• Home
  • Forró drót
  • Magyar ugar
  • Világugar
  • Az alvilág titkai
  • Eco
  • A Hálózat örök?
  • Sport
  • Vezércikk
  • Huszonötödik óra
  • Arcok
  • Agrárcsászárok
PestiSrácok
  • Forró drót
    • Conte parlamenti többség nélkül is folytatni akarja a kormányzást
    • Készültségbe helyezték az amerikai rendfenntartó erőket
    • Mindkét bokáját eltörte egy férfi, miközben a rendőrök elől menekült
    • Trump megvonhatja a Huawei beszállítóinak értékesítési licencét
    • Elfogták a villamosmegállóban késelő banda tagjait
  • Magyar ugar
    • Kilencszáz embert oltottak be az Olajág Idősotthonokban (PestiTV-videó!)
    • Háború van! – DK-s propagandakampány indul, hogy a felelőtlen haveri pénzszórást a kormányra kenjék
    • A családpolitika is az életellenes erők kereszttüzében áll, pedig a tét az, hogy lesz-e magyar jövő a Kárpát-medencében
    • Rekordmértékű romlás és kiábrándulás a Pikó-féle Józsefvárosban, szeméthelyzet Budapesten – Pesti Riporter
    • Pusztítás és összetartozás: az Ügy exkluzív riportja a földrengés sújtotta Horvátországból (videó)
  • Világugar
    • Hodorkovszkij vagy Nyemcov sorsa vár a hazatérő „orosz betegre”, Navalnijra?
    • Ukrajna, ahol mindent szabad, főként befogni a szánkat
    • A német CDU továbbra is Merkel markában marad – Orbán Viktor bízik az együttműködésben
    • Nagy Ervin balladája: Soros-könyvből idézett szó szerint, pár perc alatt letiltotta a szöveget a Facebook
    • Hegyi-Karabah – Ismét tárgyalóasztalhoz ültette Putyin Moszkvában az azeri elnököt és az örmény kormányfőt
  • Az alvilág titkai
    • Egy maffiaállam mindennapjai: öngyilkos főrendőr, korrupt bírák és ügyészek, érinthetetlennek hitt oligarchák
    • A rendőrség oszlatta fel M. Richárd szilveszteri drogpartiját
    • Elásott stróman, bérgyilkosok, áruló titkosszolgák – Szavazzanak az év alvilági PS-sztorijára!
    • Volt maffiaellenes főrendőr: a Gyurcsány-korszakot átszőtte a szervezett alvilág, egy miniszterre rá is kellett volna rúgni az ajtót (PS-interjú!)
    • Hét évet kapott jogerősen a rendőrség csúcsvezetőit lefizető diszkócsászár, Vizoviczki László (Frissítve!)
  • Eco
    • Izer Norbert: Célszerű mielőbb nyilatkozni az adókedvezményekről
    • Pénzügyminisztérium: az elektronikus fizetés a vállalkozások versenyképességét növeli
    • Folytatódhatnak az Északi Áramlat–2 csőfektetési munkálatai Németország felségvizein
    • Kiderült, hogy kik állnak a Marketing Diamond Díj mögött
    • Tizenötmilliárd forintra nőtt a divat- és designipari pályázat keretösszege
  • Vezércikk
    • Jourova és bűntársai leköpték külhoni magyar testvéreinket
    • Csoda történt! Szétfeszíti a szeretet és a magyarságtudat Gyurcsányt…
    • Boszorkányok márpedig léteznek!
    • Jeszenszky Zsolt: Tüntetések, halottak
    • Hullaházy Ákos kilovagolt a halottasházból
  • Sport
    • Uruguay fölényes legyőzésével csapatunk máris középdöntős a kézilabda-világbajnokságon
    • Magyarország győzelemmel mutatkozott be a férfi kézilabda-világbajnokságon
    • A magyar válogatott Szalai Attila a török Fenerbahce játékosa lesz
    • Három jelöltre lehet szavazni a Barcelona elnökválasztásán
    • Csodát várnak a horvátoktól Diósgyőrben!
  • A Hálózat
    • „Újságíróként” dolgozó állambiztonsági tisztek, valamint a fiatal Meruk József – A titokzatos Hungexpo története
    • „Az a benyomásom, hogy a nyolcvanas-kilencvenes évek médiasztárjai egytől-egyig küldött emberek voltak” – Tabudöntögető beszélgetés Schiffer Andrással a PestiTV-n
    • Kubai napfény és az egykori Andrássy-villa kényelme: BM-es feleség, ÁVH-s exférj – Az örökké sikeres „Meruk-klán” nyomában
    • Schiffer András Vásárhelyi Miklósékról: „Arra az aljas, gyilkos uszításra, amit a Szabad Nép művelt, nincs bocsánat.” (PestiTV)
    • Ügynök volt, meg nem is: Schiffer Ferencet beszervezték, de nem volt hajlandó jelenteni – Az aktanyilvánosságért harcoló Schiffer András néhai nagybátyjának története
  • Arcok
    • Megjárta a poklot, hogy találkozzon Istennel – Csókay Andrással készített portréinterjút Bohár Dániel a Mi vagyunk a magyarokban (videó)
    • Észre tudjuk venni a sötétségben kínálkozó fényt? – Karácsonyi beszélgetés Gellért atyával (PestiTV-videó)
    • Brüsszelben a szabad Európa győzött a birodalomépítőkkel szemben – Kósa Lajos a Plebejus Polbeatben (PestiTV-videó)
    • Kásler Miklós a PestiTV-nek: „ismernek, hajlamos vagyok mindig a tényeket ismertetni és sosem beszélek bizonytalan dolgokról”
    • Káosz van, de nekik és a haveroknak megéri – interjú Molnár Lászlóval, Újbuda volt alpolgármesterével
  • még több…
    • Arcok
    • Koronavírus
    • Huszonötödik óra
    • Stream-TV
    • Tutiblog
    • Az öreg
    • Modellváltás
    • NullaHatEgy
    • Aristo blogol
    • Erdélyi levelek
    • Ki ette meg?
    • Bezzegnemzetek
    • Vesztegzár
    • Latte
  • Facebook

