Pesti Srácok

PS TV

"A Békemenettel kell erőt mutatni, nagyobb a veszély, mint 2012-ben" - Csizmadia-Fricz-Stefka a Polbeatben (videó!)

Szarvas Szilveszter Magyar ugar 2018 március 15.
Magyarországon nem történt meg a valódi rendszerváltás, ennek köszönhető az, hogy sajnos az ellenzéki pártok részéről a mai napig nem nemzeti minimum, nem alappillér a haza, a nemzet védelme - jelentette ki a PestiSrácok.hu élő Polbeat című műsorában a Békemenet három alapítója, Csizmadia László, a CÖF-CÖKA elnöke, Fricz Tamás politológus és Stefka István, a PestiSrácok.hu lapigazgatója. Szarvas Szilveszter kérdésére kijelentették, ott lett igazán elrontva, hogy az MSZMP-ből az utódpártba és az SZDSZ-be átejtőernyőző kommunistákat nem söpörték ki a politikából, az országvezetés közeléből.

Bencsik András: „Élet és halál a tét április 8-án” (PS-videó)

AMApáthy Melinda Magyar ugar 2018 március 13.
Pártállástól függetlenül minden olyan civil részvételére számítanak a március 15-ére meghirdetett Békemeneten, aki biztonságos életet szeretne a magyar nőknek, anyáknak és gyermekeiknek – jelentette ki a Civil Összefogás Fórum (CÖF) alapítója kedden Budapesten. Stefka Istvánt, portálunk lapigazgatóját arról kérdeztük, hogy miért keltették életre 2012-ben az első Békemenetet, és milyen hasonlóságokat lát az akkori, illetve a mostani helyzetben. Bencsik András, a Magyar Demokrata főszerkesztője pedig a „hódmezővásárhelyi nagy pofon” utáni helyzetről beszélt, amely mint fogalmazott: „fölrázott mindnyájunkat. Felfogtuk a lehetőséget, azt az őrült lehetőséget, hogy ez a horror-koalíció, ha összefog, matematikailag akár meg is nyerhetné a választást.” Emellett kifejtette, őszintén remélni, hogy Gyurcsány Ferenc nem vesz részt a Békemeneten, hiszen neki előbb még vezekelnie kéne 2006-ért.

Provokátorok, agyonlövés, háborús séta: Kiadták a gyűlöletparancsot a Békemenetre - Csizmadia-Fricz-Stefka a mai Polbeatben! (Élő adás 19:30-kor!)

Szarvas Szilveszter Magyar ugar 2018 március 13.
A Békemenet három alapítója és szervezője, Csizmadia László, a CÖF-CÖKA vezetője, Fricz Tamás politológus és Stefka István, a PestiSrácok.hu lapigazgatója lesz Szarvas Szilveszter mai vendége a Polbeatben. Az élő adásban természetesen a március 15-i Békemenetről, annak fontosságáról és az április 8-i választás fő tétjéről lesz szó. Kérdések és válaszok a Polbeatben! Élő közvetítés 19:30-kor ITT, a megszokott módon a budai Revolution 56 Szabadságharcos Sörözőből. Várjuk kérdéseiket, hozzászólásaikat a poszt alatt!

Újbeszél-nyelvlecke „haladóknak” Gyurcsánytól (PS-videó!)

Csibra Tibor Magyar ugar 2018 március 12.
A hazánk déli határán álló határkerítés a magyarok biztonságérzetének szimbóluma lett, ezért annak lebontása szembemenne az emberek akaratával – válaszolta a PestiSrácok.hu egyik kérdésére hétfői sajtótájékoztatóján Gyurcsány Ferenc. Aki rendszeresen, és testközelből követi a DK elnökének beszédeit, az már tapasztalhatta, hogy Gyurcsány másképp beszél egy sportcsarnoknyi ember, és egy-egy falusi haknijának közönsége előtt, és pláne másképp négyszemközt.

"Amit létrehoztunk, meg kell védeni!" - Békemenetre szólít a Sajtóklub csapata (teljes videó)

PPestiSrácok.hu Magyar ugar 2018 február 27.
Hódmezővásárhely üzenetéről, a kibeszéletlen vádakról és a március 15-én újra elinduló Békemenet erejéről beszélgettek hétfőn a Sajtóklub tagjai az Echo TV-ben. - Reményt kaptak, elhiszik, hogy erősek lettek és a mi álmunk szertefoszlott. Mutassuk meg, hogy vagyunk egy páran! - ezekkel a szavakkal hirdette meg Bayer Zsolt a Sajtóklubban a következő Békemenetet, amely március 15-én lesz. Gyülekező 12 órától a Bem szobornál, majd átvonulnak a Kossuth térre, ahol közösen hallgatják meg Orbán Viktor ünnepi beszédét. Bencsik András hozzátette: 2012-ben is ez volt az válasz, hinnünk kell a szeretet és az összefogás erejében. Amit létrehoztunk, meg kell védeni - hangsúlyozta a Demokrata főszerkesztője.

Újra csatában a szellemi honvédők: Stefka, Bayer, Bencsik és Csizmadia harcot hirdetett (PS-videó!)

Forró drót 2018 január 24.
Európa liberálisaival szemben, Soros György dollármilliókból működtetett hálózata ellen kifelé a magyar nemzet szabadságát védik, befelé az összetartást és az identitást erősítik a szellemi honvédők - többek közt erről beszélgettünk a harmadik Szellemi Honvédő díj átadása alkalmából a Civil Összefogás Fórum vezetőivel és a Békemenet életre hívóival, szervezőivel. Ki lehet szellemi honvédő? Milyen eszközökkel és hogyan harcol a veszélyekkel, megtestesült és láthatatlan ellenségekkel egy szellemi honvédő, és mitől kell megvédeni Magyarországot és Európát? Ezekre a kérdésekre kerestük a választ. A válaszokból kiderül, hogy érik egy újabb Békemenet, amikor százezrek mozdulhatnak meg újra, hogy kinyilvánítsák: elég volt az Európát nemzetek olvasztókohójának képzelő, és a nemzetek szuverenitását, szabad akaratát ledönteni igyekvő politikai erőkből.
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!