Az ATV semmiféle titkos alkut nem kötött - mondta a Polbeatban Hazafi Zsolt hírigazgató-helyettes (videó!)
Itt mindenről van összeesküvés elmélet, Budapest ilyen szempontból is egy fantasztikus hely, de mindezek ellenére az ATV semmiféle titkos alkut nem kötött a kormánnyal. Kapcsolják csak be a televíziót és nézzék meg, milyen témáink futnak és milyen viták folynak nálunk és mindenki döntse el maga, hogy változott-e az ATV hangneme! - mondta a PestiSrácok.hu Polbeat című műsorában Hazafi Zsolt, az ATV hírigazgató-helyettese, a Hetek korábbi lapszerkesztője Huth Gergely és Stefka István kérdésére kedden, az R56 Sörözőben.Hazafi Zsolt, az ATV hírigazgató-helyettese a Polbeat mai vendége - Élő adás este hétkor!
Hazafi Zsolt, az ATV hírigazgató-helyettese, a Hetek korábbi lapszerkesztője lesz Huth Gergely és Stefka István mai vendége a Polbeatban, az élő közvetítés este hét órakor kezdődik a Revolution56 Sörözőből. Várjuk kérdéseiket, hozzászólásaikat e poszt alatt!Élőben közvetítjük a Gulág800.000! köztéri installáció budapesti kiállítását!
Szalay-Bobrovniczky Alexandra főpolgármester-helyettes, Máthé Áron, a Nemzeti Emlékezet Bizottsága elnökhelyettese és Stefka István, a PestiSrácok.hu lapigazgatója, a MagyarokAGulágon.hu oldal alkotója szólal fel szerdán a Gulág800.000! köztéri installáció budapesti kiállítása alkalmából, a főváros szívében, a Városháza parkban, 10 óra 30 perckor. Az eseményre szeretettel várjuk a PestiSrácok.hu olvasóit!Tarlós István: Mondhat itt Bolgár, Demszky és Szanyi amit akar, de az emberek nem hülyék! (PS-interjú)
Nem közismert, hogy Demszkyék egyetlen metrószerződést sem vittek be a közgyűlés elé. Amikor 2007 kora tavaszán tettem egy előterjesztést, hogy legalább pótolják ezt, egész egyszerűen leszavaztak. Demszky, Gy. Németh Erzsébet és Horváth Csaba is! - mondta a PestiSrácok.hu-nak adott nagyinterjúban Tarlós István. Budapest főpolgármestere megjegyezte: ennyit azokról, akik "ránk akarnak sarat dobálni az OLAF-jelentés apropóján". Kijelentette, maga Medgyessy Péter lehetetlenítette el Demszky érvelését. - Kérem, mellébeszélés helyett mindenki nézze végig a jelentésben tételesen felsorolt vitatott szerződések aláírásának dátumát, és nem lesz több kérdése! Ne véleményeket ütköztessenek, inkább olvassanak bátran - jegyezte meg Tarlós, aki a budapesti olimpiáról elmondta, hogy az nagyon jól jönne a fővárosnak, mert egy sor olyan fejlesztést hajtanának végre, amelyeket amúgy csak elodáznának. - Leszögezem, nekem a népszavazással nincs semmi bajom. Ha itt valóban népszavazás lesz, annak az eredményét én tiszteletben fogom tartani - tette hozzá. A főpolgármester kérdésünkre arról is beszélt, hogy túl erős a parlamentben a vidéki lobbi. - Engem mégiscsak arra választottak, hogy ezt a várost vezessem. Az a véleményem, hogy Budapestnek többet kellene kapnia a büdzséből, a helyzeténél és a súlyánál fogva is - érvelt.A Soros-jugend provokációja után vandálok döntötték le a pécsi Gulág-installációt
Hétfő éjszaka vandálok döntötték le a Pécsi Kossuth téren a legendás Inconnu Művészcsoport a Gulág-Gupvi haláltáborokba elhurcolt 800.000 magyar emlékére kihelyezett kopjafás installációját. Nem ez az első atrocitás az alkotás körül, hiszen néhány napja a nemzetközi Soros Alapítvány által pénzelt A Város Mindenkié Csoport egy demonstratív hajléktalantanyát állított fel az alkotás közvetlen közelében, állítólag azért, hogy a patinás pécsi belváros lakói is szembesülhessenek a nyomorral, a tények azonban sokkal inkább szimpla provokációra utaltak.Két éve robbant és Kálmán Olgával meg a Jobbik-szavazókra ácsingózó Szerető Szabolccsal végeztetett be a "G-nap"
Jobb jelképe nem is lehetne a Simicska Lajos médiacsoportja 180 fokos fordulatát hozó G-nap két éves évfordulójának, minthogy hamarosan elindul Kálmán Olga hiperobjektív (alá)kérdezős műsora a Hír Tv-n és, hogy egy hete Szerető Szabolcs, a Magyar Nemzet főszerkesztő-helyettese kitette az asztalra amije van, azaz Vona Gábor törökgábori értelemben vett tökéletes évértékelő beszéde apropóján vezércikkben mutatott irányt: egy út van előttünk, a Jobbik-MSZP összefogás aranyozott ösvénye.A Soros-hálózat ócska provokációval gyalázza meg Pécsett a Gulág-áldozatok emlékét (videó!)