  • YouTube

  • RSS

Sport

Messi nélkül érkezik Budapestre a Barcelona

Messi nélkül érkezik Budapestre a Barcelona
Perutek János
2020-12-01
A legfrissebb híradások szerint a holnapi Bajnokok Ligája csoportkör mérkőzésén több nagy nevet is nélkülöz az FC Barcelona: Lionel Messi mellett a kapus Ter Stegen és Coutinho is otthon marad Katalóniában. Az argentin futballsztárnak nem ez lesz az első pihenője, a Dinamo Kijev elleni mérkőzésre sem utazott el a csapattal, így egész tekintélyes lesz a hiányzók száma és ha a Fradi a Juventus elleni mérkőzését vesszük alapul, kifejezetten izgalmas lehet a holnap este mindkét fél számára.

A Mundo Deportivo beszámolója szerint az említett nevekhez csatlakozik a sérültek listáján lévő Gerard Piqué, Ansu Fati, Sergi Roberto és Samuel Umtiti is, ami azt jelenti, hogy hét meghatározó játékos fog hiányozni a keretből. A Juventus ellen már láthattuk, mit jelent egy komolyan összeszokott sztárcsapatnál, ha például a védelem oszlopos tagjai hiányoznak. Ha hinni lehet a katalán Mundonak, és miért ne tennénk, akkor a Barcelona esetében itt többről lesz szó, persze ettől még rájuk is igaz, hogy csak a tartalékban találhatunk bőven Fradi-szintű játékost, a kérdés már csak az, hogy Koeman tréner mihez tud kezdeni olyan játékosokkal, akikkel lehet, hogy most fog először komolyabb szinten együtt dolgozni.

A Ferencváros egy jól összekovácsolódott gárda, akiket mostanában a komoly sérülések, betegségek is elkerültek, ami csodaszámba megy egy ilyen nehéz korszakban mint amit a koronavírus miatt átélünk. Rebrovék annak tükrében, amit az első mérkőzésen tapasztaltak, zavartalanul tudtak készülni, ami mindenképpen előny lehet még egy olyan hatalmas csapat ellen is, mint a Barcelona. A katalánok négy győzelemmel vezetik a BL-csoportot, és a legutóbbi bajnoki meccsükön is négy góllal nyertek, mégpedig az Osasuna ellen, előtte pedig ugyanilyen arányban verték a Dinamót idegen pályán. Lehet, pont ezért kicsit sok volt a jóból, és így pihenhetnek a nagyobb sztárok, főleg akik sérülésekkel bajlódnak, így viszont simán nyílhat győzelmi esély a Fradi előtt.

