Pesti Srácok

Nincs másik: A DK-s és Orbán-ellenes Niedermüller Pétertől igazolt brüsszeli tudósítót a "függetlenobjektív" Index

Nincs másik: A DK-s és Orbán-ellenes Niedermüller Pétertől igazolt brüsszeli tudósítót a "függetlenobjektív" Index

Ismét lehullt az álarc a magát függetlennek és objektívnak hazudó, az ellenzéki médiumok koronaékszerének számító "Nincs Másik" Indexről, amely bár rendszeresen tagadja, hogy az ellenzék szekértolója, de a minap mégis az ellenzék soraiból, holdudvarából igazolt magának újságírót. A PestiSrácok.hu megtudta: nyáron az Index Európai Unióra és Brüsszelre fókuszáló blogjának, az Eurológusnak az a Szűcs Ágnes lett az újságírója és brüsszeli tudósítója, aki az előző ciklusban a DK-s és Orbán-fóbiás Niedermüller Péter asszisztense volt az Európai Parlamentben. Szűcs Ágnes, Gyurcsány Ferenc alelnökének, a DK migráns- és kvótapárti politikusának korábbi munkatársa már "hiánypótló" cikkel is jelentkezett az Eurológuson, amelyben azt kürtölte világgá, hogy "Magyarország vezet az uniós csalási statisztikákban". Szűcs Ágnes a DK-tól és Niedermüller Péter fizetési listájáról ejtőernyőzött az Indexbe és az Eurológushoz. Ennyit a portál függetlenségéről és objektivitásáról. Nincs másik...

Szűcs Ágnes neve az Európai Parlament honlapjára is felkerült úgy, mint a DK-s Niedermüller Péter brüsszeli és strasbourgi csapatának tagja és asszisztense. Íme:

Nem Szűcs Ágnesnek az Indexhez igazolása az egyetlen eset, amely bizonyítja, hogy a függetlenséggel szemben nagyon is aktív kapcsolat van az ellenzéki politika, a balliberális politikusok és az ellenzéki újságírók között. Augusztus végén az Origo birtokába került egy olyan bejegyzés, amiből világosan kiderült, hogy Pikó András, a józsefvárosi ellenzéki álcivil polgármester-jelölt maga ismerte el, hogy cikkeket rendel a HVG-től. Később Pikó a PestiSrácok.hu kérdésére értetlenkedésének adott hangot az esettel kapcsolatban, szerinte ugyanis mindez rendben van és demokratikus.

PestiSracok facebook image

Vezető kép: MTI

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!