Pesti Srácok

Ez tűrhetetlen! - Bayer Zsolt tüntetést szervez péntek 18 órára a Millenárisra a brutális migráns-jóvátétel miatt

Ez tűrhetetlen! - Bayer Zsolt tüntetést szervez péntek 18 órára a Millenárisra a brutális migráns-jóvátétel miatt

Bayer Zsolt tüntetést szervez pénteken este hat órára a budai Millenárisra, az EU budapesti képviselete elé az Európai Unió Bírósága által hozott döntés miatt, amely napi egymillió euró büntetésre kényszerítené Magyarországot, ha nem fogadja be az elosztásra szánt migránsokat. - Ez tűrhetetlen! - fakadt ki Facebook-oldalán a neves véleményvezér.

Ahogy arról mi is beszámoltunk, az Európai Unió Bírósága példátlan súlyos büntetést szabott ki Magyarországnak, amit azzal indokoltak, hogy hazánk nem teljesítette a bíróság egyik ítéletét. A 200 millió eurós pénzbírság mellett arra is kötelezik Magyarországot, hogy fizessen a szabályozás betartásában mutatkozó késedelem minden egyes napjára egymillió euró összegű kényszerítő bírságot.

Magyarország nem hajlandó olyan állapotokat teremteni a határain belül, amilyen állapotok uralkodnak ma a nyugati nagyvárosokban, Magyarország nem hajlandó kiugró bűnözési statisztikák, állandó erőszak és állandó terrorfenyegetettség árnyékában élni - írja Facebook-oldalán Bayer Zsolt. Így folytatva:

PestiSracok facebook image

Kérek mindenkit, aki nem fogadja el ezt A tanú című filmből ismerős ítélkezést, holnap, június 14-én, pénteken 18 órára jöjjön el az EU budapesti képviseletéhez, és fejezzük ott ki együtt tiltakozásunkat és felháborodásunkat. A cím: Budapest, II. kerület, Lövőház utca 35. (A Millenáris parknál.)

– áll Bayer Zsolt felhívásában.

Forrás: Bayer Zsolt Fb-oldala; Fotó: MTI/Balogh Zoltán

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!