Pesti Srácok

Az állásvesztés következménye az értelem megjelenése – Hardcore Hobbista

Az amerikai-ukrán transzexszóvivő már az ukrán haderőnek is túl erőszakosnak és vérgőzösnek bizonyult, így idő előtt volt kénytelen elhagyni az ukránság süllyedő tankját. Ezen annyira megdúlta magát, hogy hirtelen rájött, csak a woke-elmebeteg amerikai külpolitikának való megfelelési kényszerből vették fel szóvivőnek azok az ukránok, akik igazából nem nagyon szeretik a transzokat, és sokan közülük nácik. Hogy maradjunk a külpolitikánál és a bolondoknál, belekukkanthattunk Cseh Katalin brüsszeli bevásárlókosarába is, hogy megnézzük, milyen az, amikor a hipergazdag elit tagja próbálja előadni az átlagpolgárt. Spoiler: bénán csinálják, nincs olyan ember – mármint azok közül, akik nem propaganda-videókat készítenek, hanem maguknak vásárolnak, hogy abból főzzenek – akik azokat a termékeket vásárolnák meg, mint amiket Cseh Katja betett a kosarába. A második részben pedig Palóc André elemzővel a szankciókról és az inflációról beszélgettünk.

Ajánljuk még

Évek óta nyomasztanak bennünket a Birodalom tényellenőrei, de a Századvég most visszavág nekik (Polbeat-videó)

‎Polbeat 2025 március 14.
Egyfajta kifordított A Birodalom visszavágnak lehetünk szemtanúi, hiszen a Századvég új Tényellenőr.hu-ja épp a birodalomnak vág vissza - vezette fel a legutóbbi Polbeat-beszélgetést Huth Gergely, aki Both Hunort, az új elemző csapat és internetes portál vezetőjét, illetve Béky Zoltánt, a Századvég vezető jogászát kérdezte, Stefka István közreműködésével. Both elmagyarázta: a globalista erők épphogy az álhírek terjesztéséhez használják a fizetett "tényellenőr csapataikat" és elég nagy sikerrel jártak világszerte a negatív kampányaikkal, hangulatkeltéseikkel. E fegyverük kifejezetten a nemzeti szuverenitás megtámadására irányult, de "most ellenük fordítjuk azt."

Mr. Trianon, a brit gazember aknamunkáját tétlenül nézte a korabeli magyar elit – Raffay Ernő, Balogh Zsuzsa, Vajda Miklós és sokan mások a búcsú-Polbeatben

‎Polbeat 2023 július 1.
Mr. Trianon - Scotus Viator, a magyarok legnagyobb ellensége címmel jelentetett meg könyvet Raffay Ernő történész. Erről a kötetről, Magyarország Trianon előtti lejáratásának és bomlasztásának ma is érvényes tanulságairól, a nemzetellenes belső ellenség aknamunkájáról beszélgettünk a szerzővel, illetve meghívott vendégeinkkel Vajda Miklóssal, a Paláver hallgatói klub doyenjével, Balogh Zsuzsa üzletasszonnyal, civil nemzeti közösségépítővel, Gyulai Györggyel, a Napról-napra Trianon című kötet alkotójával, Jeney János térképésszel, a nagy trianoni térképhamisítás tudományos leleplezőjével és törzsközönségünk "vezérkérdezőjével", Lukács Lászlóval. A rendhagyó, reméljük csak átmenetileg búcsú-Polbeatet Huth Gergely és Stefka István vezette.