Pesti Srácok

Kocsmai igazságok – Vidám beszélgetés a baloldali értelmiség impotenciájáról

Eredetileg inkompetenciát akartunk írni, de így sikerült. Az ellenzéki értelmiség képességeit meghaladta és meghaladja egy kicsit is normális baloldali párt életre lehelése. Amikor Rákosiék annak idején kicsinálták a magyar szociáldemokratákat, végleg végeztek minden kicsit is normális baloldallal Magyarországon. A rendszerváltás óta azon vergődnek az ultrabalos értelmiségiek, hogy valami baloldali tartalommal töltsék meg az MSZP-t, de hát impexesekkel, és a nemzeti vagyonból nagykapitalistává lett rablókkal csak nem lehetett igazi baloldali pártot csinálni. Magyar Péter látványosan csinálja ki az óbaloldalt, ami a sikerei csúcsán lévő Jobbikhoz hasonlóan vonza azt a szavazót, aki az aktuális indulatai alapján szavaz. Kertész Dávid és Bálint Botond a Kocsmai igazságokban.

Ajánljuk még

Évek óta nyomasztanak bennünket a Birodalom tényellenőrei, de a Századvég most visszavág nekik (Polbeat-videó)

‎Polbeat 2025 március 14.
Egyfajta kifordított A Birodalom visszavágnak lehetünk szemtanúi, hiszen a Századvég új Tényellenőr.hu-ja épp a birodalomnak vág vissza - vezette fel a legutóbbi Polbeat-beszélgetést Huth Gergely, aki Both Hunort, az új elemző csapat és internetes portál vezetőjét, illetve Béky Zoltánt, a Századvég vezető jogászát kérdezte, Stefka István közreműködésével. Both elmagyarázta: a globalista erők épphogy az álhírek terjesztéséhez használják a fizetett "tényellenőr csapataikat" és elég nagy sikerrel jártak világszerte a negatív kampányaikkal, hangulatkeltéseikkel. E fegyverük kifejezetten a nemzeti szuverenitás megtámadására irányult, de "most ellenük fordítjuk azt."

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.