Pesti Srácok

Na, végre! Smároló meleg fiúkkal indít LMBTQ+ társkereső műsort a BBC

Na, végre! Smároló meleg fiúkkal indít LMBTQ+ társkereső műsort a BBC

Van néhány fajta műsor, amit legfeljebb akkor néznék meg, ha pisztolyt szorítanának a fejemhez. Ilyenek azok a filmek, amelyekben beszélnek az állatok, amelyekben énekelnek, vagy amelyekben énekelnek és beszélnek az állatok. De ide tartoznak a társkereső műsorok is, amikor (általában) a lányoknak meg kell küzdeni egy tehetős, középkorú férfi kegyeiért, aki valószínűleg nem véletlenül nőtlen, de ez mellékes. Na, most egy ilyen műsort fognak indítani a BBC-n, ezúttal viszont kizárólag homoszexuális férfiakkal, akiknek az lesz a feladatuk, hogy az első találkozásuk pillanatában csókolózzanak egymással.

A műsor célja, hogy végül minél több (lehetőleg) öt pár alakuljon. Ezt a műsort akkor sem nézném, ha pisztolyt szorítanának a fejemhez. De mondok még jobbat...

– így ragadja meg a műsor lényegét Dannii Minogue, a műsor házigazdája, ahogy a BBC fogalmaz: kupidója.

PestiSracok facebook image

– magyarázza a műsor magját, értelmét, esszenciáját Kylie Minogue testvére, akinek a létezéséről eddig fogalmam sem volt. Elmondta – vagyis elmondatták vele –, hogy azért akarta vezetni ezt a műsort, mert abban a MEGTISZTELTETÉSBEN volt része, hogy időt tölthetett LMBTQ+-körökben, és "mivel hűséges szövetséges", ezért viszonozni akarja a támogatást, amit tőlük kapott, ami szerinte "olyan, mint egy folyamatos ölelés".

Ha eddig még nem fordult ki a gyomra a tengelyéből, akkor most elmondom, hogy Layton Williams szerint (aki állítólag egy híres meleg színész, akinek a nevét szintén most olvastam először) miért fontos ez a műsor a meleg közösségnek.

– mondja.

Szóval olyanok, mint mindenki más, éppen ezért ők egy külön, kiemelten nekik és róluk szóló produkciót érdemelnek, külön kiemelve, hogy ez más, mint a többi. Világos.A műsor május 19-én startol a BBC-n. Semmiképp ne maradjon le róla – hacsak nincs más dolga, például ülni és bámulni egy falat, vagy csak simán élni a normális életének normális mindennapjait.

Forrás: BBC

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!