Pesti Srácok

Luxushajó, kartellgyanús barátok, bor, szabadság – Egy kicsit mindenki szeretne Magyar Péter lenni, a szavazói különösen

Luxushajó, kartellgyanús barátok, bor, szabadság – Egy kicsit mindenki szeretne Magyar Péter lenni, a szavazói különösen
Magyar Péter bejelenti a következő számot.

Be kell valljuk, irigykedünk egy kicsit Magyar Péterre. Az MLM-messiás aztán tudja mi az élet, csajok, buli, minőségi borok, gazdag barátok. Nem feltétlenül egy államférfihoz illő életvitel, de személy szerint nem is szeretnék soha Magyar Péter lenni. Nem sajnáljuk tőle, véletlenül sem, sőt ha esetleg a sajtófőnöke is hasonló lehetőségeket kap, akkor ezúttal szeretném jelezni, hogy arra a pozícióra azért tudnék valalkit. Miniszterelnököt nem csinálok belőle, de holt biztos, hogy '26-ig kiélem magam.

A hosszúhétvége a politikusok számára inkább munkaidő, hiszen a Szent István napi rendezvények tulajdonképpen korai kampánylehetőségként szolgálnak, van azonban, aki ezt egy picit másként éli meg. Az örök aranyifjú, a selyemmajmok evolúciós csúcspéldánya (csúnya Hont András), Magyar Péter ugyanis inkább a lovak közé csapott, és olyat bulizott egy luxushajón (ami egyébként a Ripost értesülései szerint egy kartell-csalásban résztvevő cég milliárdokat érő bulihajója), hogy azt minden kapuzárási pánikban szenvedő férfiember csak irigyelni tudja.

A milliókért bérelhető hajón azért kampányolt is egy picit. Na nem politikai szólamokkal, hanem kenyérdagasztással, amit természetesen nem egy pék segítségével végzett, hanem kibérelt hozzá egy Michelin-csillagos szakácsot (aki pártot tud venni magának, az szakácsot is, más elvált apák meg panaszkodnak a gyerektartásra, tessék szépen példát venni).

A látványpékeskedésről készült videóban egyébként Magyar már panaszkodott, hogy nem ihat alkoholt a felvételen, mert letiltaná a TikTok:

PestiSracok facebook image

Ennek kapcsán újra ki kell jelentenünk, hogy ez felháborító. Látszik, hogy a kínaiak Orbán emberei, vagy Orbán a kínaiak embere, és biztosan ezért nem hagyják, hogy Magyar megigyon valamit a közvetítés alatt. De azért Jim Jones temus (megint a kínaiak) kiadását sem kell félteni, a Riport felvételei szerint ugyanis amint lekapcsoltak a kamerák, azért lecsúszott egy, esetleg két pohár borocska:

Aztán még egy:

Két pohár után egy szál cigi legalább kötelező (e sorok írója sokkal többet dohányzik, de én nem tudom hajón levezetni a stresszt, marad a szimpla pöfékelés):

Amikor már megalapozódott a hangulat jöhet Európa férfi felsőtestének bemutatása az ötven fölötti macskás nénik és friss Tisza-szavazók kedvéért:

Igazi álom ez a karrier. Tényleg irigyeljük Magyart, akinek az életben semmit nem kell csinálnia azon kívül, hogy néha szidja a miniszterelnököt, majd elmegy bulizni és levezetni a feszkót, cserébe kap valakitől egy pártot, pár milla költőpénzt és még a klimaxoló Facebook-apácák feltétlen hűségét is. Magyar Péter, az EMBER!!!

Forrás: Riposzt; Fotó: Hatlaczki Balázs/PS

Ajánljuk még

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.

A patriotizmus maga a lázadás - Lajkó Fanni és Szűcs Gábor a Polbeatben

‎Polbeat 2024 december 16.
A mai világ arról szól, hogy egyáltalán ne legyenek nemzetek, ebben pedig a patriotizmus eszméje maga a lázadás. Nemigen maradt olyan uniós tagállam, ahol annyira hazaszeretők az emberek, mint mi, magyarok. Szerencsések vagyunk, hiszen Nyugat-Európában már kevert a társadalom, s lényegében nincs az embereknek nemzettudata - mondta a Polbeat című műsorunkban Lajkó Fanni, jogász az Alapjogokért Központ elemzője, aki másik vendégünkhöz, Szűcs Gábor jogász-elemzőhöz hasonlóan a Nemzeti Ellenállás Mozgalom alapító tagja. Szűcs Gábor ugyanerről így fogalmazott: nem elég önmagában, ha politikusok állnak ki egy ügy mellett, "nekünk is meg kell mutatni, hogy mi a fontos, mert a mi életünkről van szó". Huth Gergely kérdéseire elhangzott az is: Magyar Péter csak epizódszereplő lehet, előbb-utóbb el fog bukni és ezt ő is érzi.