Pesti Srácok

Legyél te is békepropagandista! – Minden, amit tudnod kell Ábrahám Robi tüntetéséről (videó)

Ábrahám Robi béketüntetést szervezett az orosz-ukrán háború egyéves évfordulója alkalmából, ami a baloldali sajtónál olyan szinten kiverte a biztosítékot, hogy egymást túllicitálva próbálkoztak a jól ismert bolsevik módszerrel, a karaktergyilkossággal: Robit és vele együtt az egész rendezvényt célkeresztbe véve. "Itt senki nem követelhet békét büntetlenül" - gondolták magukban, amikor címlapon szidták Robi akcióját. Szinte az összes balos portál már a cikkeik első bekezdésében leírta, mit kell gondolni Ábrahám Robi béketüntetéséről, és minden olyan megmozdulásról, ami a békekötésre irányul. Lelövöm a poént: el kell ítélni, mert csak és kész. Fel sem fogják, hogy ezzel a háborús uszítással kinek a malmára hajtják a vizet, azt viszont garantálni merem, hogyha Mészáros Lőrinc gyártaná az Ukrajnának szánt fegyvereket, rögtön rájönnének, ki akar nyerészkedni a háborún. Így, hogy a legnagyobb fegyvergyárak a fényességes nyugathoz tartoznak, a dollárral kitömött baloldali sajtó bértollnokai csak bambán pislognak. Nézzétek meg a teljes videót!

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.