• Home
  • Ps TV
    • Az Öreg
    • ‎‎ Dezse Vű
    • ‎ Ferkó Dániel kérdez
    • ‎ GEOrgPOLITIKA
    • Hardcore Hobbista
    • Grund
    • Különvélemény
    • Libz’z of TikTok
    • Karanténvlog
    • ‎ Parkoló Hobbista
    • ‎ Polbeat
    • ‎ Politikai Pankráció
    • PS Videó
    • ‎ PS Riport
    • ‎ The Fair Right
  • Forró drót
  • Magyar ugar
  • Vezércikk
  • ‎ Orosz-ukrán háború
  • Világugar
  • Sport
  • Vesztegzár
PestiSrácok
  • Ps TV
    • Az Öreg
    • ‎‎ Dezse Vű
    • ‎ Ferkó Dániel kérdez
    • ‎ GEOrgPOLITIKA
    • Grund
    • Libz’z of TikTok
    • ‎ Parkoló Hobbista
    • ‎ Polbeat
    • ‎ Politikai Pankráció
    • ‎ PS Riport
    • ‎ The Fair Right
  • Forró drót
    • Belgium mégsem kéri Olaszországtól a brüsszeli korrupciós botrány két gyanúsítottjának kiadatását
    • Ebből vallási belháború lesz… – Az iráni ajatollah szerint nem szabad erőszakkal kényszeríteni a nőket a muszlim kendő viselésére
    • Az Eötvös Gimnázium közleményben cáfolja, hogy az igazgató pénzt fogadott volna el egyes tanulók felvételéért
    • Állítólag kínzó álmatlansága miatt mondott le a néhai XVI. Benedek pápa
    • Sikeresen startolt az első magyar szuperszonikus rakéta, amit a BME diákjai építettek meg
  • Magyar ugar
    • „Mert nem lehet feledni, nem soha, amíg magyar lesz és emlékezet…” – Belegázol a történelmünkbe az UEFA kétszínű, kettős mércés döntése, amely ellen okos lázadás kell!
    • Szijjártó: a FARE önkéntes munkásőrök szervezete, akiknek fogalmuk sincsen a történelemről
    • Baljós árnyak: Dobrev szerint “nemzeti sorstragédiával fenyeget az Orbán-rendszer” – Kovács Zoltán nem is hagyta szó nélkül
    • Botrány az Eötvös Gimnáziumban (PS-videó!)
    • Baranyi Krisztina azt mondta, hogy nincs takargatnivalója, mégis zárt ülést rendelt el és áldozatpózba vágta magát (PS-videó)
  • ‎Orosz-ukrán háború
  • Vezércikk
    • A dollárbaloldalon napi rutin a hazaárulás
    • Tanár nélkül nincs jövő, NGO nélkül nincs sztrájk
    • A nagy Huxit-skála
    • „…ha a csapból büdös víz folyik, akkor arról beszélni kell” – Emlékezés Nagy Gáspár költőre
    • Az 1945 és 48 közötti politikai elit is bűnös a svábok tönkretételében, nemcsak a komcsik
  • A Hálózat
  • Sport
    • Bár voltak felvillanásaink, de ma sem tudtuk szorossá tenni a meccset – Norvégia–Magyarország 33–25 (16–13)
    • Párizs főpolgármestere nem zárná ki az oroszokat az olimpiáról
    • Ukrán sportminiszter: amíg háború van, nem vehetnek részt nemzetközi versenyeken orosz és fehérorosz sportolók
    • Csányi Sándor: súlyos következményekkel járhat a Nagy-Magyarország-jelkép használata
    • Az MLSZ egykori elnökségi tagja szerint csak a válogatottnak árt, ha a drukkerek Nagy-Magyarországot ábrázoló molinókkal szurkolnak
  • Világugar
    • Legkevesebb heten meghaltak egy jeruzsálemi zsinagógánál történt fegyveres merényletben
    • A kanadai kormány tanácsadót nevezett ki az iszlámellenességgel szembeni küzdelemre
    • „Aloha”, „Hola”, „Shalom” – Ha Ön így köszön, akkor emberek millióinak a szenvedését okozza, sőt, közben röhög rajtuk
    • Meleg, pedofil pár zsákmányolta ki szexuálisan és prostituálta két örökbefogadott gyermekét
    • Peruban az államfő “politikai tűzszünet” elfogadására szólította fel a tiltakozókat
  • Blogok
    • ‎ 061.hu
    • Tutiblog
    • Aristo
    • Az Öreg Blog
    • Erdélyi levelek
    • Ki ette meg a misszionáriust?
  • Ps VIDEO
  • Szerzők
    • Bálint Botond
    • Füssy Angéla
    • Huth Gergely
    • Jurák Kata
    • Susanszky Mátyás
    • Szalai Szilárd
  • Facebook