Nem mindennapi tiszteletlenségről tanúskodik az, ahogyan a Gulágra elhurcolt áldozatoknak emléket állító installáció elé pakolták ki cuccaikat a hajléktalanoknak szóló tanácsadás rendezői - írja a Pécs Ma annak apropóján, hogy a Soros György alapítványa által pénzelt Város Mindenkié csoport egy koszos sátorral takarta el a pécsi Kossuth téren az Inconnu Művészcsoport és a PestiSrácok.hu az ország több nagyvárosában egy-egy hétre felállított kopjafás alkotását, amit egyébként tegnap mutatott be Pécsett Csizi Péter országgyűlési képviselő, Máthé Áron, a Nemzeti Emlékezet Bizottsága alelnöke és Szarvas Szilveszter, portálunk főszerkesztő-helyettese. (Az eseményről készült videóbeszámolónkat fent megnézhetik, az akció honlapja pedig itt található gulag800000.pestisracok.hu.)Vérig sértette Szanyi Tibort az olimpiaellenes aláírásgyűjtés főszervezője
A Momentum Mozgalom helyszínre és alkalomra felvonuló elnöke, Fekete-Győr András arrogáns fellépése és a segítségnyújtáshoz való viszonyulása, nemcsak a képviselőt, hanem a többi jelenlévőt is meglepte. Mélyen elszomorít, mikor valaki az általa kért támogatás mögött hátsó szándékokat feltételez - közölte az MTI-vel Szanyi Tibor azután, hogy Fekete-Győr megjelent a szocialista politikus hétvégi sajtótájékoztatóján és - félretolva Szanyit a kamerák előtt - legyalázta az olimpialellenes aláírásgyűjtés alkalmából a saját pecsenyéjüket sütögető politikusokat.A valódi civilek igenis részt vehetnek a közpolitikában - mondta a Polbeatben ifj. Lomnici Zoltán
Érthető a mosdatlan szájú LMP-s politikusok kiáltozása, hiszen rámutattam arra, hogy volt idő, amikor külföldről, Soros Györgyéktől kaphattak pénzt, holott ezt pártoknál világosan tiltja a törvény - mondta ifjabb Lomnici Zoltán, a CÖF szóvivője a PestiSrácok.hu Polbeat című vitaműsorában, a Revolution 56 Sörözőben. Az alkotmányjogász Schiffer András ügyvéd, volt LMP-s politikus egy héttel korábban szintén a Polbeatben elmondott állításaira és korábbi szócsatájukra reagált így.Fazekas Sándor: Csak a politika felhőrégióiban vitáznak, a gazdák inkább licitálnak és termelnek (PS-interjú)
A pozícióm természetéhez tartozik, hogy kritikák és támadások érnek. Nem ezekkel, hanem a feladatokkal kell foglalkozni - mondta a PestiSrácok.hu-nak adott nagyinterjúban Fazekas Sándor, akinek az unió legrégebbi agrár- és környezetvédelmi minisztereként az a célja, hogy "Magyarország eredményesen termeljen, megélhetése legyen a mezőgazdaságból élőknek és GMO-mentes, tiszta, egészséges élelmiszert tudjunk letenni az asztalra". Fazekas Sándor nevetségesnek tartja a Jobbik próbálkozását, hogy "Bróker Marcsi" eltüntetett húsz milliárdját a Fidesz nyakába varrják, miközben a botránynak csak ellenzéki szálai vannak. A miniszter a Földet a gazdáknak! programot óriási sikernek nevezte, amellyel a gazdatársadalom évszázados követelését váltották valóra, de kérdésünkre beszélt arról is, hogyan szerelték le a bal- és jobboldali "agrárcsászárok" mesterkedéseit a nagy állami birtokok megszerzésére.Ki az álcivil? - Ma 19 órakor élőben a nagy CÖF-ös kibeszélő show a Polbeatben
