapokalipszis. Aki nem látta élőben péntek este, nézze meg mindenképpen a Karanténvlogot!

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!