  • YouTube

  • RSS

Forró drót

Szintet lépett a keresztényellenesség a muzulmánok által ellepett Franciaországban

fotó: letelegramme.fr
Szintet lépett a keresztényellenesség a muzulmánok által ellepett Franciaországban
PestiSrácok.hu
2017-10-28
  
  

A francia Államtanács október 25-i döntésében úgy határozott, hogy a bretagne-i kisváros, Ploërmel főterén álló pápaszobrot nem kell elbontani, de a tetején álló keresztet el kell távolítani. A szobor kálváriája 2015-ben kezdődött.

Az északnyugat-franciaországi Ploërmelben található emlékmű

elhelyezésénél és méreteinél fogva feltűnő jellegű, és mint ilyen, ellentétes a Francia Köztársaság világi jellegét előíró alkotmánnyal, valamint az egyház és az állam kettéválasztásáról rendelkező 1905. évi törvénnyel

– indokolta 2015. májusi döntését a rennes-i közigazgatási bíróság.

Az ítéletből következően az emlékművet el kell távolítani a jelenlegi helyéről

– közölte a bíróság, amely hat hónapot adott a városnak a döntés végrehajtásához.

Bár a közösségi médiában a szobor befogadásának még magyar támogatói oldala is létrejött, a bretagne-i kisvárosnak se a jelenlegi, se az egykori polgármestere, de még a helybéliek nem számoltak azzal a lehetőséggel, hogy sor kerülne a tizenegy éve felállított szobor lebontására, elszállítására és más helyen való felállítására. A városka lakóinak tiltakozásához korábban Hervé de Charette volt francia külügyminiszter is csatlakozott. Az emlékmű, ami Zurab Cereteli grúz származású orosz képzőművész alkotása, egyfolytában viták középpontjában áll, amióta felállították a Szent II. János Pál térre átnevezett téren.

A nantes-i közigazgatási bíróság 2015. december 15-én másodfokon hozott jogerős ítéletet, ezzel a korábbi ítéletét, amely II. János Pál pápa közterületen emelt emlékművének lebontására szólított fel, hatályon kívül helyezték. Ezt követően került az ügy a legfelsőbb jogi fórumra, az Államtanács elé. Döntésükben az egyház és az állam szétválasztásáról rendelkező 1905. évi törvényre hivatkozva határoztak az emlékművön található kereszt eltávolításáról és helyben hagyták a nantes-i közigazgatási bíróság azon döntését, mely alapján a szobrot nem kell elbontani.

magyarkurir.hu

Facebook hozzászólás

  
  
Kapcsolódó témákFranciaországkeresztényellenesség
25 hozzászólás

25 Comments

  1. Nonna Grácia

    2017-11-02 at 20:49

    Nem vagyok sem szakember, sem nebántsvirág, de megdöbbentett egyik-másik hozzászólásnak a durva és alpári stílusa, ami egyáltalán nem fér össze a magyar ember lelkiségével. Azonkívül meggyőződésem, hogy a szenvedélyes sértegetéssel semmit sem lehet elérni.