G-nap a Közgépnél - Megtudtuk, miért szakított Simicska Lajos és Nyerges Zsolt
Bár két napja hiába várjuk a Közgép Zrt. válaszát arra, hogy miért távozott az óriáscég elnöke, Nyerges Zsolt, most Simicska Lajos környezetéből megtudtuk a szakítás pikáns hátterét. Kiderült, hogy Simicska a múlt hétvégét Nyerges Zsolttal töltötte, egy Rajkához közeli vadászházban. Az esti beszélgetés során tettlegességig fajuló vita bontakozott ki közöttük, melynek tárgya a cégcsoport a kormánnyal szemben indított háborúja, annak értelme és várható végeredménye volt.Édes bosszú: Simicska vezérigazgatója lett az Orbán-interjú meghamisítása után kirúgott kiadóvezető
A hazai és nemzetközi aggodalmak ellenére nem maradt sokáig állás nélkül az Orbán-interjú meghamisítása után kirúgott kiadóvezető, Kinde Kálmán. A Pannon Lapok Társasága Kft. ügyvezetőjét december 29-én menesztették, ám alig egy héttel később hatalmas előrelépés történt a karrierjében: a Közgép Zrt. vezérigazgatói posztjára nevezték ki. A PestiSrácok.hu arra vár választ Simicska Lajos legnagyobb cégétől, hogy miért esett a választás éppen Kinde Kálmánra, illetve a kinevezést lehet-e egyfajta jutalomként vagy a nagyvállalkozó bosszújaként értelmezni? Közben megtudtuk: a Hír TV-nél külön boszorkánykonyhát hoztak létre a kormányközeli "célpontok" kilövésére.A baloldal már csak megmarad a szokott osztályharcos vonalon - Dézsy Zoltán a Polbeatben (videó!)
Wilkommen Terrorist! - Ma este hétkor ismét élő Polbeat, Dézsy Zoltánnal
Kedd este hétkor ismét élőben jelentkezik stream TV csatornánkon a Polbeat, a PestiSrácok.hu közéleti vitaműsora, ezúttal Stefka István és Huth Gergely vendége Dézsy Zoltán filmrendező lesz. A felvétel helyszíne ma is a Revolution 56 Söröző lesz, a budai Bem rakpart 53. alatt, s már az adás előtt is várjuk itt, e cikk alatt olvasóink kérdéseit, hozzászólásait.Mészáros "Gój Motoros" Imre a Polbeat vendége - Élő adás kedden este hétkor!
Elbuktatta az ellenzék a kényszerbetelepítés elleni alkotmánymódosítást - FRISSÍTVE
Mindössze 131 fideszes igen szavazat jött össze a kényszerbetelepítést megakadályozó és az október 2-i népszavazás eredményét megerősítő alaptörvény-módosítás mellett, ezért a kormány javaslata elbukott. A számokból az derül ki, hogy az ellenzék 3 nem szavazatot leszámítva nem vett részt a voksoláson. A jobbikos képviselők "hazaáruló, aki pénzért terroristát is beenged" feliratú transzparenst mutattak fel (házszabály-ellenes módon) a szavazás során, utalva arra, hogy nem elégszenek meg a letelepedési kötvények eltörlésére vonatkozó szóbeli ígérettel.Ajánljuk még

























