Pesti Srácok

Kocsmai igazságok – Ez létharc, nem szétverni kell a kisantantot, hanem össze kell fogni minden szuverenistával

Szlovákiában a legerősebb baloldali párt patrióta politikát csinál, ami ugyebár mindig magyarellenességet is jelent az utódállamokban. Akkor miért is jó nekünk a Smer és Robert Fico választási győzelme? Azért mert Ficonak is sokkal több esze van, mint a magyar ellenzéknek, pontosan tudja, hogy Szlovákia sem lesz, ha a globalisták győznek. Fico nemcsak szuverenista-patrióta, hanem a lehető legtöbb erőt és hatalmat akar az országán belül tartani, vagyis lokalista. Tudja hogy a nyugattól Szlovákia azt kapná majd jutalmul végül, amit Orbán Magyarországa büntetésből, ha a kis országok nem fognak össze. A nacionalistákkal legalább van tárgyalási alap, a globalistákkal nincs és nem is lesz soha, mert szerintünk nekünk nem is kellene léteznünk. Szalai Szilárd és Bálint Botond a Kocsmai igazságokban.

Kérünk benneteket, osszatok meg bennünket minden lehetséges felületen, mert a liberálisok mindenhol letekernek bennünket!

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!