Persze ettől még minden tekintetben a vendég gárda a találkozó esélyese, de láttuk Torinóban, hogy mit tud a Fradi, ha valahol lehetőséget érez, nem vallanak szégyent az utóbbi mérkőzéseken, ami minden magyar szurkolónak bizalomra adhat okot. Talán kicsit szerencse is, hogy nem láthatjuk élőben Messit, de az is érdekes lett volna, ha miatta vesznek több tízezren jegyet és úgy nem jön el Budapestre. Mindenesetre most nézők nélkül lesz kénytelen játszani a Fradi, és úgy tűnik, egy Messi nélküli Barcelona ellen juthatunk egy messzi-messzi Galaxisba. Reméljük így lesz, mindenesetre a PS Sportrovata a helyszínről fogja tudósítani az olvasókat.

Forrás: Mundo Deportivo/PS; Videó: Youtube, Fotó: MTI/EPA/EFE/Andreu Dalmau

Facebook hozzászólások
Kapcsolódó témákBajnokok LigájaFC BarcelonaFerencvárosLionel MessiSzerhij Rebrov
Mutassa meg a hozzászólásokat!

Egy hozzászólás van

  1. Joni

    2020-12-01 at 17:12

    Messi Bukarestbe ment..!!

    Válasz

Szóljon hozzá!

Kilépés a válaszból

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Sport
2020-12-01
Perutek János

Kapcsolódó témákBajnokok LigájaFC BarcelonaFerencvárosLionel MessiSzerhij Rebrov

Több Sport

Uruguay fölényes legyőzésével csapatunk máris középdöntős a kézilabda-világbajnokságon

Kovács Attila2021-01-17
Több

Magyarország győzelemmel mutatkozott be a férfi kézilabda-világbajnokságon

Perutek János2021-01-15
Több

A magyar válogatott Szalai Attila a török Fenerbahce játékosa lesz

PestiSrácok.hu2021-01-15
Több

Három jelöltre lehet szavazni a Barcelona elnökválasztásán

PestiSrácok.hu2021-01-14
Több

Csodát várnak a horvátoktól Diósgyőrben!

Perutek János2021-01-14
Több

Különleges férfi kézilabda-világbajnokság következik – A magyar válogatottól elvárás a középdöntőbe jutás

Kovács Attila2021-01-13
Több

Szabó Tünde: olimpia biztosan lesz Tokióban, a kérdés csak az, hogy nézőkkel vagy nélkülük

PestiSrácok.hu2021-01-13
Több

Karakas Hedvig és Szoboszlai Dominik lettek a 2020-as Év sportolói

Perutek János2021-01-11
Több

A paralimpiai mozgalmat méltatta Ferenc pápa

PestiSrácok.hu2021-01-11
Több

Életében jelen van az egész XX. század – A százéves Keleti Ágnes fantasztikus pályafutása

Kovács Attila2021-01-11
Több

Győzelem! – A Ferencváros visszavágott a Bukarestnek a BL-ben!

Kovács Attila2021-01-09
Több

Orbán Viktor videoüzenetben köszöntötte a száz éves Keleti Ágnest

PestiSrácok.hu2021-01-09
Több

Keleti Ágnes századik születésnapját ünnepelték

PestiSrácok.hu2021-01-09
Több

Felépült a kómából Adonis „Superman” Stevenson, egykori bokszvilágbajnok

Perutek János2021-01-08
Több

Szombaton a száz éves Keleti Ágnes előtt tiszteleg a közmédia

PestiSrácok.hu2021-01-08
Több

Gyulay Zsolt: az idén csaknem kétszáz napra kötötték le a Hungaroringet

PestiSrácok.hu2021-01-07
Több

Életük végéig munka nélkül élhetnek Maradona örökösei a futballista ügyvédje szerint

PestiSrácok.hu2021-01-06
Több

2020-ban az év sportolója Babos Tímea, míg az év edzője Deutsch Tamás felesége, Deutsch-Lazsányi Erika lett az MTK színeiben

Perutek János2021-01-05
Több

Dárdai Palkó a Fehérvárhoz igazolt

Perutek János2021-01-05
Több

Véget ért a téli szabadság a Ferencváros labdarúgóinak

Perutek János2021-01-05
Több

„Olykor jobban akarta a sikert, mint a versenyzője” – Ludasi Róbert (1952–2021) mesteredző emlékére

Kovács Attila2021-01-03
Több

Elhunyt a kajak-kenu mesteredző, Ludasi Róbert

PestiSrácok.hu2021-01-03
Több

Rebrov néha azért poénkodik is – Exkluzív interjú a Fradi „legkisebb fiával”, Sigér Dáviddal

Perutek János2021-01-02
Több

A japán kormányfő szerint Tokió biztonságos és nyugodt olimpiát rendez nyáron

PestiSrácok.hu2021-01-02
Több

Gulácsi Péter lett az év legjobb kapusa a Bundesligában

PestiSrácok.hu2021-01-02
Több

Hősök, megtörhetetlenek, magyarok – Szavazzon az év sportcikkére és sportemberére!