    A tényekre kellene koncentrálni és azokon keresztül keresni a magyarázatot és a megoldást: Kinek érdeke a migráció? Miért ellenzik (a migránsok érdekeire hivatkozva) az eddig elfogadott törvények és szabályok betartását? (Létezik ebben az országban egy olyan magyar polgár, aki külföldre utazása alkalmából hisztizne és demonstrálna, ha az útlevelet netán a vízumot kérik a határon?) Ha a törvényeinket ilyen durván meg lehet szegni,(ma csak egyet, holnap tízet, aztán mindet)akkor elég jó kilátásunk van arra, hogy egy bűn-terhelt, kaotikus, veszélyes világ vár ránk. Továbbá: miért indult el úgy “egyszeribe”, szinte vezényszóra milliók vándorlása egy vagy több háború elől, holott valójában évszázadokon át nem éltek húsz percig békében? Hogyan keletkezett az a fajta lelki, vallási és kulturális űr Európában, amit most igen könnyen betölthet az Iszlám– aztán majd elénekelhetjük, akár naponta ötször is kelet felé térdre borulva, hogy “anyám, én nem ilyen lovat akartam”.

    Miért nincs több összetartás bennünk, annak ellenére, hogy csaknem mindenki felismerte már a veszélyt– beleértve a nyugati országok nagy részét is. Merkel asszony naponta kioktat minket hogy mi a kötelességünk a menekültekkel szemben– de úgy látszik, elfeledte már a drótkerítések elvágását és és a kelet-németek átsegítését a szabaddá tett határon. A magyar mindig tudta, hogy mikor és kit kell segíteni, felsőbb kioktatás nélkül is. Mi ösztönöz minket arra, hogy összekeverjük a két fogalmat “ellenzék” és “ellenség”? Mikor felejtettünk el gondolkodni?
    Számunkra egyetlen járható út van, mert más megoldás nincs. Orbán Viktor és a magyarság nagy része azonnal észrevette a veszélyt– történelmileg elég tapasztaltunk van arra, hogy felismerjük, ha valaki meg akar szállni minket és azt is tudjuk, hogy mit kell ilyenkor cselekedni. Napjainkban előbbre jutnánk, ha valamennyien egy irányba húznánk akadozó szekerünket. Amíg még nem késő.

    Válasz
  2. Ferenc

    2017-10-29 at 07:56

    Csigafalóék máris megkezdték a muszlimba való átmenetet! A következő “ítélet” az lesz, hogy a pápaszobor fejére turbánt kell helyezni!

    Válasz
  3. Muszlimtalanítás

    2017-10-29 at 01:42

    Juliusz48; a Jehova Tanúi NEM keresztények, hanem egy veszélyes szekta tagjai, akik migránssimogatók és muszlimbarátok!! A Jehova Tanúit is gázkamrákba kéne lökni a muszlimokkal együtt!! Muszlimok, Jehova Tanúi; tűnés az elgázosító Zyklon B-s kamrákba; amiket megépítenek a fehér európaiak ismét a jövőben!! Hajrá muszlimpusztító, Jehova Tanúit gyilkoló gázkamrák!! Muszlimokat gyilkoló és Jehovásokat pusztító gázkamrákat akarok látni Európa-szerte, amelyek eltörlik a Föld színéről a jehovistákat ÉS a muszlimokat!!!

    Válasz
    • laja46

      2017-10-29 at 08:56

      Kedves Muszlimtalanítás hozzászóló! De jól tetszik ismerni a Jehova Tanúi szekta működését! Csak nem érintett?!

      Válasz
      • laja46

        2017-10-29 at 19:12

        Muszlimtalanítás hozzászóló válasz hiányában biztosan érintett Jehova ügyben!!!

        Válasz
  4. Muszlimtalanítás

    2017-10-29 at 01:32

    Francia fehérek! LÁZADJATOK FEL A MUSZLIMOK ELLEN ÉS SÖPÖRJÉTEK KI A MUSZLIMÁLLATOKAT MIND EGY SZÁLIG!! Másrészt; másik opcióként nagyon jó volna, ha koncentrációs táborokban irtanák ki Zyklon B-vel az összes Európában lévő iszlamista vadat!! Megérdemlik a muszlimok a gázkamrás halált az európaiak kezétől!!

