Pesti Srácok

A Telex lelki nyomorultsága nem ismer határt: Trump vezet, (pedig már nyert) tehát zuhan a forint

A Telex lelki nyomorultsága nem ismer határt: Trump vezet, (pedig már nyert) tehát zuhan a forint

Van olyan, amikor már mi sem nagyon tudunk mit mondani, pedig örömmel szurkálódunk és ironizálunk. Nehéz azonban elképzelni azt a lelki nyomorultságot, amit a magukat függetlennek nevező, ám cselédsajtóként tevékenykedő csapatok produkálnak. Sokszor beszéltünk már a 444-ről és barátaikról, ám most a különlegesen elfogult és rosszindulatú Telex került az akciórádiuszunkba. Magukat korábban közszolgálatinak nevezték, ám olyan húzásaik voltak, amiken egyszerre nevettünk és bosszankodtunk. Remekül sikerült az is, amikor már a szélsőséges ukrán portálok is elismerték, hogy egy várost elfoglaltak az oroszok, ám a Telexen még azt írták, hogy tartják az ukrán csapatok, most pedig Donald Trump győzelmével nem tudnak mit kezdeni.

A Telex számára ugyanis kevésbé fontosak a csatatérállamok, nem érdekli őket az amerikai választás háttere, csak az a fajta szánalmas savanyúság látszik rajtuk, amit a CNN-ben élőben is láthatunk. Amikor majdnem elsírják magukat és felelőseket keresnek, amikor a demokrácia nem erény, hanem fölösleges dolog, MERT NEM ŐK NYERTEK! A Telex pedig úgy érezte, hogy ebben segítenie kell, így számukra az összefüggések kimerültek abban, hogy Trump vezet, tehát a forint bezuhan. Sőt, lassan meteoreső is hullik majd a Karmelitára, mert a földönkívüli csakraközpontok tudják, hogy Trump győzelme a fehér felsőbbrendűség és Orbán Viktor személyes hibája. Különben is, zuhan a forint, vége mindennek.

Szerencsére a Telex itt még nem állt meg, szerintük az is gond lehetett és szerepet játszhatott a demokraták és Kamala Harris rossz eredményében, hogy a nagyon bután nagyokat röhögő elnökjelöltjük nem volt eléggé eltökélt antiszemita, ezért sok arab-amerikai a méltán ismert Dearbornban inkább egy zöldpárti jelöltre szavazott. Megfejtettük a világ gondjait, jó éjszakát Kamala Harris. Még szerencse, hogy Joe Biden már nem érti, hogy mi történt, de a zombiszavazóknak most nem is gratulálhat, kevésnek bizonyultak.

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

Huth Gergely: az ország jobbik részétől kérdezem, eltűrjük mi ezt?

Magyar ugar május 5.
Portálunk főszerkesztője reagált arra a példátlan megfélemlítési hullámra, amit a még meg sem alakult új kormány mögötti politikai hatalom indított. Huth Gergely bejegyzésében azt firtatja, hogyan történhetett meg, hogy eljutottunk oda, hogy hatósági intézkedések nélkül kényszerítenek embereket arra, hogy lemondjanak magánvagyonukról pusztán azért, hogy kielégítsék a leendő miniszterelnök bosszúvágyát.

A szerkesztett tartalom felelőssége és az érettségi

Magyar ugar május 5.
Tegnap történt, a Facebookon én is megemlékeztem róla, egy érettségiző lány, akit az Index interjúvolt meg, valami olyasmit mondott (az Index címadása alapján is), hogy a nehéz magyar érettségi a vesztes kormány bosszúja a fiatalokon. Ha valaki odakattint és megnézi a tegnapi posztomat, láthatja, nem az érettségi első napján átesett interjúalanyt bíráltam, hanem az újság címadásán háborodtam fel.