PestiSrácok.hu2020-12-31
Több

Drámai küzdelemben maradt alul a Veszprém csapata a Bajnokok Ligája elődöntőjében!

Perutek János2020-12-28
Több

Itthon “csak” legenda lett, San Diegóban viszont halhatatlan is! – Az egykori újpesti kapusfenomén, Tóth Zoltán élettörténete

Kovács Attila2020-12-28
Több

„Azt tanácsolom minden roma fiatalnak, tegyen az életért, a vágyaiért, az elveiért, és akkor sosem lesz kérdés a származása” (Exkluzív interjú Kótai Mihállyal)

Perutek János2020-12-27
Több

Benedek Tibor lett az elmúlt húsz év legjobb vízilabdázója

PestiSrácok.hu2020-12-27
Több

Messi rekordot döntött, majd ajándékot küldött Dibusznak

PestiSrácok.hu2020-12-25
Több

Liu Shaolin: a pekingi olimpiával kelünk és fekszünk

PestiSrácok.hu2020-12-25
Több

Iker Casillas öt és fél év után visszatér a Real Madridhoz

PestiSrácok.hu2020-12-22
Több

Kiütötték a K-1 legendát, Badr Harit!

Perutek János2020-12-21
Több

Hatpontos mérkőzést nyert meg az Újpest a Honvéd ellen

Kovács Attila2020-12-20
Több

Magyarok, sikeresek, példaképek – Ne turkáljunk olimpiai bajnokaink zsebében!

Kovács Attila2020-12-20
Több

Győzelemmel zárta az évet a Ferencváros labdarúgó csapata! – FTC–Budafok 2:1

Perutek János2020-12-19
Több

„A sakk fegyelemre, koncentrációra, előrelátásra, tiszteletre nevel: minden magyarnak szüksége van ezekre az erényekre” (PS-interjú)

Kovács Attila2020-12-19
Több

Szoboszlai Dominik az RB Leipzighez igazolt

PestiSrácok.hu2020-12-17
Több

Pisont István tényleg nagy király: a feltámadt Honvéd lemosta a Diósgyőrt!

Perutek János2020-12-16
Több

Tokió 2021 – A japánok többsége szerint le kellene mondani az elhalasztott olimpiát is

PestiSrácok.hu2020-12-15
Több
Dzsudzsák Balázs ünnepel / Fotó: MTI

Az andorrai könnyek őszinték voltak, de Dzsudzsák nem akar szánalomból válogatott lenni

Perutek János2020-12-14
Több

Hatvan mérkőzés óta veretlen a Fradi a Groupama Arénában! FTC–ZTE 2:0

Perutek János2020-12-12
Több

Rosszul kezdődött az Eb-középdöntő: sima vereség Németország ellen

Kovács Attila2020-12-12
Több

Bacskai Balázs a WBO nagyváltósúlyú interkontinentális bajnoka

PestiSrácok.hu2020-12-12
Több
Gördítsen többért
Blogok
  • 061

  • “Ez nem a sztárok háza lesz” – Batta Andrással beszélgettünk a Magyar Zene Házáról
    0612021-01-13
  • A gyásztól a feloldozásig – Megrendítő és felkavaró Mundruczó Kornél Oscar-esélyes filmje
    0612021-01-11
  • Irtassanak ki a magyarok! – Így hangzott a IV. (Gyermek) Lajos hadiparancsa a pozsonyi csata előtt! (Frissítve! A film megnézhető!)
    Exkluzív2020-12-22
  • Tutiblog

  • Galla Miklós megőrült?
    Magyarisztáni rögvalóság2020-12-10
  • Belehaltak a járványba? Hát a DK-nak az jó!
    Tutiblog2020-12-09
  • Az Öreg

  • „Ki egyszer rúgott magyarba, szinte kedvet kap a rúgáshoz” – A Médiaháború végjátéka és az új remény
    Az Öreg2021-01-10
  • Kivéreztették az Új Magyarországot – Amikor Horn bizalmasa, az olajügyes Kelemen irányította az egyetlen jobboldali napilapot
    Az Öreg2020-12-15
  • „Ki egyszer rúgott magyarba, szinte kedvet kap a rúgáshoz” – A Médiaháború végjátéka és az új remény
    Az Öreg2021-01-10

(x) PestiSrácok.hu Filmklub

  • Aristo

  • A bosszú
    Aristo2021-01-16
  • A lovakról
    Aristo2021-01-11
  • Ki ette meg a misszionáriust?