    Válasz
  5. pampafu

    2017-10-28 at 23:08

    Lassan már nem merik kiporolni a szőnyegüket
    a franciák, mert a muszkák nem szeretik ha verik a szönyeget.

    Válasz
  6. csordás jozsef

    2017-10-28 at 18:42

    Ha ezt tűrik,meg is érdemlik!Mint a Louvre kellős közepén az üvegpiramist.

    Válasz
  7. László

    2017-10-28 at 14:52

    Mi volt várható, egy Trianoni béke paktumot létrehozó,hulladék nemzet részéről!! Nézz szét,nincs köztük echte francia! A foci világbajnokságon,nem bántás képen,de afrikai volt a csapat 92 %-a ,na ez Franciaország !!!! Ki a csipának kell ez a felállás?? Nyomorultak !!!

    Válasz
  8. buzgo mocsing

    2017-10-28 at 14:51

    egy nagyméretű szobor patkányt kellene felállitani és aláirni, hogy Mohamed..

    Válasz
  9. Colin MacLeod

    2017-10-28 at 14:43

    1572 augusztus 24-én minket protestánsokat irtottak a katolikusok, most őket fogják a muszlimok.
    Ezt akartátok?

    Válasz
    • Juliusz48

      2017-10-28 at 19:12

      Tistelt Colin MacLeod!
      Milyen alapon gondolja, hogy a Bibliát hasonlóan tisztelőket békén hagynák? Szerintem még a Jehovásoknak sincs esélyük.

      Válasz
  10. jozsef

    2017-10-28 at 14:31

    Kedves olvasók. Nem kapok levegőt, hogy ez ma 2017.Október hónapban megtörténhet Francia földön. Felháborító!Ilyen vezetői vannak Franciaországnak.Remélem hamarosan eltávozni kényszerülnek a nép akaratából!

    Válasz
  11. Feher Zsolt

    2017-10-28 at 14:29

    Ez az elso lepes aztan holnap a keresztet fogjak a templomokrol leverni. A nyugat felszamolja magat.

    Válasz
  12. khm

    2017-10-28 at 14:06

    Egyházi területté kell csinálni a szobor környékét!
    Amúgy a rettenetesen világi francia kosztársaság,milyen jogon ugat bele egy szobor méretezésébe,tartalmi motívumaiba?
    Amikor a szart állította ki francországban egy “művész”,az rendben volt? Nem lett a szar alul méretezve? Pedig az,az ottani kormányt jelképezte.

    Válasz
  13. laja46

    2017-10-28 at 14:00

    Ha a keresztények nem tudják megvédeni magukat, megérdemlik a sorsukat!!!

    Válasz
    • laja46

      2017-10-28 at 17:25

      Kdnp-s papagájok!!! Válasz???

      Válasz
    • Kaktusz

      2017-10-28 at 17:43

      Akkor azt mondod, hogy a keresztyének is fogjanak fegyvert és a rájuk támadó migránsokat lőjék le? vagy azt mondod, hogy a keresztyén sofőrök hajtsan autóval muszlim tömegekbe, netán azt hogy keresztyén férfiak tömegesen erőszakoljanak meg muszlim nőket? vagy azt hogy a muszlimokat vissza kell szorítani, és mecsetépítés helyett, hajóra rakni őket?

      Válasz
      • laja46

        2017-10-28 at 18:08

        Félreérted keresztyén tezsvírem! Egészen másról van szó a védekezéssel kapcsolatban! A fegyver és az erőszak a fidesz módszere, okulva 2006 történéseiből!!! (az ellenzéketek még ehhez is balfasz!!!) Ha egy keresztyén/keresztény a muszlim országok valamelyikébe költözik, köteles annak az országnak a vallási kötelmeit betertani! Ugyanezt miért nem lehet a keresztyén/keresztény országokban kötelezővé tenni?! Ötletet adtam, lehet koppintani sajátként, lavórképű fidesz papagájok!!!

