Pesti Srácok

Selmeczi Gabriella a PS-nek: Nem véletlen, hogy épp a gyermekvédelmi törvény ellenségei keveredtek pedofilbotrányba

Teljes mértékben közügy, hogy a Jámbor András-féle Szikra Mozgalom egyik ismert figurájának számítógépén 70 ezer pedofil fotót találtak, köztük olyanokat, amelyek 2-3 éves kisgyerekek fizikai sanyargatását és megerőszakolását rögzítették - mondta Selmeczi Gabriella, a Fidesz frakcióvezető-helyettese a Mi kérdezünk című műsorunkban, Huth Gergellyel beszélgetve. Mint emlékezetes, a gyanúsított férfi biztosította az alibit élettársának, akit a februári viperás támadásokkal összefüggésben fogtak el, majd a férfi a lelepleződése után, júniusban öngyilkosságot követett el Biatorbágyon. Selmeczi Gabriella kijelentette: akárhogy is ellenkezik a baloldal és Brüsszel, a Fidesz a gyermekvédelmi törvény további szigorítását kezdeményezi.

"A "sanyargatás" egy Büntető törvénykönyvi tényállás, de mondjuk ki, hogy miről van szó: ütik-verik, majd megerőszakolják ezeket a két-három éves gyermekeket a fotókon. Ezt ép ésszel fel sem lehet fogni, nem véletlen, hogy a témáról a belügyminiszterhez címzett azonnali kérdésemben elmondott részletek még a saját frakciótársaimat is megdöbbentették. Hozzá kell tennem, hogy amikor ezt a kérdést feltettem, nem volt mersze ott ülni a Parlamentben Jámbor Andrásnak és harcostársának, Szabó Tímeának" - mondta kérdésünkre Selmeczi Gabriella. (A parlamenti felszólalás és Rétvári Bence államtitkár válasza ITT nézhető meg.) A Fidesz frakcióvezető-helyettese úgy folytatta:

Selmeczi Gabriella arról is beszélt a Mi kérdezünkben, nem véletlen egybeesés, hogy épp a gyermekvédelmi törvény leghangosabb ellenfelei, jelesül Jámbor András és Szabó Tímea politikai köre keveredett ilyen brutális pedofilbotrányba.

PestiSracok facebook image

A PestiSrácok.hu-n is megírtuk - a Magyar Nemzet, a Metropol, a Blikk és a mi korábbi cikkeink alapján -, hogy Jámbor András a pedofil képekkel lebukott kollégáját, E. Andrást nem sokkal az öngyilkossága előtt még bevitte a magyar parlament épületébe, és ott megpróbálta valamiféle hősként bemutatni. E. András egyébként azért bukott le, mert a rendőrség továbbra is nyomoz az idei kitörés napjára időzített viperás antifa terrortámadások elkövetői után, s így házkutatást végeztek a Szikra Mozgalom és a Partizán-szerkesztőség egyik ismert munkatársa, Dobos Krisztina és E. András közös lakásán is. Dobos Krisztinát februárban a viperás támadások egyik elkövetőjeként azonosította a rendőrség, ám a bíróság azért helyezte őt szabadlábra, mert E. András alibit igazolt neki. Még tisztázandó, hogy a gyermekek elleni kegyetlenkedéseket ábrázoló fotógalériákhoz a lakásban kinek és hogyan volt hozzáférése, de az is tény, hogy E. András Dobos Krisztinával évek óta a lehető legszorosabb kapcsolatban élt, több „mozgalmi eseményen” közösen vettek részt. További részletek ITT érhetőek el.

Selmeczi Gabriella kérdésünkre válaszolva kijelentette: a Fidesz-frakció az ősszel a gyermekvédelmi törvény további szigorítását fogja kezdeményezni és ettől nem tántorítja el őket sem a hazai ellenzék, sem az Európai Bizottság, sem bármilyen más brüsszeli szervezet nyomásgyakorlása.

Nézze meg a teljes beszélgetést, amelyben a B. Zsolt-féle, a PestiSrácok.hu-n leleplezett tavaszi pedofilbotrány tanulságairól, a Soros-szervezetek aknamunkájáról és a franciaországi migránsterror következményeiről is szó esik!

Ajánljuk még

Itt a nagy antifa-széljobb vita a Polbeatben: "Nefelejcs" Gergő vs. Lipták Tamás, csütörtök 18 óra, R56!

‎Polbeat 2025 május 29.
Szélsőbal nincs, de igény az volna rá - írta Varga "Nefelejcs" Gergő hét éve a Tett blogon. Nem kellett sokat várnia, hogy a folyamatosan tüzelt antifa csoportok végül radikalizálódjanak, elég csak az Ilaria Salis-féle, 2023-as budapesti terrortámadásra gondolni. Varga "Nefelejcs" Gergő, aki a marxista portál, azaz a Mérce munkatársaként, a Vörös Szittya vlog arcaként és mindenek előtt antifa szervezőként ismert, elfogadta a PestiSrácok felkérését, hogy a másik nagy közéleti szubkultúra, a nemzeti radikálisok emblematikus képviselőjével, Lipták Tamással, a Jobbszélső Telegram csatorna szerkesztőjével, a Magyar Jelen szerzőjével megmérkőzzön a Polbeat nyilvános felvételén, május 29-én, csütörtökön, 18 órától, az R56 Sörözőben. Mérkőzésvezető: Huth Gergely és Kertész Dávid.

Nagyon súlyos, sötét dolgokról írok - Mező Gábor az első novelláskötetéről, régi és új ügynökökről (PS-videó)

‎Polbeat 2024 szeptember 10.
Nagyon súlyos, sötét történetekről írok. Gondolom nem meglepetés, hogy a XX. század második feléből. Azért dolgozom, hogy valamennyire tanuljunk a múltból, és ne menjünk bele ugyanazokba a csapdákba, amikbe korábban. Erre vonatkozik a cím, hogy Az ördög van odakint. Az ördögöt valahogy kívül kell tartanunk, nem szabad beinvitálni a házunkba. Ugyebár csak akkor tud bejönni, ha meghívjuk - mondta Mező Gábor kutató-író első novelláskötetéről, Huth Gergely kérdéseire.