Pesti Srácok

A gyurcsányisták igazi arca: Molnár Csabából előbújt az agresszív kommunista a brüsszeli reptéren (Karanténvlog)

A Karanténvlog mindig az aktuális hét legborzasztóbb baloldali hazugságait, baklövéseit és eszementségeit veszi górcső alá, most azonban egy rendhagyó adást láthattok, hiszen még korábban találkoztunk Molnár Csabával, a DK egyik vezérürüjével és Dobrev Klárával a brüsszeli reptéren, aminek egy részét sikerült megörökíteni. Szó szót követett, melynek eredményét az alábbi videóban láthatjátok, és érdemes értő füllel figyelni, hiszen a szóváltás előzménye sajnos pont nem került rögzítésre, hiszen a durva káromkodás és gyalázkodás mindenkit váratlanul ért, senki sem gondolta, hogy meg kellene örökíteni a beszélgetést. Ezt használta ki Molnár Csaba, akinél valamilyen húr elpattant. Mielőtt az ominózus jelenetet megnézitek, álljon előtte egy kis összeállítás Molnár "munkásságának" legjellemzőbb pillanatairól, a folyamatos és konkrétum nélküli gyalázkodásról, a parttalan orbánozásról, a hergelésről és a primitív, demagóg szólamokról. A performansz legfontosabb üzenete, amit soha senki se felejtsen el, hogy a kommunista mindig azzal vádolja meg a másik felet, amit ő csinál, legyen ez ennek a videónak a mottója és mindenki döntse el, hogy kinek ad igazat. Egy dolog biztos, Molnár Csaba azt hitte, hogy megfélemlíthet bennünket, hiszen elsőre nem ismerte fel csapatunkat, majd ahogy látta, hogy az – valóban sokkoló – viselkedése nem segít, folyamatosan teret vesztett, majd bemenekült a repülőgépre és később kitett egy posztot a közösségi oldalára, melyben láthatóan megpróbálta megmagyarázni erőszakos viselkedését és érezhető volt benne a félelem, hogy a beszélgetés eleje is rögzítésre került. Ilyen tehát Gyurcsány zsoldjában állni, ilyen az, amikor a gyűlölet magvait vetik el, amikor a hergelés és a demagógia mögött meztelen a király, amikor a hatalomvágy minden erkölcsi normán áthágó félelmetes szörnnyé változtatja az embert. Minden jóravaló, hazáját szerető baloldali ember számára üzenjük: nem Gyurcsány Ferenc és szektája a megoldás.

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!