        Válasz
        • laja46

          2017-10-28 at 19:32

          Válasz???!!!

        • Kaktusz

          2017-10-28 at 19:37

          Ezt már számtalanszor kérdeztem én is, hogy migránsokat miért nem lehet kötelezni a befogadó ország vallásásnak és kultúrájának átvételére. Végtére is ez az integráció. Pontosan úgy ahogy az ’56-os magyarok is tették. Erre azt mondták a migránssimogatók, hogy rasszista vagyok, mert hogy merem én az ő szabadságukat ilyen módon megnyirbálni. Tehát az úgynevezett civilek védik ezeket a senkiházi söpredékeket. Ez a baj. Érted?

        • Kaktusz

          2017-10-28 at 19:39

          Ha egy Európai nő megy egy muszlim országba, pl Szaud Arábiába köteles az ottani kulúrát szem előtt tartania és úgy öltözködnie, ahogy a helyiek teszik, mert ha nem megbüntetik. Európában meg ahol betiltották a csador, burka stb viselését,(mert itt más a kultúra) a muszlimok meg a simogatóik, szabadságkorlátozásról beszéltek. Akkor most mi van?

    • Ferenc

      2017-10-29 at 07:52

      Inkább tanuld meg, istentelen, “hogyan kell imádni Allahot” (a következő cikk), mert egyébként muszlim kegyeltjeid “megbüntetnek” – már ha ide is belobbizzátok őket – és (ismerve az ő “büntetésüket”) akkor már úgy teheted fel a kérdést, hogy : fejem vagy Allahom!

      Válasz
      • laja46

        2017-10-29 at 12:48

        Ferkó! Kevesebb tablettást igyál, mert az a csöppnyi eszedet (ha maradt) is eliszod! Ezért beszélsz folyamatosan zavaros képekben!!!

        Válasz
        • Ferenc

          2017-10-30 at 09:23

          Amit kéne, azt, ugye, még véletlenül se vagy képes fogni, bolsi tetü!?

Szóljon hozzá!

Kilépés a válaszból

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Forró drót
2017-10-28
PestiSrácok.hu

Kapcsolódó témákFranciaországkeresztényellenesség

Több Forró drót

Belgium mégsem kéri Olaszországtól a brüsszeli korrupciós botrány két gyanúsítottjának kiadatását

PestiSrácok.hu2023-01-27
Több

Ebből vallási belháború lesz… – Az iráni ajatollah szerint nem szabad erőszakkal kényszeríteni a nőket a muszlim kendő viselésére

PestiSrácok.hu2023-01-27
Több

Az Eötvös Gimnázium közleményben cáfolja, hogy az igazgató pénzt fogadott volna el egyes tanulók felvételéért

PestiSrácok.hu2023-01-27
Több

Állítólag kínzó álmatlansága miatt mondott le a néhai XVI. Benedek pápa

PestiSrácok.hu2023-01-27
Több

Sikeresen startolt az első magyar szuperszonikus rakéta, amit a BME diákjai építettek meg

PestiSrácok.hu2023-01-27
Több

Gázrobbanás történt a sziléziai Katowicében egy evangélikus parókián, két nő meghalt

PestiSrácok.hu2023-01-27
Több

Kazah–magyar tőkealap indul a gazdasági együttműködés felpörgetésére 

PestiSrácok.hu2023-01-27
Több

Megdolgoztak az amerikaiak pénzéért – Védekezik az EzaLényeg.hu, a Bajnai-közeli lejárató zugportál

PestiSrácok.hu2023-01-27
Több

Dömötör Csaba: a szankcióknak az európai dízelpiac lehet a következő áldozata

PestiSrácok.hu2023-01-27
Több

Elrendelték egy magyar ügyvédnő átadási letartóztatását az olasz maffia támogatása miatt

PestiSrácok.hu2023-01-27
Több

Kreml: a Fehér Háznak módjában állna a konfliktus lezárására utasítania Kijevet

PestiSrácok.hu2023-01-27
Több

Az ’56-os Kossuth téri sortűz emlékművét rongálták meg munkások, hogy fémként eladhassák

