Pesti Srácok

Bódis Kriszta: Örömódát és az Európai Unió liberalizmusát mindenkinek!

Bódis Kriszta: Örömódát és az Európai Unió liberalizmusát mindenkinek!
Bódis meséi arról szólnak, hogy valaki nem tudja, fiú-e vagy lány. ne csodálkozzunk, hogy a saját nevét sem tudja
Fotó: Illyés Tibor

Bódis Kriszta, a Tisza-kormány egyik (nép)biztosa pénteken a közösségi oldalán azt a tanácsot adta a magyar népnek , hogy hallgassák meg az Örömódát, a Európai Unió "szent" himnuszát azon jeles nap alkalmából, hogy Magyarország ezen a napon csatlakozott az Európai Unióhoz. Utoljára a Demokratikus Koalíció biztatta erre a nép gyermekeit, akik szintúgy elkötelezettek voltak országunk szuverenitásának feladásában abban a reményben, hogy hazánk majd egy jövőbeli egyesült Európa része lesz, amely majd leveszi a tagállamok kormányairól a felelősséget. Láthatjuk, hogy Magyar Péter embere, Bódis ugyanebben reménykedik.

Bódis Kriszta, a Csipkejózsika című gendermese szerzője azt a tanácsot adta a nép fiainak és lányainak, hogy hallgassák meg az Örömódát, ha tehetik, az Európai Unió himnuszát. Hányszor hallottuk ezt a himnuszt felcsendülni a Demokratikus Koalíció rendezvényein, amely párt nem rejtette véka alá, hogy ők bizony bíznak az Egyesült Európa Unió létrehozásában! Egy olyan unióéban, amely keretein belül majd egy felsőbb hatalom fogja megmondani a tagállamok kormányainak, hogy mit és hogyan kell cselekedniük. Úgy tűnik, hogy a Tisza Párt célja ugyanaz, mint az ősbaloldali párté: levetni a nemzeti "gúnyát", hogy magukra ölthessék a liberalizmus "szivárványos" öltözékét. Az utasítások pedig ugyanúgy jöhetnek mint a kommunista rendszerben, csak nem keletről, hanem nyugatról.

Bódis Kriszta
Bódis Kriszta szerint az uniós liberalizmus az, amit követni kell. 
Forrás: Bódis Kriszta/FB

Bódis szerint az Orbán-kormány hibát követett el, amikor letért a liberális európai útról

A (nép)biztos a bejegyzésében az Örömóda két sorát is idézi, hogy utána a magyar lelkekre hatást gyakorolva rátérjen a kommunizmus időszakára, amikor még a központi irányítás Moszkva kezében volt. A Tisza-kormány biztosa pedig most nem akar mást látni, mint hogy áttegyék a központi irányítás székhelyét keletről nyugatra, ahol majd véleménye szerin a magyar nép részesül abból a földi jóból, amellyel a Nyugat saját polgárait is "megajándékozta", illetve "megajándékozza". Eszerint az elfogadás szükséges, de az mindenkire, csak nem a keresztény emberekre vonatkozik, akik oly sok évszázadig virágoztatták fel az európai kontinenst. Helyette van más, akikkel szemben a toleranciának kell érvényesülnie, mint a muszlimok (migránsok) és az LMBTQ-csoportba tartozó emberek. 

A (nép)biztos kijelentette, hogy 1989 a rendszerváltás időszaka volt

Bódis megfogalmazása szerint 1989-ben nem rendszerváltozás, hanem valódi "rendszerváltás" történt, vagyis véleménye szerint a kommunistákat oda száműztük, ahová valók, a történelem szemétdombjára. De valójában ez a "váltás" a történelmet nézve korántsem valósult meg, hiszen az MSZMP utódpártja, az MSZP szépen itt maradt a nyakunkon az összes vérbeli vörössel, illetve azok utódjaikkal egyetemben. A (nép)biztos így emlékszik vissza a történtekre:

A rendszerváltást követően, 2004. május 1-én végre hivatalosan is beléptünk abba a közösségbe, amely mindig is ott volt a szívünkben. Európa nem pusztán intézményrendszer, hanem érték- és sorsközösség. Egy út, amely a testvériség, az együttműködés és az emberi méltóság felé vezet – még ha tele is van kihívásokkal. Erről az útról tért le az Orbán-kormány.

Ha valakinek ezek után lenne kétsége afelől, hogy Tisza Párt milyen politikai és ideológiai irányt szán Magyarországnak, akkor Bódistól itt a válasz. A Tisza-világban a keresztény iránymutatásokat már elavult és fölösleges "értékeknek" tartják, amelyeket szükségképpen fel kell, hogy váltson egy szerintük magasabb, liberális ideológia, amely magában foglalja a gender-ideológia terjesztését a társadalmon belül, hogy a többi uniós irányvonalról, így a migránsok korlátlan el- és befogadásáról már ne is beszéljünk. 
 

 

Ajánljuk még

Boros Lajos, az "erkölcsi nulla", a "tégla" – Így lett a KISZ dalnokából a Hanglemezgyár cenzora

A Hálózat 2020 június 14.
Boros Lajos, a ma is népszerű "Lali király" a Danubius Rádiónál, Bochkor Gábor társaként lett igazán ismert. A hetvenes években még politikai csasztuskákat énekelt, olyan gyengén, hogy azt még az akkori sajtó is kritizálta. A KISZ egyik kedvence eredetileg mérnök volt, de olyan jól helyezkedett, hogy 1973-ban már ő is kimehetett a berlini VIT-fesztiválra. Egy másik rendszerkedvenc duó szerint Boros feljegyzéseket írt róluk, ők ezért nem mehettek a következő VIT-re, Kubába, holott Fidel Castro öccse is rajongott értük. Ők egyszerűen "téglának" nevezték Borost. Tény, hogy Boros jól helyezkedett, mert a Hanglemezgyárnál folytatta, ahol Bors Jenő és Erdős Péter befolyásos munkatársa lett. Galla Miklós szerint Boros "erkölcsi nulla" volt, és szándékosan gyereklemezként adta ki az albumukat. A ma már kevéssé ismert, de akkor nagyon népszerű Névtelen Nulla szerint nekik is Boros tartott be, legnagyobb sikereik idején nem adta ki a lemezüket, és később is C kategóriásak lettek. Boros Lajos ismeretlen története.

Háromgyermekes postáskisasszonnyal, a pártklub kalandos múltú sztárjával bukott le Jakab Péter

Exkluzív 2021 november 24.
Háromgyermekes édesanya Molnár Enikő, Jakab Péter kabinetfőnöke, akivel lebukott a Jobbik elnöke – tudta meg a PestiSrácok.hu. Hétfőn a Bors hozott hozott nyilvánosságra egy videofelvételt, amelyen az látható, hogy Jakab egy budapesti lakásnál várja a nőt, majd széttárt karokkal rohan elé, másnap reggel pedig nagy körültekintéssel, együtt is távoztak a lakásból. Az azóta megjelent cikkek szerint Jakab autója többször is ennél a lakásnál parkolt és olyan fotó is nyilvánosságra került, amelyen a Jobbik elnöke egy bőrönddel érkezik a lakáshoz. Kedden pedig arról írt a Bors, hogy bár Molnár Enikő letagadta, hogy Jakab ezúttal is nála töltötte az éjszakát, később úgy menekítették ki a politikust a lakásból. Jakab Péter persze tagad és perrel fenyeget mindenkit, azt próbálja elhitetni, hogy csak munkakapcsolat fűzi a kabinetfőnökéhez, és egész éjszakákon át csak dolgoznak.