Pesti Srácok

Ezt látnia kell! Orbán Viktor és Kocsis Máté sziporkázott, Jakab megszégyenült, de Gyurcsányt sem kímélték

A parlament őszi ülésének első napján nem kímélte az ellenzéki politikusokat a miniszterelnök. Miután Jakab Péter szokásos alpári módján támadta Orbán Viktort – azt mondta, nem fog megremegni a keze, amikor bilincsbe kell majd vernie őt –, a kormányfő csattanós válasza után elfelejtett kiabálni. De a Fidesz frakcióvezetője, Kocsis Máté is beszállt a szócsatába, aki rendkívüli intelligenciával és humorral fűszerezve tette helyre Jakab Pétert és Gyurcsány Ferencet.

Sziporkázott a magyar miniszterelnök a hétfői parlamenti ülésen, Jakab Pétert sem kímélte. Bár a jobbikos miskolci parizeres ezúttal krumpliszsák nélkül érkezett, de azért megpróbálta egy nagyonfélelemkeltő felszólalással meghátrálásra kényszeríteni a gonoszOrbánt, a magyar miniszterelnök azonban viszontválaszával porrá alázta a feltűnésivágytól túlfűtött ellenzéki melóst:

– kezdte Orbán Viktor az ellenzéki felszólalásokra adott válaszát, majd kitért a Jobbik elnökére is.

PestiSracok facebook image

– mondta Orbán Viktor, aki szerint Jakabról azt lehet tudni, hogy az az ember, akit börtönnel fenyeget, azokkal összeáll.

– mondta a miniszterelnök. Orbán Viktor nem mulasztotta el az alkalmat, és a szóban forgó bukott miniszterelnököt is megszólította, akinek az őszödi beszédéből idézte annak legerősebb mondatát.

Kocsis Máté is helyretette a baloldali politikusokat

Kocsis Máté is helyretette a baloldali politikusokat: „Önök számára mindig van lejjebb” – reagálta az ellenzéki felszólalásokra. „Rengeteget fejlődtek viszont személyeskedésben, demagógiában, rágalmazásban. A hideg futkos a hátunkon, és szekunder szégyent érzünk Jakab Péter felszólalásától. Egy dolgot szeretnék önnek elmondani. Egy olyan kormány volt, amikor a titkosszolgálatokat ellenzékiek megfigyelésére használták: „ez pedig a főnöknek a kormánya volt” – utalt Gyurcsány Ferencre Kocsis. Gyurcsánynak pedig azt mondta: mondja már meg Jakab beosztottnak, hogy „túltolja”.

Forrás/Fotó: Orbán Viktor Facebook-oldala

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.