PestiSrácok.hu2023-01-27
Több

Itt van, mi alapján állította a miniszterelnök, hogy a háború és a szankciók miatt 4,8 százalék növekedést veszít Magyarország 2023-ban

PestiSrácok.hu2023-01-27
Több

Saját hazájuk hírszerzési információiról cikkeztek finn újságírók – A bíróság szerint ez súlyos hiba volt

PestiSrácok.hu2023-01-27
Több

Szijjártó Péter: Nem hagyjuk, hogy a német kormány megakadályozza a paksi bővítést

PestiSrácok.hu2023-01-27
Több

CÖF-CÖKA: Szijjártó Péter hitet tett a béketeremtés mellett az ENSZ-ben

PestiSrácok.hu2023-01-27
Több

Vitályos Eszter: a magyar zsidóságot ért veszteség az egész nemzeté

PestiSrácok.hu2023-01-27
Több

Drónnal vadászták a szabályszegő autósokat

PestiSrácok.hu2023-01-27
Több

Párizs főpolgármestere nem zárná ki az oroszokat az olimpiáról

PestiSrácok.hu2023-01-27
Több

Nyomoz a rendőrség az Eötvös József Gimnáziumban kirobbant vesztegetési botrány miatt

PestiSrácok.hu2023-01-27
Több

Szijjártó Péter: Magyarország számára hatalmas lehetőséget jelent a Türk Befektetési Alap

PestiSrácok.hu2023-01-27
Több

Századvég: erősen megosztja az európai közvéleményt Ukrajna felfegyverzése

PestiSrácok.hu2023-01-27
Több

Videón a 175 milliós drogfogás – 50 kilogramm kábítószert foglaltak le egy II. kerületi garázsban

PestiSrácok.hu2023-01-27
Több

Ukrán sportminiszter: amíg háború van, nem vehetnek részt nemzetközi versenyeken orosz és fehérorosz sportolók

PestiSrácok.hu2023-01-27
Több

Lázár: Sajnálom, hogy a Telex a minisztériumból ellopott dokumentumokkal házalóktól szerzi be az információit

PestiSrácok.hu2023-01-27
Több

Itt a videó arról a lövöldözésről, ami Azerbajdzsán teheráni nagykövetségénél volt (18+!)

PestiSrácok.hu2023-01-27
Több

Bill Gates Ukrajnáról: Korruptak, és néhány gazdag ember vezeti az országot

PestiSrácok.hu2023-01-27
Több

A magyar kormány ténylegesen megvédi a nőket

PestiSrácok.hu2023-01-27
Több

Orbán Viktor: nemcsak dollárbaloldal, hanem dollármédia is van (videó!)

PestiSrácok.hu2023-01-27
Több

Ma van a holokauszt nemzetközi emléknapja

PestiSrácok.hu2023-01-27
Több

Újabb pert indít az Európai Bizottság Magyarország ellen

PestiSrácok.hu2023-01-27
Több

A szombathelyi közgyűlés nem támogatja akkumulátorgyár esetleges létesítését

PestiSrácok.hu2023-01-26
Több

Lezsák Sándor: mintegy 500 pályamunka érkezett a nemzetközi Petőfi Sándor műfordítói pályázatra

PestiSrácok.hu2023-01-26
Több

Médiatanács: már a streaming-szolgáltatók által közzétett tartalmakat is korhatár-besorolással kell ellátni

PestiSrácok.hu2023-01-26
Több

Csányi Sándor: súlyos következményekkel járhat a Nagy-Magyarország-jelkép használata

PestiSrácok.hu2023-01-26
Több

Szijjártó Péter: Magyarország és a magyar nép már nagy árat fizetett az ukrajnai háborúért

PestiSrácok.hu2023-01-26
Több

Jair Netanjáhú: a “sorosozás” nem antiszemitizmus

PestiSrácok.hu2023-01-26
Több

Orbán Viktor: Azonnali tűzszünet kell

PestiSrácok.hu2023-01-26
Több

Magyarország és Románia együtt lép fel a jogfosztó ukrán kisebbségvédelmi törvény ellen

