Pesti Srácok

Különvélemény – A család szentségével ne szórakozzon senki!

Ezúttal – a karácsonyi szünet miatt – egy olyan Különvélemény-epizódot hozunk, amit korábban vett fel Ábrahám Robi és Lukács Adorján, de még nem került adásba. A téma pedig továbbra is aktuális: a melegházasság engedélyezése Ukrajnában és a család szentségének védelme. Robiék kérdése az, hogy az egynemű párok érjék-e be csupán az életközösséggel, vagy jogosan követelik a házasság szent intézményét? Rendkívül forró téma, de Robi és Adorján kifejezetten szereti döntögetni a tabukat, és természetesen erről is megvan a saját különvéleményük.

Ajánljuk még

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.