Pesti Srácok

Mi kérdezünk – Egyedülálló pantomim előadással arat nagy sikereket a PANkreátorok társulata

Hogyan lehet izgalmas 2023-ban egy pantomim előadás? Erre a kérdésre (is) keresi a választ ez a beszélgetés, amelyben Szabó Máté és Horváth Zoltán avat be minket a pantomim világába. A PANkreátorok csapata óriási sikernek örvend. A belvárosi Aranytíz Kultúrházban látható a műsoruk, ami hamar teltházas előadásokat produkált. Azonban nemcsak a közönség, hanem a szakma is díjazta a produkciót, mégpedig az Érték és Minőség-díjjal, ami komoly elismerés a fiatal társulatnak. A PANkreátorok valóban a pantomimet használják fel mint kommunikációs eszközt, de teljesen modern, illetve egyedülálló formában. Előadásuk a rengeteg humor és jókedv miatt lett népszerű, amiben a mostani interjú sem szenved hiányt. Jó szórakozást!

Ajánljuk még

Az RTL Klub egykori hírigazgatója tagadja, hogy büntetőeljárás folyna ellene kábítószer-kereskedelem és más bűncselekmények miatt

Forró drót 2024 november 15.
Kotroczó Róbert volt korábban az egyik legnagyobb magyarországi kereskedelmi televízió, az RTL Klub hírigazgatója, akit Ábrahám Róbert, egykori kollégánk összefüggésbe hozott az Odakint szörnyek járnak című sorozata megbotránkoztató ügyeivel. A szálak állítása szerint a volt tévéshez is elvezetnek, kábítószer-kereskedelem, ezzel összefüggő haláleset és orgiák is szóba kerültek. Kotroczó elmondta azonban, hogy nincs ellene semmilyen büntetőügy folyamatban és jogi lépéseket tervez az elhangzottak miatt.