  • Az ellenzék progresszív jövedelemadó-terve a magyar középosztály gyilkosa
    Ki ette meg a misszionáriust?2021-01-17
  • Egy karácsony majdnem szaloncukor nélkül
    Ki ette meg a misszionáriust?2020-12-25
  • Erdélyi levelek

  • Ébresztő!
    Erdélyi levelek2021-01-16
  • Káderpolitika
    Erdélyi levelek2021-01-12
  • VBT blog

  • Most akkor mi a szitu, Pfizer csávók?
    Blog2021-01-16
  • Vírus miatt igazolatlan
    Blog2021-01-06
  • Igényes honlap, igényes egyetem /forrás: 444.hu
    Földosztás és szabadegyetem, avagy két libbant program holnapra
    Blog2020-08-12
  • Antirasszista zenevonat
    Blog2020-08-03
  • Bezzegnemzetek

  • Nem adhatok mást, csak mi lényegem – Így kezeli Európa a járványt
    Bezzegnemzetek2020-03-30
  • A magyar sporttörténelem kisantant dézsmálói – II.
    Bezzegnemzetek2019-09-30
  • Máté T. - kávé mellé

  • Egy év múltán…
    Máté T. - kávé mellé2019-09-16
  • Máté T. Gyula feleségének üzenete
    Máté T. - kávé mellé2018-09-24
PestiSrácok

I M P R E S S Z U M

A PestiSrácok.hu kiadója az Insider Media Lapkiadó Kft.
A lap NMHH nyilvántartásba vételének száma: CE/185-2/2016
A szerkesztőség és a kiadó postacíme: 1536 Budapest, Pf. 246.
A kiadásért felel: Szenvedi Zoltán Ügyvezető
Főszerkesztő: Huth Gergely
Lapigazgató: Stefka István
Hírigazgató: Szarvas Szilveszter
Főszerkesztő-helyettes: Bálint Botond
Lapszerkesztők: Jurak Kata, Pámer Dávid, Szentkirályi András 
Főmunkatársak: Ferkó Dániel , Füssy Angéla, Mező Gábor,Pilhál Tamás, Lakatos-Szabó Fruzsina
Újságírók: Ambrózy Áron, Bokor Gábor,Csibra Tibor, Dezse Balázs, Juhári Andrea , Susánszky Mátyás, Szabó Gergő, Szalai Szilárd, Vésey Kovács László, Vincze Emília
Fotóriporter: Horváth Péter Gyula
PS Mozi: László Petra, Ragács András, Tihanyi Rita
Szerkesztőségvezető Mézes Gabriella
Szerkesztőségi titkár: Venczel Eszter
Informatikai vezető: Bori Zsuzsanna
és sokan mások...
Kontakt: [email protected]

PestiSrácok.hu

Ahol alacsonyan szállnak a sallerek. És ahol nincs íróasztalfiók. Mert ami odakerülne, az itt megjelenik.

Írásaink a közmegegyezéses hazai sajtóetika és a Médiaalkotmány szellemisége szerint készülnek. Forrásainkat minden körülmények között megóvjuk, szivárogtasson bátran! Szerzőink neve olykor "írói név".

Adatkezelési Tájékoztató

*Kell még valamit mondanom Ildikó? - Az őszödi beszéd utolsó mondata.

Médiaajánlat


A PestiSrácok.hu multiszájton és társoldalain, a 061.hu, a Tutiblog.com, AzÖreg.hu, az Aristo blogol, a Ki ette meg a misszionáriust? és az Erdélyi Levelek blogokon exkluzív hirdetési felületeket kínálunk.

Ajánlja termékeit, szolgáltatásait a Gemius Hungary Kft. által hitelesített több-százezres olvasóközönségünknek!

Kontakt: hirdetes@pestisracok.hu

Puskás Bence

Sánta Annamária

PestiSrácok.hu ÁSZF

Copyright © 2015 PestiSrácok.hu

Pozitív lett Hamilton koronavírustesztje, kihagyja a hétvégi versenyt
Remek formában a válogatott játékosai, most Nagy Ádám lőtt győztes gólt klubcsapatában