Pesti Srácok

Kocsmai igazságok – Atomháborúval és Magyar Péterrel tesztelnek bennünket

Olyan ez az egész, mintha valamiféle új, átfazonírozott valóságba kerültünk volna. Még a szokásosnál is kevésbé tűnik logikusnak embertársaink jelentős részének viselkedése, a globális felmelegedés és a biológiai nem megváltoztatása után most a háborúra akadtak rá. A nyugati politikusokról eddig is tudtuk, hogy hajlamosak időnként megőrülni, és világháborút kirobbantani, de ezt a jelenlegi lelkesedést nem néztük ki belőlük. Itthon meg közelről tekinthetjük meg, ahogy tömegek pistulnak bele egy az előzőnél is agresszívabb futóbolondba. Gyerekekkel rajongtatják körbe, illetve elmondása szerint mimikribe rejtezett bírák és ügyészek, illetve "rokonok" bukkannak fel körülötte, nyilván hűségeskü letétele céljából. Kocsmai igazságok Szabó Gergővel és Bálint Botonddal.

Minden megosztást előre is köszönünk!

Vezető kép: SZ-24 Jarsz típusú hadászati ballisztikus rakéta a moszkvai Vörös téren a győzelem napja alkalmából rendezett katonai díszszemlén 2019. május 9-én, a náci Németország felett a II. világháborúban aratott győzelem 74. évfordulóján. MTI/EPA/Jurij Kocsetkov

PestiSracok facebook image

Ajánljuk még

Egy politikus fiaként nekem kétszer annyit kell teljesítenem, mint az átlagnak – Portrébeszélgetés Hoppál Hunorral (VIDEÓ!)

‎PS Riport 2023 február 25.
Beleszületett a politikába, hiszen édesapja a Fidesz országgyűlési képviselője, kultúráért felelős kormánybiztos, ennek ellenére őt a média most sokkal jobban izgatja, mint egy esetleges politikai karrier. Bár sokan azt gondolhatják, hogy éppen a családi háttér miatt számára az akadályok könnyebben átugorhatóak, éppen ellenkezőleg: mindig többet kellett teljesítenie másoknál. Ahogyan a politika iránti érdeklődését, úgy a zene iránti szeretetét is a családból hozza, ha teheti, zongora mellett kapcsol ki. Pécsett született, de tanulmányait már Budapesten végzi, és most úgy látja, hogy a jövőre vonatkozó elképzeléseit itt tudja majd megvalósítani a későbbiekben. A PS Portrék e heti műsorában Hoppál Hunorral, a Grund című műsorunk műsorvezetőjével beszélgettünk.