Pesti Srácok

Kocsmai igazságok – Alkalmatlanság, magyarellenesség és hazaárulás

Alkalmatlan országgyűlési képviselők, frakcióvezetők és pártelnökök, akik sohasem adják fel. "Újságírók", akik soha, semmiféle ügyben sem voltak képesek megtalálni a magyar érdeket. Liberálisok, akik szerint nem lett volna szabad elítélni egy katasztrófa okozóját, mert az éppen ukrán nemzetiségű. Sőt, csak azért ítélte el a bíróság, mert ukrán! Továbbra is tombol az őrület az ellenzéki oldalon, semmi újat nem tudtak kitalálni, mi már feladtuk a reményt. Szabó Gergő és Bálint Botond a Kocsmai igazságokban.

Kérünk benneteket, osszatok meg bennünket minden lehetséges felületen, mert a liberálisok mindenhol letekernek bennünket!

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.