Pesti Srácok

Bolgárúrék a Klubrádióban megfejtették: Orbán úgy végezheti, mint Ceaușescu

Bolgárúrék a Klubrádióban megfejtették: Orbán úgy végezheti, mint Ceaușescu

Ugyan eddig sem sok választotta el tőle, de a Klubrádiónak minden jel szerint sikerült a jereváni rádió hírhedt szolgáltatási színvonalára süllyedni. Ha pedig a magyar rádiózás egyik mélypontjáról beszélünk, akkor nem is lehet szó másról, mint a drága, szeretett Bolgár úr elvtársról.

Történt ugyanis, hogy a jereváni rádió szellemiségének lángját fáklyaként őrző Klubrádióban Bolgár György egy Tibori Szabó Zoltán nevű kolozsvári egyetemi tanárral értekezett a világ nagy dolgairól. Bár nem tudjuk, hogy ennek a nagyszerű tanárembernek mégis mi járhatott a fejében, de tény, hogy sikerült a beszélgetés során arra a következtetésre jutnia, hogy Orbán Viktor bizony úgy végezheti, mint a Kápátok géniusza, a román nép valaha született legnagyobb gyermeke, Ceaușescu. Ha nem lenne ez önmagában elegendő, akkor ízlelgessük az adásban elhangzott, illetve a Klubrádió honlapján olvasható gondolatokat is.

– olvasható a Klubrádió oldalán. Nos, bizonyára tragikus érzés lehet magyar vezetők látogatásait elviselni. Ez ellen a csapás ellen pedig sikerrel úgy becsüljük, hogy a momentumos elkényeztetett belvárosi hülyegyerekek román pártok melletti kampányolása és a vodkagőzben saját hatásuk alá került román soviniszták őrjöngésének esszenciája lehet a szenvedő lelkű nyilatkozó által megtestesített embertípus ábrándja. Lelke rajta...

PestiSracok facebook image

Forrás: klubradio.hu

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!