PestiSrácok.hu2023-01-26
Több

Döntő többséggel választotta meg rektorjelöltnek a Semmelweis Szenátusa dr. Merkely Bélát

PestiSrácok.hu2023-01-26
Több

Meghaladta a kétmilliárd forintot az Avatar: A víz útja című film magyarországi jegybevétele

PestiSrácok.hu2023-01-26
Több

Te az igazságot vagy az önigazolást keresed? – Ávi Csaba és Lukács Adorján a Polbeatben

Varga Ádám2023-01-26
Több

Újabb szankciókkal sújtotta az USA a Wagner orosz fegyveres csoportot

PestiSrácok.hu2023-01-26
Több

Az MLSZ egykori elnökségi tagja szerint csak a válogatottnak árt, ha a drukkerek Nagy-Magyarországot ábrázoló molinókkal szurkolnak

PestiSrácok.hu2023-01-26
Több

Katonai tiszteletadással búcsúztatták a hősi halott Baumann Péter főhadnagyot (Galéria + Videó)

PestiSrácok.hu2023-01-26
Több
Gördítsen többért
Blogok
.
  • Ps TV

  • Botrány az Eötvös Gimnáziumban (PS-videó!)
    Magyar ugar2023-01-27
  • Nem volt más lehetőségem, mint hogy jobboldali férfit válasszak – Portrébeszélgetés Dezse-Zelenka Dórával (VIDEÓ!)
    ‎ PS Riport2023-01-27
  • Ez a világ egyik leggyomorforgatóbb története – The Right Brothers
    ‎ The Right Brothers2023-01-26
  • Mint a barmokat, úgy fogdossák össze a férfiakat Kárpátalján – Nézze meg helyszíni videóriportunkat!
    ‎ PS Riport2023-01-23
  • Jeney János térképész a PS-nek: Az angol titkosszolgálat keze benne volt mindabban, ami Trianonban Magyarországgal történt – Ferkó Dániel kérdez (Videó)
    ‎ Ferkó Dániel kérdez2023-01-14
  • Forró drót

  • Belgium mégsem kéri Olaszországtól a brüsszeli korrupciós botrány két gyanúsítottjának kiadatását
    Forró drót2023-01-27
  • Ebből vallási belháború lesz… – Az iráni ajatollah szerint nem szabad erőszakkal kényszeríteni a nőket a muszlim kendő viselésére
    Forró drót2023-01-27
  • Az Eötvös Gimnázium közleményben cáfolja, hogy az igazgató pénzt fogadott volna el egyes tanulók felvételéért
    Forró drót2023-01-27
  • Megtalálhatták a Budapest Parkból történő távozása után eltűnt Szűcs Tamás holttestét?
    Forró drót2022-11-02
  • Szijjártó elmagyarázta, hogy akit egyszer átvertek, az többé nem vesz fel hitelt egyszerre
    Forró drót2022-11-07
  • Exkluzív

  • Legkevesebb heten meghaltak egy jeruzsálemi zsinagógánál történt fegyveres merényletben
    Világugar2023-01-27
  • „Mert nem lehet feledni, nem soha, amíg magyar lesz és emlékezet…” – Belegázol a történelmünkbe az UEFA kétszínű, kettős mércés döntése, amely ellen okos lázadás kell!
    Magyar ugar2023-01-27
  • Szijjártó: a FARE önkéntes munkásőrök szervezete, akiknek fogalmuk sincsen a történelemről
    Magyar ugar2023-01-27
  • Rengeteg, ukránoknak adott fegyver kerülhet a feketepiacra – Kövesse velünk az orosz–ukrán háború legfontosabb eseményeit!
    Világugar2022-10-21
  • A Telex lincshangulatot kelt az ATV körül, amiért meg merészelték hívni Szalai Szilárdot kérdezőnek
    Magyar ugar2022-11-04
  • Vesztegzár

