Pesti Srácok

Huth Gergely: védjük ki az új bolsevisták offenzíváját, hirdessünk zéró toleranciát a hazaárulással szemben!

null

Indokolt a harcias és kérlelhetetlen hangnem, amelyet minden idők legkarakánabb Fidesz-kongresszusán Orbán Viktor és a párt legmeghatározóbb politikusai, köztük Kövér László, Kubatov Gábor, Kocsis Máté és Szijjártó Péter megütött – minderről Huth Gergely írt a Magyar Nemzetben megjelent publicisztikájában. A PestiSrácok.hu főszerkesztője ebben azt is hangsúlyozta: ezúttal ne legyünk tétovák és gyávák, és a kormányzat leghatározottabb kiállásával, alaptörvényünk szükséges módosításával védjük ki az új bolsevisták offenzíváját, s hirdessünk zéró toleranciát a hazaárulással szemben!

– kezdte véleménycikkét portálunk főszerkesztője, amelyet a Magyar Nemzet közölt Dobrev és a hungarizmus címmel. Huth úgy véli, hogy

Hozzáteszi:

Huth Gergely úgy fogalmaz:

A Magyar Nemzetben megjelent írásban azt is hangsúlyozza, hogy igenis fontos, hogy egy miniszterelnöki székre pályázó politikus szurkol-e a saját nemzete válogatottjának, és egyáltalán a saját nemzetének tekinti-e az irányítani áhított közösséget.

– húzza alá, hozzátéve:

A PestiSrácok.hu főszerkesztője ezután Szabó Dezső írását idézi fel, akinek életművét elhallgatták, a kiépülő kommunista rezsim azt is megtagadta, hogy exhumált holttestét méltó módon helyezzék örök nyugalomra.

– vélekedik Huth Gergely. A szerző párhuzamot von az akkori és a jelenlegi helyzet között. Szavai szerint:

Végül pedig arról ír, hogy ezért fontos kérdés, hogy kinek szurkol Dobrev Klára, és rá tudjuk-e kényszeríteni őt arra, hogy ezt be is ismerje előttünk. Hangsúlyozza: a választópolgároknak joguk van tudni, hogy kik kérik a bizalmukat, és Magyarországra, ezeréves államunkra megvédendő egységként, nemzetünkre mint legfőbb rendező erőként tekintenek-e vagy sem! Végül pedig kendőzetlen őszinteséggel hirdet zéró toleranciát a hazaárulással szemben, amikor írását azzal a gondolattal zárja: ki kell védeni az új bolsevisták offenzíváját.

Huth Gergely véleménycikkét a Magyar Nemzetben olvashatja el, ide kattintva!

Forrás: Magyar Nemzet; Fotó: MTI/Szigetváry Zsolt

PestiSracok facebook image

Ajánljuk még