Pesti Srácok

Magyar Péter hatalomra kerülésére vár a Reuters, hogy végre kitörjön a világháború

Magyar Péter hatalomra kerülésére vár a Reuters, hogy végre kitörjön a világháború
Már ilyen kis engedetlenség is húsz év letöltendő börtönt vonhat maga után, ha Magyar Péter elszabadul. Megígérte.
Fotó: Hatlaczki Balazs

A teljesen retardált őrületet már nem nagyon lehet visszatuszakolni a palackba. A Reuters remek önleleplezéssel előrukkolt a 2026-os tervekkel, amelyben a III. világháború kitörését vetítik előre, ám ehhez kell egy fontos szereplő: Magyar Péter.

Ha van agyatlanság, akkor azt mostanában sikerül alaposan kimaxolni liberális berkekben. A Reuters békés, karácsony utáni tervezgetése a 2026-ban kezdődő III. világháború ínyenc tálalását nyújtja nekünk újévi kívánságként. Szinte megőrülnek ezek a széplelkek, hogy törne már ki a háború. Ezt lassan már megszoktuk, még ha megérteni nem is lehet soha, de most jön a meglepetés. A világháború kirobbanásában fontos szerepet szánnak Magyar Péternek, aki a Kárpát-medence önmaga által felkent császáraként a háború oldalára áll. 

Magyar Pétert épp Szily Nóra kényezteti. De a Reuters szerint a jövőre kirobbanó világháborúban is fontos szerepe lehet a zsebmessiásnak.
Magyar Pétert épp Szily Nóra kényezteti. De a Reuters szerint a jövőre kirobbanó világháborúban is fontos szerepe lehet a zsebmessiásnak.

Magyar Péter, a háború szikrája

A Reuters nem aprózza el az elmebeteg terveket, kész forgatókönyvet raktak le az asztalra, amiből kiderül, amit Magyar Péter itthon nagyon szeretne titkolni: a Tisza Párt és császára egyértelműen az ukránokat támogató táborba tartozik, így is számolnak velük. A Mandiner által észrevett, Reuters Breakingviews 2026-ra előrevetített forgatókönyve szerint egy lengyel vadászgép lelövi az orosz légierő gépét, miután többszöri figyelmeztetés ellenére megsértik a lengyel légteret. Donald Tusk lengyel miniszterelnök önvédelemre hivatkozik, miközben Vlagyimir Putyin orosz elnök megtorlással fenyeget. Ezt követően érkezik Friedrich Merz német kancellár, aki kompromisszumot javasol: 200 milliárd eurós közös védelmi alap létrehozását, amelyből magyarországi infrastruktúra-fejlesztés és drónvédelmi rendszerek is finanszírozásra kerülnek. A forgatókönyv alapján a konszenzus megkönnyítését segíti Orbán Viktor leváltása; utóda, Magyar Péter Ukrajna-párti állásponttal támogatja majd az uniós katonai erőfeszítéseket. 

Így aztán szépen kirobbanhat végre a várva várt háború, és ha ilyen alja szerepet szánnak hazánknak és a nárcisztikus önimádónak, akkor vélhetően a balhét is megint mi fogjuk majd elvinni az újabb világégés után. Magyar Péter számára viszont ez nem gond, mert legalább egy ideig róla szólnak majd a hírek. Amikor az ostobaság és az agresszivitás találkozik, abból mindig a legocsmányabb dolgok sülnek ki, erre jó példa a Reuters tervezgetése és intő jel a Magyar Péternek szánt szerep. Mert lesz itt minden, csak nem tég-lá-ról tég-lá-ra épülő emberséges Szeretetország.

 

Ajánljuk még

Boros Lajos, az "erkölcsi nulla", a "tégla" – Így lett a KISZ dalnokából a Hanglemezgyár cenzora

A Hálózat 2020 június 14.
Boros Lajos, a ma is népszerű "Lali király" a Danubius Rádiónál, Bochkor Gábor társaként lett igazán ismert. A hetvenes években még politikai csasztuskákat énekelt, olyan gyengén, hogy azt még az akkori sajtó is kritizálta. A KISZ egyik kedvence eredetileg mérnök volt, de olyan jól helyezkedett, hogy 1973-ban már ő is kimehetett a berlini VIT-fesztiválra. Egy másik rendszerkedvenc duó szerint Boros feljegyzéseket írt róluk, ők ezért nem mehettek a következő VIT-re, Kubába, holott Fidel Castro öccse is rajongott értük. Ők egyszerűen "téglának" nevezték Borost. Tény, hogy Boros jól helyezkedett, mert a Hanglemezgyárnál folytatta, ahol Bors Jenő és Erdős Péter befolyásos munkatársa lett. Galla Miklós szerint Boros "erkölcsi nulla" volt, és szándékosan gyereklemezként adta ki az albumukat. A ma már kevéssé ismert, de akkor nagyon népszerű Névtelen Nulla szerint nekik is Boros tartott be, legnagyobb sikereik idején nem adta ki a lemezüket, és később is C kategóriásak lettek. Boros Lajos ismeretlen története.