Pesti Srácok

Az ausztrál kormányfő megsértődött, mert Musk lefasisztázta

PPestiSrácok.hu Forró drót 2024 szeptember 14.
A régi szokások nehezen vesznek el, ha az ember őseibe valamit belenevelnek, akkor az genetikusan öröklődik. Így történhetett, hogy a szigorú szabályokhoz szokott fegyencek által alapított Ausztrália kormánya meglehetősen nehezen tudja feldolgozni a szólásszabadság fogalmát, ezért megbírságolnák azokat a közösségi médiákat amiket nem tudnak cenzúrázni. Elon Musk ezért nemes egyszerűséggel le is fasisztázta az asuztrálokat, amire a kormányfő nagyon sértődötten reagált.

Orbán Balázs: a magyar emberek maguk szeretnék eldönteni, hogyan éljenek, milyen szabályokat kövessenek

PPestiSrácok.hu Forró drót 2024 szeptember 13.
A magyar emberek nagyon szeretik a szabadságot, ők maguk szeretnék eldönteni, hogyan éljék az életüket, mi legyen a céljuk, és milyen szabályokat kövessenek; történelmi szempontból is igaz, hogy "mi, magyarok nem szeretjük, ha kívülről diktálnak nekünk" - mondta a miniszterelnök politikai igazgatója pénteken a BBC HARDtalk című műsorában.

Úgy tűnik Magyar Péter újabb ellenségre talált, ezúttal Hadházy Ákos személyében

PPestiSrácok.hu Forró drót 2024 szeptember 13.
Hadházy Ákos már korábban is pedzegette, hogy nagyon kíváncsi Magyar Péter magyarázatára, miután a Diákhitel Központ szerződéseit átvizslatva úgy találta, hogy évi 50 milliárdos csalás történt. Akkor Magyar azt ígérte, hogy a választások után megbeszélik mi, miért történt, hiszen őt "kenyszerítették", hogy ilyenekbe belemenjen. A találka megvolt, a magyarázkodás is elhangzott, de Hadházy most új szagot fogott. Ezúttal viszont a Facebookon megy az üzengetés, a végszó pedig úgy tűnik a bíróságon lesz kimondva.

Dézsy Zoltán Kötcse esszenciájáról: minden erőnket össze kell szedni, eljött a nemzeti keménymag ideje!

PPestiSrácok.hu Mi kérdezünk 2024 szeptember 13.
Valós veszély, hogy azzal a barbatrükkel, amit Magyar Péternek hívnak, lecserélhetik a nemzeti kormányt egy bábkormányra. Már most tapsikolnak Nyugaton és láthatjuk jól, mi történik: zárják a határokat, vagyis azok a migránsok, akik hozzánk beözönlenének, akiket beengedne a remélhetően soha el nem jövő baloldali kormány, azok itt fognak rekedni, akár egymillióan is. Rögtön meg is kapják majd az állampolgárságot, és soha a büdös életben nem lesz újra nemzeti kormánya Magyarországnak - mondta a Mi kérdezünk című podcastműsorunkban Dézsy Zoltán Balázs Béla-díjas filmrendező Huth Gergellyel beszélgetve.