  • “Ha ez így megy tovább, tényleg nem marad magyar Kárpátalján” – Füssy Angéla helyszíni riportja a brutális kényszersorozásokról és elnyomásról
    Exkluzív2023-01-22
  • Mi lesz a középosztállyal? – Őszintén az inflációról
    Vesztegzár2023-01-20
  • A Liu fivérek országváltásának margójára
    Magyar ugar2022-11-10
  • Nem hiszünk a szemünknek – A YouTube valósággal a keblére ölelt bennünket
    Forró drót2022-11-11

(x) PestiSrácok.hu Filmklub

  • A hálózat

  • Borvendég Zsuzsanna sorozata: Nem véletlen a szállóigévé vált mondás, hogy „nekünk kommunistából is a legrosszabb jutott”
    A Hálózat2023-01-22
  • Borvendég Zsuzsanna sorozata: Kommunista antiszemitizmus és emberkereskedelem
    A Hálózat2022-11-12
  • Borvendég Zsuzsanna sorozata: A Novotrade útja a katonai hírszerzéstől a bennfentes kereskedelemig
    A Hálózat2022-10-30
  • Sport

  • Bár voltak felvillanásaink, de ma sem tudtuk szorossá tenni a meccset – Norvégia–Magyarország 33–25 (16–13)
    Sport2023-01-27
  • Meghalt Pelé, a brazil futball-legenda
    Forró drót2022-12-29
  • „Úgy születtem én focistának, ahogyan Beethoven muzsikusnak!” – Elhunyt a földkerekség egyetlen háromszoros világbajnok labdarúgója, a Fekete Gyöngyszem
    Exkluzív2022-12-29
  • Blogok

  • Magyarország nem áll háborúban Oroszországgal, a német külügyminiszter meg elmebeteg
    Ki ette meg a misszionáriust?2023-01-25
  • A székely autonómiával, mondjátok, mi lesz?
    Erdélyi levelek2022-10-31
  • Kinek higgyünk?
    Erdélyi levelek2022-11-07
  • ECO

  • Kazah–magyar tőkealap indul a gazdasági együttműködés felpörgetésére 
    Eco2023-01-27
  • Annyira bejön az euró a horvátoknak, hogy a kormány már fenyegeti a cégeket
    Eco2023-01-05
  • Döbbenet Davosban – Szijjártó Péter először vett részt a világgazdasági fórumon, amely rögtön pengeváltással indult
    Eco2023-01-18
PestiSrácok
I M P R E S S Z U M
A PestiSrácok.hu kiadója a PSTV Média Kft.
A lap NMHH nyilvántartásba vételének száma: CE/185-2/2016
A kiadó székhelye: 1145 Budapest, Róna utca 174.
A kiadásért felelős személy neve : Kovács Gergely ügyvezető
A szerkesztésért felelős személy neve : Huth Gergely főszerkesztő
Szenvedi Zoltán lapigazgató

Munkatársaink

Kapcsolat

PestiSrácok.hu

Ahol alacsonyan szállnak a sallerek. És ahol nincs íróasztalfiók. Mert ami odakerülne, az itt megjelenik.

Írásaink a közmegegyezéses hazai sajtóetika és a Médiaalkotmány szellemisége szerint készülnek. Forrásainkat minden körülmények között megóvjuk, szivárogtasson bátran! Szerzőink neve olykor "írói név".

Adatkezelési Tájékoztató

*Kell még valamit mondanom Ildikó? - Az őszödi beszéd utolsó mondata.

Médiaajánlat

A PestiSrácok.hu multiszájton és társoldalain, a 061.hu, AzÖreg.hu, az Aristo blogol, a Ki ette meg a misszionáriust? és az Erdélyi Levelek blogokon exkluzív hirdetési felületeket kínálunk.

Oldalunk ügynökségi értékesítését az Atmedia végzi

Copyright © 2015-2022 PestiSrácok.hu

Fiatal tiltakozót ütött a DK nyugdíjas híve
“Fehér kurvának” nevezte és savval locsolta arcon a tinilányt egy muszlim kinézetű férfi – videó!
pixel