Pesti Srácok

Puzsér hasonmása kokainra hasonlító anyagot fogyaszthatott kukaszerű tárgyak között

Puzsér meglengette a vészharangot
Puzsér meglengette a vészharangot

Meglepő felvétel került napvilágra a mai dísztünci előtti órákban. Cikkünk mindössze feltételezésekre, olvasói információkra alapul, ezért leszögeznénk, hogy mi nem állítjuk, hogy Puzsér a kukák között kokainozott, ahogy azt sem, hogy rászóltak, hogy ne a kocsmájában csinálja.

Elhatárolódunk. Teljesen, mindentől. Különösen attól a vádtól, hogy Puzsér Róbert kokaint fogyaszt az Inga és a helyi ALDI közötti kukák rejtekében. Emellett elhatárolódunk a szemünktől is, ami erre a hamis feltételezésre vezethet minket. De tudják, nem zörög a haraszt...

 

A fenti képet a Magyarságért Facebook-oldal osztotta meg, az alábbi videó kíséretében:

A bejegyzés szerint a felvételen az látható, amint Puzsér Róbert az Inga mögött, az ALDI áruház parkolójában szippantgat a kezére szórt kokainból. Az oldal üzemeltetői szerint a videót olyasvalaki küldte el nekik, aki szintén felszólalt volna a Robi által vasárnap délutánra szervezett tüntetésen, csakhogy nem tetszett neki, hogy a "jogvédelmi" köntösbe bújtatott demonstráció főszervezője többször is (megintcsak állítása szerint) drogos befolyásoltság alatt próbált neki eligazítást tartani.

Puzsért kitiltották a saját kocsmájából

A fenti bejegyzés mellett egy érdekes információ is a fülünkbe jutott. A pletykák szerint Puzsér üzlettársa, Zaránd Péter, MZP korábbi kampányfőnöke utasította Robit, hogy a kukák mögött "fogyasszon", mivel attól rettegnek, hogy az Inga tele van "jobboldali kémekkel", akik csak arra várnak, hogy lebuktassák a metafizikus szokásait. Természetesen ez továbbra is csupán híresztelés, hiszen ha kémek lennének az Ingában, akor nem az ALDI parkolóban készültek volna a felvételek...

 

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!