Pesti Srácok

Magyargyalázó "független" színészecske, keresztényeket gúnyoló Karigeri – az elmúlt hónapok legjobb Karanténvlogjai

Az utóbbi hónapok legérdekesebb Karanténjaiból láthattok most egy összeállítást, jövő héten azonban már ismét a friss adást követhetitek. Rengeteg dolog történt mostanában, a következő adásban igyekszünk behozni a lemaradást. Most viszont itt lesz velünk Karigeri, aki minden lehetséges alkalommal bebizonyítja, hogy fogalma sincs arról, hogyan kellene vezetni a nemzet fővárosát. Emellett az érzékenység bástyája a keresztényeket örömmel illeti gúnyos szavakkal, ami nála belefér, a konkrét kérdések elől azonban vinnyogva menekül. A Karantén a szégyenteljes főpolgármester mellett felidézte az elvileg politikától független színészi szakma egyik fekete foltját, Lengyel Tamást, aki primitív liberális módon gúnyolta a magyarságot, és erre még büszke is volt. Lengyel folyamatos siránkozása mellett luxuskörülmények között él, miközben hangos szóval kilátástalanságól óbégat. Itt lesz a DK gonosz és szájszagú proletárvezére, Arató Gergely, aki Szabó Tímeával karöltve néhány hónapja arról beszélt, hogy HA nyer a Fidesz, az mindenképpen csalás lesz, így készítve elő a baloldal szánalmas választási összeomlását, felelősséget természetesen nem vállalva, a hergelést és hazugságokat azonban maximumra csavarva. Végül a most dögkeselyűként aktivizálódó Márki-Zay korábbi esztelenségét is felidézzük – érdemes néha szembesíteni a baloldalt a korábbi hazugságaival! Nézzétek most is a Karantén best of összefoglalóját, jövő héten pedig találkozzunk friss történésekkel és reakciókkal!

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!